ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yalan Görmek

Yalan söylemek yalan yere şahitlik yapmaya, iftira etmeye, kurtuluş ümidi az olan sapkın kimseye, kötü fikir ve düşünceye, saçmalamaya; Allah -c.c.- hakkında yalan söylemek ahmaklığa ve akılsızlığa delalet eder.

Rüyada yalan iyi sayılmaz. Yalan söylediğini görmek düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.

Rüyada yalan iyi sayılmaz. Yalan söylediğini görmek düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.

Yalan söylediğinizi veya yalan söyleyen birini gördüyseniz haksız eleştirilere maruz kalacağınız ve birtakım sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada yalan söyleyen kişi kendi düşüncesizliği yüzünden aldanır.

Haksız eleştirilere maruz kalıp, bazı problemler yaşayacaksınız.

Rüyada size yalan söylendiğini görmek; güzel haberler alacağınıza, birisine yalan söylediğinizi görmek; istemeden kullandığınız kırıcı sözlerle bir yakınınızı kıracağınıza ve kötü iftiralar duyacağınıza işarettir.

Yalan rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

423
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

YÜCEL G. (Lütfen dönüş yapınız)

Merhaba ben daha öncede görmüş olduğum bir rüyayı size mail atmıştım. Fakat geri dönüş yapmadınız. Ben bugün yine bir rüya gördüm ve etkisinde çok kaldım. Gece uyuyamadım. Gördüğüm rüya şu şekilde idi. Ben rüyamda bir sebepten dolayı karşı adaya tekne ile geçmem gerekiyor ve beni bir kişi takip ediyor. Ben tekneye biniyorum. Adaya gidip oradan birkaç eşya alıyorum. Fakat beni takip eden kişi de orada oluyor ve elinde çocukken oynadığımız topaç oluyor ve onu yere atıp döndürüyor. Sonrasında koşarak geri tekneye biniyorum ve bana “Şu malzemeleri unuttun” diye birileri bağırıyorlar. Ben de “Sonra alırım” diyorum. Bu arada beni takip eden kişi, elindeki içi boş naylon poşeti bana uzatarak almamı istiyor. Ben de alıyorum. Sonrasında karaya ayak bastığımda, poşeti açıp baktığımda, üzerinde “Fırıldağımı öldüremedin. Sıra sende ve diğer kişide” diye not yazılı görüyorum. Sonrasında ara sokakta giderken beni takip eden kişi, karşıma geçiyor ve elinde kesici bir alet var. Bana saldırıyor. Ben elindeki kesici aleti alıyorum. Birkaç defa aynı şekilde oluyor. Sonrasında “İmdat!” diye bağırıyorum. Kimse beni görmüyor ve bana yardım etmiyor. Rüyadaki kişi, sürekli beni öldürmeye çalışıyor. Görmüş olduğum bu rüyanın tabirini yapabilir misiniz?

24.02.2014 11:00:00


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook