ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yangın Görmek

Yangın rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada bir konağın yandığını görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacağınıza yorumlanır. Kendi evinin yandığını görürse, işlerinde büyük zarar edecek ve sağlığı bozulacak demektir. Eşyalarının yandığını gören kişinin el attığı her işte başarılı olacağına yorumlanır. Yanan şeyden sadece beyaz dumanlar çıkıyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olaydır. Kara duman çıkıyorsa, büyük derttir. Yangında sadece alev gözükmesi, zengin olunacağına yorumlanır.

Yangın rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada bir konağın yandığını görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacağınıza yorumlanır. Kendi evinin yandığını görürse, işlerinde büyük zarar edecek ve sağlığı bozulacak demektir. Eşyalarının yandığını gören kişinin el attığı her işte başarılı olacağına yorumlanır. Yanan şeyden sadece beyaz dumanlar çıkıyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olaydır. Kara duman çıkıyorsa, büyük derttir. Yangında sadece alev gözükmesi, zengin olunacağına yorumlanır.

Yanmadığınız sürece, zenginliğin işaretidir. Yanıyorsanız zarara girebilirsiniz demektir.

Yangında duman görülüyorsa herkesi ilgilendiren bir sorundur. Ama alev çıktığını görmek çok önemli bir kısmettir. Orman yangını görmek ise kıtlığa işaret eder.

Rüyada yangin çikip evinin veya bir mahallede her hangi bir binanin yandigini görmek, uzaktan heyecanli bir haber alacagina; yanginin kendi evini yakip kül ettigini görmek, kötü bir hastaliga yakalanip hastaneye yatacagina isarettir.

Yanmadığınız sürece, zenginlik ve mutlu bir aile hayatının simgesidir. Eğer yanarsanız, yanlış davranışlarınızdan dolayı zarara gireceksiniz demektir. Şayet rüyada eviniz yanıyorsa sizi seven ve sayan bir eş ve söz dinleyen çocuklar olarak yorumlanır. Çok çok büyük bir yangın görmek iş adamları için sonsuz başarı ve para, sanatçılar için onur ve kazancını denizden sağlayanlar için de kazançlı bir yolculuk anlamı taşır.

Rüyada siyah dumanlar çıkartan bir yangın görmek; sıkıntıya düşmeye, yangından beyaz bir duman çıkıyorsa, sıkıntılardan kurtulmaya, rüyada yandığını görmek; gelecek kötü bir habere, orman ve ekinin vs. yandığını görmek; felakete, evinizin yandığını görmek; haram kazanç sağlayacağınıza, kötülüklere uğrayacağınıza işarettir.

Yangın rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

24
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

NBRSK

Selamlar;

Gece enteresan bir rüya gördüm ve açıklamasını merak ediyorum.

İş yerim yanıyor ama alev görünmüyor. Ben ve müdürüm de şirkette bulunan pc ve maddi değeri yüksek eşyaları dışarıya çıkarmaya çalışıyoruz. Şirketin yeri mahalle arası gibi bir noktada ve dışarısı da çok kalabalık, o kalabalığın içerisinde de tanıdıkarım akrabalarım var. Yorum ile ilgili dönüş yapmanızı rica ediyorum...

04.07.2013 10:40:45

Dalgacan

Zengin oluyorum la.

24.08.2013 15:33:21

Selim Ö.

Merhaba rüyamda okulda yangın çıkmıştı. Güvenlikçi olduğum için öncelikle üstlerime haber verdim.  Okuldaki öğrencileri dışarı çıkardım ve o sıra da öğrenciler merdivenin üstündeyken merdiven yıkıldı ve kurtardım onları. Dışarı çıkınca pencereden kırmızı büyük alevler yükseliyordu.

25.08.2013 11:36:44

Mahir

Şeytanın çıkardığı bir alevli orman yangınını söndürüyorum. Evim zarar görmüyor fakat orman yanıyor. En sonunda da dualar eşliğinde şeytanı da hortumla suyla beraber söndürüyorum ve öldürüyorum. Lütfen cevap bekliyorum.

18.09.2013 06:18:41

Misafir

Bu nasıl bir rüya? Çok ilginç.

14.10.2013 06:35:50

SEVGİ Ü. P.

Yangında insanların yandığını görmek.

02.12.2013 19:20:00

Melike

Rüyamda eşimle evimizin yandığını görüyorum ve alevler dumansız çıkıyordu. Ben yangını görünce hemen evden uzaklaşıyordum. Ertesi gün tekrar rüya görüyorum. Bu sefer de annemlerin evinin bir bölümü aynı şekilde yanıyordu. Bunlar neye yorumlanır acaba? Lütfen cevaplayınız?

12.12.2013 11:03:23

Sebahat Ç.

Evimde klimadan su çıkıyordu sonradan yangına dönüştü ve kırmızı alevler çıkıyordu. Ve ben bağırıyordum “Kurtarın” diye. 2.cisi tekrar yine uyudum. Yine rüya görmeye başladım. Bu sefer rüyamda bacağımı ısıran böcek gördüm ve acıyordu, bağırarak uyandım.

08.01.2014 08:38:53

Misafir

Benim rüyamda bir bina yanıyor, ailemle kalıyorduk. Sadece alevler gördüm. Lütfen cevap yaz!

08.01.2014 15:39:54

SAFİYE S.

Eski komşularımın evinin üstüne, göğün yarısından bir ateş düşüyor ve evler ateş içinde kalıyor ve yanıyor.

26.01.2014 13:07:41

Neslihan B.

Sokaktayken başka bir binanın yandığını görmek, (siyah ya da beyaz dumanlar yok.)

11.02.2014 10:46:26

Tacettin K.

Rüyamda arabamın yandığını görmek nedir?

03.06.2014 11:33:48

Ayse

Rüyamda bayram kutlamak için bir yere gitmişiz ve orda hep polisler vardı sonra yangın çıkıyor oradan sadece alevlerini görüyorum ve kendim yanmıyorum. Bu ne demektir acaba?

20.09.2014 11:12:06

Nesrin

Rüyamda çöp kovası yanıyordu sonra söndü, gri dumanlar yükseldi.

30.09.2014 14:22:49

Htc

Rüyamda montumu biri ateşe atmış alevler içinde yanıyordu. Saçmaydı biraz.

02.12.2014 15:26:37

Gulşen T.

Yangın haberi veriliyor görmüyorum.

26.02.2015 10:05:27


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook