ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yatmak Görmek

Yabancı bir kimseyle birlikte yatmak, o yabancıdan elde edilecek hayra, ölmüş biriyle yatmak borca girmeye, cin ve şeytanla yattığını görmek şerli ve kötü kimselerle düşüp kalkmaya; Eşiyle yatmak hayır ve berekete, yalnız yatmak endişe ve vesveselere dellalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Uyumak.)

Rüyada yatmak, uzanmak yol olarak yorumlanır.

Yatmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yatmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yatmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

bihter

Rüyamda eski erkek arkadaşımın benimle tekrar bir araya gelmek için öfkelendiğini gördüm. Bu eski erkek arkadaşım çok asabi biriydi şimdi görüştüğüm arkadaşımın da öyle olacağını düşündüm bir an sonra aynı şirkette çalıştığım başka bir erkek arkadaşımın beni eski erkek arkadaşımdan koruduğunu gördüm sonra küçük bir yatakta iş arkadaşıma omzuna yaslanarak uzandığımı gördüm. Bekar bir bayanım ve çok etkilendim sizce yorumu nedir?

12.07.2013 10:08:33

Zeynep A.

Rüyamda erkek arkadaşımın koynuna girip yatıyorum. Sadece yüzünü öpüyorum. Yorumlar mısınız lütfen?

15.10.2014 21:44:21

Fatma

Rüyamda benim dünürlerim bize gelmişler, bizim yatağımızda uzanıp yatmaya gitmişler. Adam küçük kızımın yatağına girmiş, kadın kızıyla bizim yataktalar. İkinci rüyamda bir genç kadınla kocamı küçük bir el aynasında ikisinin yüzünü gördüm ve yıkıldım çok üzüldüm.

15.12.2014 01:47:54

Gönül

Vefat eden eşiyle yatmak ve cinsel ilişki kurmak ne demektir?

27.12.2014 20:22:48

Serap rüyaa

Büyük ve çok güzel bir salonda başbakan ve ailesi yemek yiyordu. Ben de çocuğumla bir koltukta onları seyrediyorum. Sonra çocuğumun uykusu geldi ve ben de onunla uyudum orada. Çok kalabalık bir yemek ortamı vardı, herkes mutluydu.

08.02.2015 09:32:14

Ayşe

Rüyamda tepede 3 mezar bulunan bir ziyaret yerine çıkıyorum. Çantamı taşın üstüne bırakıyorum arkamı döndüğümde çantamın yok olduğunu görüyorum bir adam çantamı almış koşuyor onun önüne atlı bir adam geliyor çantamı ona veriyor koşarak atlı adama yaklaşıyorum heybenin içinden çantamı alıyorum çantamı içindeki aşk mektupları için çalmışlar ben ağlayarak aşk mektubu yok doğum için kâğıtlarım var diyorum. 

28.06.2017 08:42:35


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook