Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yeğen Görmek

Yakın bir gelecekte, işinizle ilgili büyük başarılara imza atacaksınız.

Yeğen kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yeğen görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yeğen rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Lal

Rüyamda fırtına ve rüzgar çıktı yeğenlerinin dışardaydı, onlara seslendim, anlamadılar beni. Rüzgar sert olmaya başlayınca düşe kalka gitmeye çalışıyorlardı erkek yeğenim çamuru, suya düştü kalktı fakat rüzgardan devamlı düşüyordu. Ben evden çıktım sadece, erkek yeğenimi aldım, eve döndük Teşekkür ediyorum yorumunuz için şimdiden...

28.06.2013 06:33:53

canısı

Rüyamda erkek kardeşimi, gelinimiz ve yeğenimi hep birlikte gördüm

10.07.2013 08:37:48

Tılsım

Rüyamda (kız) yeğenim dayısıyla benim evime geliyorlar. Kapıda uyuşturucu içtiğini düşünüp, gözlerine bakıyorum. Gözleri kan çanağı şeklinde ve lakayıt bir tavırla bana gülümsüyor. Ben de odaya geç diye sinirleniyorum daha sonra akşam yemeği ailemleyiz. Ablama bakarak “Kuran'da en büyük günah insanın kendine verdiği zarardır” diyorum. Örneğin topuklu ayakkabı giyip ayaklarına zarar vermek ya da jilet atmak gibi diyorum. Sonra hemen Kuran'ı Kerim'i alıp masaya dönüyorum.

03.08.2013 11:21:56

Yyycccnnn

Ablamın oğlunu deniz kenarında güneşlenirken gördüm fakat anormal bir büyüklükteydi yeğenim. Hayır olsun inşallah…

08.08.2013 09:45:49

Engin

Ablam, ben, yeğenim, yolda giderken ben karşıya geçtim. Ablam ve yeğenim arkada kaldı. Ben karşıya geçtiğimde onlara kırmızı bir araba çarptı. Şoförü bayandı.

14.11.2013 13:42:00


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim