ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yeğen Görmek

Yakın bir gelecekte, işinizle ilgili büyük başarılara imza atacaksınız.

Yeğen kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yeğen görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yeğen rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Lal

Rüyamda fırtına ve rüzgar çıktı yeğenlerinin dışardaydı, onlara seslendim, anlamadılar beni. Rüzgar sert olmaya başlayınca düşe kalka gitmeye çalışıyorlardı erkek yeğenim çamuru, suya düştü kalktı fakat rüzgardan devamlı düşüyordu. Ben evden çıktım sadece, erkek yeğenimi aldım, eve döndük Teşekkür ediyorum yorumunuz için şimdiden...

28.06.2013 06:33:53

canısı

Rüyamda erkek kardeşimi, gelinimiz ve yeğenimi hep birlikte gördüm

10.07.2013 08:37:48

Tılsım

Rüyamda (kız) yeğenim dayısıyla benim evime geliyorlar. Kapıda uyuşturucu içtiğini düşünüp, gözlerine bakıyorum. Gözleri kan çanağı şeklinde ve lakayıt bir tavırla bana gülümsüyor. Ben de odaya geç diye sinirleniyorum daha sonra akşam yemeği ailemleyiz. Ablama bakarak “Kuran'da en büyük günah insanın kendine verdiği zarardır” diyorum. Örneğin topuklu ayakkabı giyip ayaklarına zarar vermek ya da jilet atmak gibi diyorum. Sonra hemen Kuran'ı Kerim'i alıp masaya dönüyorum.

03.08.2013 11:21:56

Yyycccnnn

Ablamın oğlunu deniz kenarında güneşlenirken gördüm fakat anormal bir büyüklükteydi yeğenim. Hayır olsun inşallah…

08.08.2013 09:45:49

Engin

Ablam, ben, yeğenim, yolda giderken ben karşıya geçtim. Ablam ve yeğenim arkada kaldı. Ben karşıya geçtiğimde onlara kırmızı bir araba çarptı. Şoförü bayandı.

14.11.2013 13:42:00

Alev

Rüyada teyzekızı, ben, eşim aynı evdeydik. Akşam olduğundan aynı yerde teyzekızı, ben, eşim beraber aynı yatakta yatıyorduk.

19.04.2014 01:08:29

Akın

Ürkütücü bir rüya o kadar ki uyandırdı beni uykudan. Ufak yeğenimi tutmaya çalışıyorum bir tekne giderken bir atılmış hem ipi hem yeğenimi tutmaya çalışıyorum sonra bir anda elimden kaydı ve teknenin pervanesi sırtını çok derin kesti kan akmıyordu. Daha sonra hızlı bir geçişle bir cami avlusu veya hastane bahçesinde babasının kucağında gördüm, ölmüştü, yıkıldım resmen. Nedir acaba tabiri? Teşekkürler.

26.09.2014 08:46:36

Nikita

Rüyamda ölmüş yeğenimi gördüm, el çantamı ona veriyorum. Ben müsabakaya gireceğim yere gitmek üzere. O da bana “Eyvah” diyor, hani neden verdin gibisine ama alıyor. Ben de belime mor bir şifon bağlıyorum, bacaklarım görünmesin diye. Teşekkürler.

31.12.2014 11:41:35

Suzan

Rüyamda, yeğenim kırmızı tavuk eti istiyordu.

12.07.2015 07:20:10

İsmail Y.

Rüyamda dayımın iki oğlunu gördüm sanki arabada hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Biri benim kucağıma yatmaya çalışıyor, o arada üstü açık bir arabayla ilerliyoruz.

11.08.2015 07:54:06

Okan

Rüyamda yeğenim rahmetli dedeme yemek yediriyordu. Elindeki yemeği dedemin ağzına doldurdu yiyemeyeceği şekilde. Bende dedeme niye eziyet ediyorsun diyerek yeğenimi dövdüm.

Yorumlarsanız sevinirim…

23.09.2015 01:17:57

NİKİTA.

Selam rüyam da ablamı gördüm. Yeğenimin evine gidiyoruz ben balkonu yıkıyorum. Bir ara yatak odasına girdim baktım ki yeğenim hamileydi doğurmuş. Oğluyla  uyuyorlar.  Ablama kızın burada  doğurmuş diyorum. Hayırdır inşallah.

22.07.2016 11:02:20


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook