ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yılan balığı Görmek

Rüyada yılan balığı görmek, etrafınızdaki kimselerin sizi kıskanacağına işaret eder.

Yılan balığı yakaladığınızı görmek

Rüyada yılan balığı yakaladığınızı görmek, iyiye yorumlanır.

Yılan balığını elinizden kaçırmak

Rüyada elinizden kaçırmak ise, kalıcı olmayan talih anlamı taşır. Kadın için onu görmek kısa süreli bir zevk anlamına gelir.

Yılan balığı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yılan balığı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yılan balığı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Nazan38

Bir denizde ve balık üzerinde gezdim sonra bir sahilden yılan gibi ama çok büyük bir yılan balığı gördüm. Bir ucu ada gibi uzakta, kuyruğu da sahil kenarında. Bir kaç kişi elinde demirle ona saldırdı ve o hırçınlaştı sonra o kişiler kan içinde kaldı, o yılan balığı da öldü.

19.10.2013 13:55:00

Nuray

Deniz değil su birikintisi, göl gibi sanki. Suyun içi berrak, yılan var içinde sadece geçiyor. Ben de ayaklarım çıplak, temiz, nemli bir toprak üzerinde ateş yakıyorum. Telaşla bir haldeyim. Hava çok güzel, aydınlık, ferah bir hava var. Nedir yorumu acaba?

18.01.2015 14:47:19

ismail

Rüyamda gözleri kör rengi et renginde insan kolu kalınlığında ve yarısı sisli bir alanın içinde görebildiğim boyutu 1 metreye yakın olan etrafımız beyazımsı ve çok hafif griye çalan uzay boşluğu gibi bir alanda beni ısırmaya çalışıyor tekmeyle kovalıyorum yine ısırmaya çalışıyor ama tekmeyle yine kovalıyorum ama ısırmayı başaramıyor tabir etmenizi rica ederim.

11.08.2016 17:10:39


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook