ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri




 

Rüyada Yiyecek Görmek

Et hariç yiyecekler kısmet, bolluk, berekettir.

Yiyecek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yiyecek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yiyecek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Khayyam

Ben gurbetteyim ve uykumda gördüm ki; ben gurbette olduğum ülkenin başkanına (prezidentine) ve diğer ülkenin, diğer devlet görevlilerine bir partide kendim hazırladığım yiyecekler veriyorum ve ülke başkanı çok beğeniyor, gülüyor. Bu rüyanın tabirini bana demenizi rica ederim?

22.12.2013 09:31:02

CENGIZ. B.

Ben 52 yaşında bir erkeğim, rüyamda sakin bir deniz kıyısında ablamla beraber sandaldayım. Sandalın içinde çok az miktarda makarna cinsi yiyecek var. Buna rağmen çevremizdeki ihtiyaç sahiplerine dağıtıyoruz ama hiç eksilmiyor. Ne kadar çok kişiye dağıtsak da aynı kalıyor.

01.02.2015 17:28:11

İrmik

Rüyamda ara ara gördüğüm çocukken oturduğumuz evdeyim, o anda babaannem oturuyor sadece. İki amcam yanında kalıyormuş, yataklarını görüyorum. Soba var odun atıyorum. Kızım da orda TV izliyor, bir şeyler yiyor. Başka bir odada yiyecekler var kışlık, babaannem hazırlamış. Makarnalar, değişik değişik. Becerikli kadın diye düşünüyorum. Kış mevsimi dışarısı soğuk ve yağmurlu. Birileri, sanırım yengemler gelecek onları bekliyorum, belirsiz bu ama.

19.02.2015 17:21:19


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook