ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yunus balığı Görmek

Rüyada yunus balığı görmek, mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağınıza işaret eder.

Rüyada yunus balığı görmek, mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağınıza işaret eder.

Büyük mutluluk, büyük dosttur. İnsanın inancı sayesinde başarılı olacağına işarettir.

İyiye yorumlanacak bir rüya sayılmaz.

Yunus balığı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yunus balığı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yunus balığı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

25
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Hanife D.

Merhaba ben rüyamda yunus balığını gördüm. Yunus balığı bana ve oğluma sarılıyordu belime dolanıyordu. Ben de kuyruğundan tutup şakalaşıyordum. Beraberce gülüyorduk diyordu sırtımda tutun size yüzmeyi öğreteceğim, korkmayın diyordu. Ben sizi koruyacağım ondan sonra insan oluyordu. Bunun ne anlama geldiğini rica etsem. Teşekkürler.

15.07.2013 14:00:34

Yengeç

Rüyamda denize bakan önünde hiç cam olmayan bir evdeyim. Bir anda bir yunus balığı belirdi denizin üzerinde çok hoşuma gitti bir tane daha, bir tane daha, bir tane daha, ard arda bir batıp bir çıkıyorlar. Kızımı çağırdım “Gel bak ne güzel” dedim. Kızım geldi onun da çok hoşuna gitti. Ardından bir yunus bir anda bizim durduğumuz yere geldi kendisini sevmem için. Ben onun önce gıdısını sevdim daha sonra belki daha hoşuna gider diye başını okşamak istedim ancak yüzünü buruşturdu sanki canı yanmış gibi. Tekrar denize döndü. Ayrıntılı olarak yorumlarsanız sevinirim :)

29.07.2013 09:17:00

Sevinch

Yunus balığın üzerine binmek.

07.08.2013 02:20:58

GÜLHAN C.

İyi günler.  Ben rüyamda iki tane yunus balığı gördüm ama yavruları da benimle suda oynuyorlardı, sürekli gülüyorlardı bana ikisi de ve ben dişlerini güldükçe görüyordum. Sürekli çok neşeliydik, hepimizde... Ne anlama geliyor, acaba? Bana açıklama yapılırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

02.09.2013 20:40:27

Sah

Büyük dalgalar kıyıya 3 tane kocaman yunus balığı getiriyor.

26.09.2013 12:08:43

Cagla

Rüyamda anneannemin evinde bir sürü balık gördüm ve yunus balığı da vardı, çok mutlu görünüyordu ve sürekli balıkla sarılıyorduk. Birden çok balık ve yunus balığına sarılmanın anlamını merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

06.10.2013 23:43:56

Yunus balığı

Rüyamda gökyüzüne bakıyorum, yanımda insanlar var. “Vakit geldi” diyorlar, seviniyorum. Bulutlar değil de bulut aralarında kalan boşluklarda 3 tane yunus şekli var. Boşluklar önce dolu sonra yunus olması gereken yerler boşalıyor. Özel insanlar iniyor, gülümseyip “Aramıza hoş geldin - Gitme vakti -Zamanı geldi” vb. gibi şeyler söylüyorlar. Sonra da uyanıyoruz ne olsun: D

19.10.2013 18:06:59

Nefii

İki adet yunus balığıyla yüzdüm, denize saldım. Deniz pırıl pırıldı.

17.11.2013 14:31:44

Hakan K.

Rüyamda yunus balığı gördüm. Denizin içinde bir sağımdan, bir solumdan, altımdan ve üstümden geçiyor. Beni sırtında taşıyor. Bu rüyamın yorumunu siz değerli büyüklerimden açıklamanızı bekler, sizleri Cenab-ı Hakk’a emanet ederim.

08.12.2013 01:49:53

BIRI

Merhabalar rüyam çok karışık. Bir tane yunus balığı görüyorum ve onunla çok güzel oynuyorum, falan fistan. Rüyamın bu kısmı çok güzel, fakat sonra da yaşlı bir kadın çıkıyor, karşıma. Ve ben bunu babamlara götürüyorum ama içimden bu kadın kötü kadın, hani böyle büyücü gibi bir his var, içimde. Ama yine de evimize sokuyorum. Lütfen, bu rüyanın anlamını bilen var mı bana anlatacak? Şimdiden çok teşekkürler.

27.01.2014 15:09:29

Emrıye

Rüyamda her yer denizdi çok temiz. Yunus balığıyla beraber çok güzel bir şekilde yürüyorduk.

28.10.2014 06:43:34

Genc

Dalgalı bir denizde önce kendimi yunusun üstünde ve hemen sonrasında abimi yunusun üstünde gördüm.

01.11.2014 19:42:52

Dilekk

Yunus balığına kocaman çiğ et veriyordum, bu iyi bir şey mi? Ve rüyamda başı kopmuş köpekler var ve boynundan et veriliyor. Lütfen yardım edin, bu rüyanın tesirinde kaldım.

23.11.2014 13:42:36

Ayaz

Günaydın. Rüyamda çok berrak bir havuzun içerisinde yunus balıklarına yem veriyorum. Çok sayıda insan var ama yunuslar sadece benim yanıma geliyor. İyi çalışmalar.

06.02.2015 09:51:31

Filiz B.

Selam. Ben rüyamda bir köprüden aşağı bakıyordum ve kocaman bir balık gördüm. Balık bana doğru köprüye uzanıp bir şeyler söyleyecekti ki arkadaşımdan ürküp tekrar suya atladı. Bu balık yunus balığıydı.

24.02.2015 09:32:32

Hatice Ş.

Rüyamda deniz ve denizin içinde beyni dışarda olan bir Enka (KATİL KÖPEK BALIĞI) ve deniz bölümlere ayrılmıştı. Diğer bölümde yunus balığı Enka’yı kurtardı. Deniz berrak ve güzeldi.

24.03.2015 00:49:31

Umut

Rüyamda kapalı bir havuzda yunus balığının sırtına binmiştim ve hızla beni turlatmıştı.

26.03.2015 21:39:44

Özgül

Yunus balığı bebek kurtarıyordu, küçük havuzda.

26.04.2015 21:11:56

Dilek Ç.

Merhabalar, rüyamda deniz kenarında otururken birden yunus balığı denizden yavaşça çıkarak geldi boynumdan öptü. Sonra yol kenarından onu tekrar denize götürdüm. Acaba anlamı nedir? Teşekkür ediyorum.

26.11.2015 11:50:19


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook