ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bataklık Görmek

Bir kimsenin rüyada kendisini bataklıkta görmesi, bedbahtlık alametidir ve birçok güçlüğün kişinin başına geleceğinin alametidir. Bataklık içinde çırpındığını görmek, ihtiyarlık demlerinde rahat etmeye işarettir. Rüyada bataklıkta olduğunu görmek, sıkıntılı bir dönem geçireceğinize işarettir. Rüyada bataklıkta olduğunu görmek, sahtekar insanlarla tanışacak, zarara uğrayacağınızın işaretidir. Rüyada bataklıktan çıkmak, iş hayatında küçük bir ilerlemeye işarettir. Rüyada bir bataklığın kenarında durduğunu görmek, kişinin tehlike içinde olduğuna; Ayağını bataklığa sokarak yokladığınızı görmek, bir düşmanınızın arkanızdan pusu kurduğuna, Bataklığa girdiği halde birden bire kuruyup düz bir yol olduğunu görmek, kişinin düşmanlarının birer birer korkup maksatlarından caydıklarına ve ona artık dost görünmeye çalışacaklarına; Bataklığın birdenbire yeşil bir çimen tarlası haline geldiğini görmek, refah ve bolluğa kavuşulacağına işarettir.

Bataklık rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

11
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

cmlylmz

Rüyada eşimin bataklıkta olması, benim elimi tutmaması neye yorulur?

06.07.2013 11:23:54

Abc

Rüyada bataklıkta rahat yüzüyordum. Üzerime bulaşan bir şey yok. Rengi yeşil hakiydi.

15.01.2014 14:51:17

Aliserkan

Bataklıkta oturuyorum. Bataklık, yosunlu bir örtü ile kaplı. Sonra nasılsa dışında olduğumu görüyorum.

21.02.2014 12:59:54

Memcozi

Rüyamda arabamla hastaneye ziyarete gidiyorum hava hafif yağmurlu. Park ettiğimde hafif yerler çamurluydu. Önümde de başka bir araba vardı. Döndüğümde baktım ki araba çamura batmış durumda tamamen. Sadece tavanı gözüküyor. Çekici çağırmam gerektiğini düşünüyorum. Çünkü ancak çekiciyle çıkarılabilirmiş. Hiç elimi sürmedim çıkartmaya da çalışmadım ama üzüldüm. “Allah'tan camlar kapalıydı” diyorum ama sunrof çok az açıkmış. Çamur kötüdür yazıyor yorumlarda. Biraz ürktüm doğrusu. Yorumlayabilir misiniz?

06.04.2014 13:13:55

Gülhan

Bir başkası beni yarıya kadar bataklığa battığımı ve ağlayıp yardım istediğimi görürse, çabalamasına rağmen beni o bataktan çıkaramıyorsa, bu ne demektir?

09.04.2014 17:55:06

Aysel

Rüyamda eşimin arabasını ben kullanıyordum. Eşim de yanımdaydı. Sonra yokuş aşağı inerken heyecanlanıp yanlışlıkla gaza basıyorum. Frene dokunmuyorum. Çünkü ayakkabısız yalın ayak kullanıyorum arabayı. Sonra hızlıca bir yerde durup iniyorum. Eşim de iniyor arabanın olduğu yerde bataklık varmış. Bir baktık bataklık arabayı içine doğru çekiyor. Biz kurtarmaya çalışmak istedik ancak bizi de çeker diye korktuk. Sonra ben ağlamaya başladım benim yüzümden diye. Acaba bana bunu yorumlayabilir misiniz? Çok etkilendim. Şimdiden teşekkürler.

15.04.2014 10:08:28

Serife S.

Bataklığı tuhaf yeşildi. Bir adam makine ile temizleyerek gitti. Ardından birde bayan aynı şekilde temizleyerek gittiler ve bir göle dönüştü.

04.06.2014 01:01:04

Amedli

Ben rüyamda, arkadaşlarımla ve sevdiğimle denizde olduğumu ancak denizin aslında dibinin bataklık olduğunu ve o bataklıkta bile oynadığımızı birbirimize su fırlattığımızı görüyordum. Rüyamın yorumu nedir acaba?

07.11.2014 02:46:10

Gamze T.

Rüyamda denizde yüzüp oldukça açılırken, dönmeye çalıştığımda kollarımın ve bacaklarımın kıpırdamadığını, etrafıma baktığımda yüzdüğüm denizin sapsarı bir bataklığa dönüştüğünü gördüm. Hayırdır inşallah.

09.09.2017 21:46:42


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook