ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Adet görmek Görmek

Bakınız; Hayız. Rüyasında bir kadının regl olduğunu görmesi, dinen fesat bir yapısının olduğuna işarettir. Bir erkeğin rüyasında karısının regl olduğunu görmesi, dünya işlerinin zorlaşacağına, eğer karısı iyi ve dürüst bir kadın ise, dininin kuvvetine delalettir. Bir kadının rüyasında regl olduğunu görmesi, onun mala sahip olacağına delalet eder. Gerek erkeğin ve gerek kadının hayız olduğunu ve gusül edip elbisesini giydiğini görmesi, bu kişilerin dünyada ve ahirette isteğine kavuşacağına işarettir. Bir başka rivayete göre, bir kadın rüyasında hayız olduğunu görürse, kısır ise çocuğu olur. Bazı yorumcular ise rüyada hayız görmeyi yalan işlerin varlığına bağlamışlardır. Bir başka rivayete göre de: rüyada hayız olduğunu gören kimse, mahremine yakınlıkta bulunur. Kadın kendisinin hayız olduğunu görürse, günah sayılan bir işe bulaşır. Rüya esnasında yıkanırsa günahından tövbe eder, üzüntü ve kederi gider. Bir kadın kendisinde hayız kanı olmayan bir kan olduğunu görse, kendisi için bir adet haline gelen ve kurtulmak istediği halde kurtulması kolay olmayan bir suç ve kabahatta bulunur. Bir kadın rüyada hayız olduğu halde kocasının kendisiyle cinsel bir münasebette bulunduğunu görürse, kocası ile beraber bulundukları şehirden göç ederler. Bazı tabirciler, erkeğin kendisini hayız olarak görmesi, yalan söylemesi olarak yorumlarlar. Başka bir rivayete göre de; erkeğin rüyasında hayız olduğunu görmesi, kendisine yakışmayan bir kadınla cinsel bir münasebette bulunmasına işaret eder. Eşinin hayız olduğunu gören kimsenin iş ve mesleğinde durgunluk olur. Gebe bir kadının rüyasında hayız olduğunu görmesi; erkek çocuk doğuracağına işaret eder.

Adet görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Tolga

Rüyamda 55 yaşında olan öz teyzemin adet olduğunu, elimin yanlışlıkla çapması sonucunda adet kanının elime bulaştığını gördüm. Bu neye delalettir? Cevap verirseniz sevinirim.

02.08.2013 02:58:32

Yeşim B.

Sözlü olduğum kişiyi, erkek olmasına rağmen, rüyamda adet olurken yani iç çamaşırının kan olduğunu gördüm. Ne anlama geliyor? Açıklamanızı bekliyorum.

13.11.2013 00:57:54

Duygu

Rüyamda adet kanı bulaşan kıyafetimi çıkartmıştım.

21.01.2014 05:56:04

İzmir35urla

Evvelce işlediğiniz ayıp veya günah bir şeyden tiksinip pişman olmaktır.

25.02.2015 12:38:01


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook