ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Zeytin Görmek

Mal ve eşyaya, kolay elde edilen rızka, mutluluk içinde bol geçime; günahkar için iman nuruna, hidayete, ilme ve irfana, çocuklar için zekaya; Ham zeytin üzüntü, şiddet ve borca, Sarı renkli zeytin dinde üzüntü ve kedere; Zeytin ağacı eş ve çocukları içiin mübarek ve hayırlı kimseye, şerefli bir kadına, ileride yönetici olacak çocuğa ya da yüksek mevkiye delalet eder.

Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayri menkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir.

Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayri menkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir.

Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız.

Yeşil zeytin mal, mülk, kısmettir. Zeytin rüyaları çok hayırlıdır ve bolluğu işaret eder.

Rüyada zeytin görmek, bir çok sekilde tabir olunur; sari zeytin kedere, yesil zeytin mal ve kaybolan mala, siyah zeytin ölüme ve mateme. Rüyasinda zeytin yedigini görmek, iyi kimseler için mala, kötüler için ise kedere delalet eder. Bir yerde yigili ve küme halinde zeytin görmek ibadete delalet eder. Abdulgani Nablusi'ye göre; ekmekle zeytin yedigini gören bir menfaate erisir. Sari zeytin yedigini görenin eline mal geçer ve hemen harcar. Siyah zeytin fesat, hüzün ve kederdir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen zeytin, mal ve esyadir. Zeytin agaci aile ve çocuklari için mübarek bir adamdir. Bazi tabirciler, zeytin agaci, serefli bir kadin yahut ileride amir olacak bir çocuktur, ya da yüksek bir mevkidir, dediler. Sari zeytin, dinde üzüntü ve kederdir. Zeytin agaci mal, esya ve serefli bir kadindir. Bir kimsenin rüyada zeytine sahip olmasi yahut onu yemesi hayir ve berekettir. Zeytin, kolay elde edilen rizka sevinçle beraber bol geçime isarettir. Rüyada zeytin temizledigini yahut siktigini gören kimse çetinlik ve mesakkate düser. Zeytin, hastalar hakkinda onlarin kuvvetlerine isarettir, Zeytin, günahkar kimse için iman nuruna, hidayete, ilme ve Kur'an okumaya, kemiklerinde kirik ve çikik olan kimse için kemiginin lyllesmesine küçük için zekaya, fakir için mala isarettir. Ancak insanin, yetismemis yesil zeytin yemesi müstesnadir. O; üzüntü, keder, siddet ve edecegi borca isarettir.

Rüyada zeytin hayırlı bir gelirdir. Siyah zeytin, insanın rahat yaşamasını sağlayacak kadar bir gelire işaret eder. Yeşil zeytin insanın mal, mülk sahibi olacağını belirtir. Üstü zeytin dolu bir ağaç çok büyük bir kısmettir.

Rüyada zeytin hayırlı bir gelirdir. Siyah zeytin, insanın rahat yaşamasını sağlayacak kadar bir gelire işaret eder. Yeşil zeytin insanın mal, mülk sahibi olacağını belirtir. Üstü zeytin dolu bir ağaç çok büyük bir kısmettir.

Zeytin rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

15
60
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mehmet

Suda balık ağına takılan yeşil zeytinler neyle tabir edilir?

24.07.2013 06:31:43

Seval

Normal hayatımda da zeytin asla yemeyen biriyim. Olmak istemediğim bir evde zeytin ezmesini yanlışlıkla yedim ve tükürdüm daha sonra aynı kişi ağzım tatlansın diye tatlı yedirdi. Tam izahını bulmam mümkün olamadı tabi. Ancak yakın bir tabir yazabilir misiniz?

18.08.2013 09:21:58

Fatma

Başkasının evinde görülen zeytin tabakta, nedir?

12.12.2013 21:50:41

Ayten Y.

Arkadaşım rüyasında beni görmüş. Benim bahçemde çok zeytin ağacı varmış hepsi de yeşilmiş ve biz onları topluyormuşuz. Hatta 3 kutu satmışım, 1 kutu da arkadaşım istemiş ona ayırmışım. Özellikle benim bahçemde beni zeytin ağaçlarıyla görmüş ne demek?

12.06.2014 15:24:39

Muberra

Ben rüyamda tabakta yeşil zeytin varmış ve bozulmuş “Bu yenmez” diyorum. Ne demektir?

24.10.2014 11:58:22

Gülümse

Ben evimin mutfak tezgahının üzerinde karıncalar gördüm ve nereden geldiklerine baktığım zaman mutfak dolabımın içinde zeytin kutusunun devrildiğini ve karıncaların bu zeytinleri teker teker kendi yuvalarına taşıdıklarını gördüm. Onlara hiç dokunmayıp seyrettim ve zeytinler bitince karıncalarında bittiğini gördüm. Bu arada zeytinler siyahtı.

02.02.2015 21:02:02

Tahir

Rüyamda babamla zeytin hasatı yaptım ve hasat makinası parçalandı ki, babam yarı felçli. Yorumlarsanız sevinirim.

15.03.2015 16:13:36

Gülser

Bir tabağın içinde siyah zeytin ikram ettiler, epey verdiler elime aldım ve uyandım.

22.06.2015 09:17:21

Mehmet

Ben rüyamda birine zeytin olup olmadığını soruyorum ve o kişi bana kavanozun içinde olduğunu lakin çürük olduğunu söylüyor. Bu rüyanın anlamı nedir?

13.09.2015 15:18:28

Nazan

Rüyada lahana sarması yani görmek nedir?

14.09.2015 20:30:31

HARUN

RÜYAMDA BİR AVUÇ SİYAH ZEYTİN YEDİM

26.06.2016 12:11:17

Aslıhan

Rüyada arkadaşınızın elinde 9 adet siyah zeytin görmek, atmasını istemelerine rağmen zeytinleri atmamasını nasıl yorarsınız?

02.08.2016 19:40:07

sevgı0133

Kurtlu zeytin ne anlama gelir?

15.03.2017 12:30:46


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook