ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Abdest bozmak Görmek

(Ayrıca bakınız Tuvalet, Necaset, Sidik) Rüyada abdest bozmak, beladan, sıkıntıdan ve kederden kurtulmaya delalet eder. Rüyada küçük abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alamettir. Rüyada abdestini bozan kişi, zengin ise malının zekatını verir. Bir kimse rüyasında, kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına delalet eder. Kişinin rüyasında abdest yaptığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcayacağıyla tabir olunur. Yine kişinin bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmesi, bir malı bir yere gizlemeye delalet eder. Küçük abdest bozmak yoksul için zenginliğe, yolcu için memleketine dönmeye delalet eder. Kişinin uygun bir yere yahut tuvalete, tuvaletini yapması sıkıntılarından kurtulmaya, İnsanların görebileceği herhangi bir yere tuvalet yapmak, kişiyi sıkıntıya sokacak bir şey yapmaya, Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını tutmak mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmeye, Bilinmeyen bir yerde küçük abdest bozmak meçhul bir kadınla evlenmeye, Sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak, bir şey gizlemek istendiği halde uygun bir yer bulamamaya, Tuvaleti kolaylıkla yaptığını görmek rızkın kolay teminine, Zorlanarak işediğini görmek geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya, Kişinin gömleğine tuvalet yaptığını görmek evli kişiler için çocuk sahibi olmaya, bekar için evlenmeye, Leğen, testi ,şişe ve benzeri kaplar içine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya, Büyük abdest ihtiyacını gidermek mal ile tabir olunur. Kişinin abdest yaptığı yer, meçhul ise, bilmediği bir yere parasını harcar ve maddi kayba girer.

Abdest bozmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

203
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Hüzün

Rüyamda büyük abdestimi bozduğumu ve onu gözleme gibi bir nimetle temizlediğimi gördüm. Bu nasıl bir rüya cevap verirseniz sevinirim. Çok korktum.

19.06.2015 10:16:52

Jiyar

Korkmana ve sıkıntı yapmana gerek yok. Bütün rüyalar hayırlara yorumlanmalı ki hayırlara vesile olsun.

12.07.2015 09:51:51


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook