ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ünlü Bir Kimse Görmek

Çok ünlü bir kimse ile karşılaşıp, onunla konuştuğunuzu görmek

Rüyanızda çok ünlü bir kimse ile karşılaşıp, onunla konuştuğunuzu görmek, aile hayıtınızda daima söz sahibi olacağınıza, eşinizle aranızda hiç bir geçimsizlik ve anlaşmazlık bulunmadığına, eğer bekâr iseniz, bulunduğunuz işinizde çok sevildiğinize ve hayatta daima başarılı olacağınıza işaret eder.

Ünlü Bir Kimse kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ünlü Bir Kimse görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Ünlü Bir Kimse rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Emre

Rüyamda takanla muhabbet ediyordum sonra da eşimle konuşmasını istedi. Telefonu verdim eşimle konuştu. (Eskiler boşuna dememiş rüyanda görürsün diye. )))))

13.10.2014 11:31:44

Fatma

Rüyamda Ajda Pekkan benden saçlarını taramamı istedi bende taradım. Daha sonra kuaförü geldi ve bana kızdı.

17.09.2015 18:51:49

Tuanna Ç.

Merhaba ben bir Kore hayranıyım. Ben rüyamda dağları tam ucunda bir eve gitmiştim sonra annemler beni bırakıp bir yere gitti bende evde korktum sonra kapı açık kalmış diye kapatmaya gittim ve orada G-Dragon u gördüm. (çok ünlü olan bir Koreli araştırıp bakabilirsiniz) elinde bir çocuk vardı. Sonra kendimi bir okula giderken ve yanımda da G-Dragon’la kucağındaki bebeği gördüm bir sınıfa girdik ve ağlamaya başladık G-Dragon da ağlıyordu ama kucağındaki bebek gitmişti. Sonra uyandım ve bitti böyle lütfen çabuk anlamını yollayın.

26.10.2015 19:10:54

Hacer D.

İyi günler. Ben birkaç gün önce rüyamda Hülya Avşar’ı gördüm. Otobüsle yolculuk ediyorduk, mütevazı bir şekilde benimle sohbet etti. Daha sonra aynı otelde kaldık ve o sahne aldı, biz de onu izledik.

16.11.2015 13:28:04

********

Rüyamda Faydee'yi gördüm. İngilizce öğretmenimizdi. Ben okul çıkışı ondan bir imza istedim. O da dışarıda verebileceğini söyledi. Dışarı çıktığımda onu bulamadım. Gittiğine üzülmüştüm. Birden arkamı yasladığım siyah bir arabadan çıktı. Ve benim ona imzalaması için uzattığım kâğıtta yazanları okudu ve ağlamaya başladı. Bu ne demek oluyor ki? Saçma geliyor bana.😕😑😟

12.06.2016 21:48:30

Zeynep Sude B.

Ben rüyamda Çin’de ünlü bir şarkıcı gördüm o ve biri arabada oturuyordu ben ve yanımdaki ile birlikte arabaya gidip oturduk. Arkada dördümüz olduk yani sonra arabayı babam sürüyordu bende ünlü şarkıcının elini tuttum oda benim elimi tuttu sevgiliymişiz gibi ellerimizi tutuyorduk ama babamın görmemesini sağlayarak falan filan. Bu rüyanın yorumu nedir? Çünkü bu aynı kişiyi 4. görüşüm ve kendisini gerçekten çok seviyorum.

28.01.2017 08:25:22


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook