ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Beyaz Görmek

Rüyada yanağın bembeyaz olduğunu görmek, izzet ve ikram ile tabir olunur. Kişinin yüzünün eski halinden daha ziyade beyaz olduğunu görmek de hastalık işaretidir. Rüyada üzerine yazı yazılan beyaz bir sahife görmek, yemine delalet eder. Rüyada bekar birinin beyaz yatak görmesi, evleneceğine; Hasta bir adamın kar üzerinde yürüdüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulacağına; Kar üstünde yattığını görmesi de gam ve gussadan kurtulmaya delalet eder.

Beyaz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Beyaz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Beyaz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

12
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mustafa

Merhaba rüyamda 5 adet küçük beyaz köpekleri üzerime doğru gelirlerken uyandım. Yardımcı olursanız sevinirim.

27.08.2013 11:53:05

Vildan B.

İyi günler. Ben rüyamda beyaz bir binek arabası gördüm ve ikisini çokta birleştiremedim. Yalnız sadece gördüm. Dayım satın almış ve ben arabaya binmedim. Şimdiden teşekkürler...

04.09.2013 10:59:43

Derya

Rüyamda beyaz şofben gördüm.

06.09.2013 12:16:36

Özdenn

Rüyamda evli hatta bir çocuğu olan kuzenim düğün tazeliyor. Evlilik yıldönümünü düğün gibi kutluyor. Gelinlik giymiş, fotoğraflar çekiliyor. Ortamda beyaz renk ağır basıyor. Masada çikolatalar var. Annemden çikolata istiyorum alıp kendisi yiyor. “Neden yedin, ben istemiştim” diyorum.  Alıp ben de yiyorum.

11.09.2013 11:57:39

Iko

Merhaba, rüyamda saçlarımı kestirdim, saçımı ördürdüm. Birde üzerimde krem bir elbise vardı. Rüyamı yorumlayamadım yardımcı olur musunuz?

12.10.2014 10:00:53

Asiye

Merhaba, rüyamda bir abimiz var o ölmüş köye cenazesi getiriliyor. Cenazeyi görmüyorum ama gelen başta otobüs olmak üzere bütün araçlar beyaz ve evin kapı girişi karanlık gibi ama arılar dolu. Nedir acaba?

07.12.2014 10:36:33

Hidayet A.

Beyaz pantolon üzerinde kırmızı meyve lekeleri.

21.02.2015 09:02:43

Ayhan

Rüyamda yeni bir eve taşınmışım, ev çok şirin. Evin iki girişi vardı, bir kapıdan içeri girdim, diğer kapı beyazdı. Onu açıp önünde geniş bir balkonu vardı. Balkona çıktım ve çok geniş bir caddeye bakıyordu.  Balkon çok güzel bir yerdi.

14.03.2015 11:09:50

Ayşe

Beyazlar içinde ölmüş eşinin mezarında ölmüş eşi kendisi için dua ediyor olarak gördüm komşumu.

01.07.2015 23:17:28

Mehmet E.

Rüyamda birisi ölü diğeri hayatta iki samimi arkadaşımı tepeden tırnağa beyazlar içinde gördüm.

10.10.2015 20:27:02


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook