Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Beyaz Görmek

Rüyada yanağın bembeyaz olduğunu görmek, izzet ve ikram ile tabir olunur. Kişinin yüzünün eski halinden daha ziyade beyaz olduğunu görmek de hastalık işaretidir. Rüyada üzerine yazı yazılan beyaz bir sahife görmek, yemine delalet eder. Rüyada bekar birinin beyaz yatak görmesi, evleneceğine; Hasta bir adamın kar üzerinde yürüdüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulacağına; Kar üstünde yattığını görmesi de gam ve gussadan kurtulmaya delalet eder.

Beyaz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Beyaz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Beyaz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mustafa

Merhaba rüyamda 5 adet küçük beyaz köpekleri üzerime doğru gelirlerken uyandım. Yardımcı olursanız sevinirim.

27.08.2013 11:53:05

Vildan B.

İyi günler. Ben rüyamda beyaz bir binek arabası gördüm ve ikisini çokta birleştiremedim. Yalnız sadece gördüm. Dayım satın almış ve ben arabaya binmedim. Şimdiden teşekkürler...

04.09.2013 10:59:43

Derya

Rüyamda beyaz şofben gördüm.

06.09.2013 12:16:36

Özdenn

Rüyamda evli hatta bir çocuğu olan kuzenim düğün tazeliyor. Evlilik yıldönümünü düğün gibi kutluyor. Gelinlik giymiş, fotoğraflar çekiliyor. Ortamda beyaz renk ağır basıyor. Masada çikolatalar var. Annemden çikolata istiyorum alıp kendisi yiyor. “Neden yedin, ben istemiştim” diyorum.  Alıp ben de yiyorum.

11.09.2013 11:57:39


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim