ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Beyaz renk Görmek

Rüyada yanağın bembeyaz olduğunu görmek, izzet ve ikram ile tabir olunur. Kişinin yüzünün eski halinden daha ziyade beyaz olduğunu görmek de hastalık işaretidir. Rüyada üzerine yazı yazılan beyaz bir sahife görmek, yemine delalet eder. Rüyada bekar birinin beyaz yatak görmesi, evleneceğine; Hasta bir adamın kar üzerinde yürüdüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulacağına; Kar üstünde yattığını görmesi de gam ve gussadan kurtulmaya delalet eder.

Beyaz renk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Beyaz renk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Beyaz renk rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Bahadır

Yeşil yazma üzerinde beyaz benekler ne anlama geliyor?

23.07.2013 18:27:03

Sevgi

Beyaz iç çamaşır çıkarmak.

18.08.2013 15:20:31

Dayı

Beyaz bir yatağın üstündeki beyaz yorganı kaldırınca, içinde bir çift siyah ayakkabı ve aynı yerde yüzükoyun yatan dayım kalkıp, bana yeşil rengin ve tonlarının hâkim olduğu bir kartondan bir dosya veriyor. Bu ne anlama gelir?

26.11.2013 11:38:24

İsmailonganer

Rüyamda uykumdan uyanıp, mutfağa gittim. Kafama yukarıdan beyaz alçıdan yapılmış ufak fil bibloları düştü. Buzdolabını açtım, bir poşetin içinde 2,3 dilim pastırma gördüm. Ancak yemedim. Dolabı kapattım. O arada dikdörtgen şeklinde beyaz bir ışık kümesi belirdi ve beni koridorda yürürken ve oğlumun odasına girdiğimde de takip etti. Oğlumun yatığı odaya girdim. Yatağın üzerinde bembeyaz bir örtü seriliydi. Kapıyı içerden kapattım ancak beyaz ışık devam etti. Uyandım.

02.12.2013 10:01:10

Ahmet

Kısa beyaz saç gördüm. Teşekkürler.

10.03.2014 19:47:20

Sevgi B.

Serili çamaşır, beyaz örtü görmek?

23.11.2015 18:22:20

Birsel

Rüya sahibi kendisini beyaz başörtüyle namaz kılarken gördü ne demektir?

28.08.2016 11:16:02


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook