ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bıyık Görmek

Rüyada görülen bıyık, mal ve servet ile tabir olunur. Bir adamın rüyada bıyığının kısalmış olduğunu görmesi, Sünnet-i Seniyye üzere hareket ettiğine işarettir. Rüyada bıyığın tıraş olduğunu veya kesilip azaldığını görmek, hayır ile tabir olunur. Böyle birinin borcu varsa, borcunu ödeyecek imkana kavuşur. Rüyada bıyığının yeniden bittiğini görmek, kuvvet kazanmaya işarettir. Rüyada küçük bir çocuğun bıyığının büyümüş olduğunu görmek, o çocuğun neşe ve süruruna ve büyümesine delalet eder. Bıyık ve sakalını kesmeyi adet edinen kimse, rüyada bıyık ve sakalını kestiğini görürse; rahatlığa, tasa ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Hamile bir kadının rüyada kendisini bıyıklı görmesi, bir erkek çocuğu doğuracağına, hamile olmayan kadının bu rüyayı görmesi ise, hiç çocuğu olmayacağına delalet eder. Bıyık aynı zamanda vakar ve heybet işaretidir. Normal büyüklükteki bıyık sünnet ölçülerinde yaşamaya, Aşırı uzun bıyık sapkınlığa, haram mal yemeye yahut kedere, Bıyığa güzel koku yahut yağ sürmek işlerin güzellik ve albenisine, Bıyığı tamamen kesmek -yadırganmıyorsa- sıkıntıdan kurtulmaya, aksi halde kötü şöhrete yahut fakirliğe delalet eder. Rüyada bıyıklı olarak görülen kişinin, boş ve dağınık bir hayat yaşadığına işarettir. Rüyada bıyıklı olduğunuzu gördüyseniz, bu bencil olduğunuzun işaretidir. Rüyada görülen bıyıkların noksanlığı iyiliğe; Bıyık ve sakalın yolunması, rahata, şiddet ve garazkarlığın geçmesine yorumlanır. Rüyada bıyıklı bir erkeğe aşık olduğunu görmek, bu rüyayı gören genç kızın mutlu ve başarılı bir evlenme yapacağına işarettir.

Bıyık rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Murat

Eşimi bıyıklı gördüm sonra bıyığını kesmiş gördüm. Neye tabir olur, acaba?

30.09.2013 21:06:28

Sercan

Kendim sakallı ve bıyıklı biriyim. Rüyamda sakallımı ve bıyığımı seyrek gördüm ayna karşısında hatta bıyıklarımın sağ tarafı yukarıdan kesikti, sol kısmı aşağı doğru daha uzundu ve araları mesafeli sanki sakalım ve bıyığım nokta nokta sivilce gibiydi yüzümde... Bir aynada kendimi öyle gördüm. Sanırım bir lavabo aynası yani wc önlerinde olan aynadan bakıyordum kendime... Birkaç şey daha gördüm ama çok sık rüya görüp hiç hatırlamayan biriyim. Oradan çıkıyorum beğendiğim bir kız var sınıf gibi bir yerdeyiz... Ona seslenmeme rağmen dönüp bakmıyor bana hiç ilgilenmiyor benimle. Yüzünün arkadaşı dönük sanki saçlarıyla kapamış yüzünü ders çalışıyor. Sesleniyorum oralı olmuyor. Bu gece de çok dua etmiştim bu kızla ilgili ne yapacağım hayırlısı ise olsun tarzında biraz üzülüyorum bu aralar bu konu ile ilgili. Şimdi de merak ettim acaba bu rüyamın bir açıklaması var mı? Cevabı alabilirsem çok memnun olurum. Teşekkürler. :)

01.04.2014 11:05:12


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook