Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bomba Görmek

Rüyada bomba görmek, boş yere para harcayıp sonra bunun sıkıntısı çekmek anlamına gelir. Rüyada bombayı patlamış görmek fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. Rüyada el bombası görmek, bir sır yüzünden aile içinde kavgaların çıkacağına işarettir. Rüyada büyük bir bomba görmek, işlerini birinin emri altında yönetmeye habercidir. Rüyada bomba satmak, zenginlik içinde bir yaşama işarettir. Bir yeri bombalamak, saygınlığın artmasına yorumlanır. Rüyada bomba satın almak, sağlığın hafif şekilde bozulacağına, Kutu içinde bomba görmek sıkıntılı günlerin geleceğine işarettir. Rüyada bombayı kurcalamak, bir tehlikeyle karşı karşıya olmaya yorumlanır. Rüyada bombayı patlamış görmek, fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. Rüyada eline bomba alan kişi, başkaları için zararlı olabilecek bilgilere erişir. Bomba gizli bir işin açıklanması ile yorumlanır. Rüyada bir bombanın patladığını görmek, eğer kişinin kendisine bir şey olmamış ise gizlediği bir sırrının açığa vurulacağına; Kendisi yaralanmış ise bu işten zarar göreceğine; Kendisinin elindeki bir bombayı patlatmak için bir yere attığını görmek, başkasına ait bir sırrı açıklayacağına delalettir.

Bomba rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

sena

Ben bu tabirde istediğimi bulamadım da ben rüyamda bazı askerler evimize girip bombaları patlatıyor ama bombalar ses dahi çıkarmıyorlar. Böyle bir rüya gördüm, bir de bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim.

02.07.2013 22:55:29

Deniz

Ben hap şeklinde bomba gördüm. Ne zaman patlayacağı belli olmayan ve bu bomba bizim evin içinde duruyordu. Bomba da çok büyük patlama yapacak bir bombaydı.

25.07.2013 09:48:25

Yasemin

Merhaba ben rüyamda camideydim. Caminin bir kısmında, eski tarihi binası varken bir kısmı yeni inşa edilmiştir. Camideyken tarihi kısmı bombayla patlatılarak yıkılıyor. Yeni binaya bir şey olmuyor. Ben de telaş içinde koşturuyorum. Ama bana da bir şey olmuyor, uyanana dek. Teşekkür ederim.

07.12.2013 12:19:06


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim