ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bomba Görmek

Rüyada bomba görmek, boş yere para harcayıp sonra bunun sıkıntısı çekmek anlamına gelir. Rüyada bombayı patlamış görmek fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. Rüyada el bombası görmek, bir sır yüzünden aile içinde kavgaların çıkacağına işarettir. Rüyada büyük bir bomba görmek, işlerini birinin emri altında yönetmeye habercidir. Rüyada bomba satmak, zenginlik içinde bir yaşama işarettir. Bir yeri bombalamak, saygınlığın artmasına yorumlanır. Rüyada bomba satın almak, sağlığın hafif şekilde bozulacağına, Kutu içinde bomba görmek sıkıntılı günlerin geleceğine işarettir. Rüyada bombayı kurcalamak, bir tehlikeyle karşı karşıya olmaya yorumlanır. Rüyada bombayı patlamış görmek, fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. Rüyada eline bomba alan kişi, başkaları için zararlı olabilecek bilgilere erişir. Bomba gizli bir işin açıklanması ile yorumlanır. Rüyada bir bombanın patladığını görmek, eğer kişinin kendisine bir şey olmamış ise gizlediği bir sırrının açığa vurulacağına; Kendisi yaralanmış ise bu işten zarar göreceğine; Kendisinin elindeki bir bombayı patlatmak için bir yere attığını görmek, başkasına ait bir sırrı açıklayacağına delalettir.

Bomba rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
60
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

sena

Ben bu tabirde istediğimi bulamadım da ben rüyamda bazı askerler evimize girip bombaları patlatıyor ama bombalar ses dahi çıkarmıyorlar. Böyle bir rüya gördüm, bir de bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim.

02.07.2013 22:55:29

Deniz

Ben hap şeklinde bomba gördüm. Ne zaman patlayacağı belli olmayan ve bu bomba bizim evin içinde duruyordu. Bomba da çok büyük patlama yapacak bir bombaydı.

25.07.2013 09:48:25

Yasemin

Merhaba ben rüyamda camideydim. Caminin bir kısmında, eski tarihi binası varken bir kısmı yeni inşa edilmiştir. Camideyken tarihi kısmı bombayla patlatılarak yıkılıyor. Yeni binaya bir şey olmuyor. Ben de telaş içinde koşturuyorum. Ama bana da bir şey olmuyor, uyanana dek. Teşekkür ederim.

07.12.2013 12:19:06

Bomba

Rüyamda belli bir adamlardan bomba koruduğumu görüyorum. Bu bombayı eski lisemde saklıyorum. Bombayı bulamıyorlar.

19.05.2014 14:10:30

Medcezir2014

Merhaba, ben rüyamda kötü kişiler eve bomba döşemişti. Bu arada bizim evde Ermenek’te ölen işçilerimizin cenazesi vardı. Biz bomba olduğunu duyunca kaçıyorduk ama en sonunda bomba patlamıyordu. Bunun açıklamasını yaparsanız çok sevinirim.

30.11.2014 16:18:56


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook