ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bomba Görmek

Rüyada bomba görmek, boş yere para harcayıp sonra bunun sıkıntısı çekmek anlamına gelir. Rüyada bombayı patlamış görmek fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. Rüyada el bombası görmek, bir sır yüzünden aile içinde kavgaların çıkacağına işarettir. Rüyada büyük bir bomba görmek, işlerini birinin emri altında yönetmeye habercidir. Rüyada bomba satmak, zenginlik içinde bir yaşama işarettir. Bir yeri bombalamak, saygınlığın artmasına yorumlanır. Rüyada bomba satın almak, sağlığın hafif şekilde bozulacağına, Kutu içinde bomba görmek sıkıntılı günlerin geleceğine işarettir. Rüyada bombayı kurcalamak, bir tehlikeyle karşı karşıya olmaya yorumlanır. Rüyada bombayı patlamış görmek, fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. Rüyada eline bomba alan kişi, başkaları için zararlı olabilecek bilgilere erişir. Bomba gizli bir işin açıklanması ile yorumlanır. Rüyada bir bombanın patladığını görmek, eğer kişinin kendisine bir şey olmamış ise gizlediği bir sırrının açığa vurulacağına; Kendisi yaralanmış ise bu işten zarar göreceğine; Kendisinin elindeki bir bombayı patlatmak için bir yere attığını görmek, başkasına ait bir sırrı açıklayacağına delalettir.

Bomba rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

15
60
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

sena

Ben bu tabirde istediğimi bulamadım da ben rüyamda bazı askerler evimize girip bombaları patlatıyor ama bombalar ses dahi çıkarmıyorlar. Böyle bir rüya gördüm, bir de bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim.

02.07.2013 22:55:29

Deniz

Ben hap şeklinde bomba gördüm. Ne zaman patlayacağı belli olmayan ve bu bomba bizim evin içinde duruyordu. Bomba da çok büyük patlama yapacak bir bombaydı.

25.07.2013 09:48:25

Yasemin

Merhaba ben rüyamda camideydim. Caminin bir kısmında, eski tarihi binası varken bir kısmı yeni inşa edilmiştir. Camideyken tarihi kısmı bombayla patlatılarak yıkılıyor. Yeni binaya bir şey olmuyor. Ben de telaş içinde koşturuyorum. Ama bana da bir şey olmuyor, uyanana dek. Teşekkür ederim.

07.12.2013 12:19:06

Bomba

Rüyamda belli bir adamlardan bomba koruduğumu görüyorum. Bu bombayı eski lisemde saklıyorum. Bombayı bulamıyorlar.

19.05.2014 14:10:30

Medcezir2014

Merhaba, ben rüyamda kötü kişiler eve bomba döşemişti. Bu arada bizim evde Ermenek’te ölen işçilerimizin cenazesi vardı. Biz bomba olduğunu duyunca kaçıyorduk ama en sonunda bomba patlamıyordu. Bunun açıklamasını yaparsanız çok sevinirim.

30.11.2014 16:18:56

Meryem

Bulunduğum şehir bombalanıyordu. Rüyamda kaçışıyordu millet ama patlama sesleri duyuyordum sadece. Sonra bir eve sığınıyorum. Askerde olan nişanlımı görüyorum, ona sarılıyorum. Bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim.

26.03.2015 11:30:45

Pelin

Elimde bomba vardı evde patlamasın diye binanın içine attım. Sonra büyük bir patlama oldu ama bizim eve bir şey olmadı, sadece binadaki elektrik yeri patladı.

26.04.2015 11:44:04

Bilge

Biz ailece Karadeniz’e tatile gidiyoruz. Orada kardeşim derin denizin üstündeki sarı fileye çıkıyor. Koşa koşa onu alıyorum sonra denize gidiyoruz. Denizden dönüşte kırmızı bir arabaya gidiyorlar, önünden duman çıkıyor. Ben de arabanın modeli öyle sanıyorum. Ama arkadan gelen otobüs kendini ateşe vermiş su tutuyorlar. Sonra ben koşuyorum hortuma takılıyorum. Biri bana doğru sigara atıyor sonra bir eve sığınıyorum. Bu ev bizim tatil evimizmiş. Kardeşimin montunu alıyorum cebinden silah çıkıyor. Biri kardeşimin oyuncak, birisiyse gerçek gibi oradan temizlemeye gelen kadın alıyor. “Bak böyle” diyor lazer çıkartıyor. Annemi görüyorum aşağı iniyorum. Kadın çantasını alıp “Ya bende bomba varsa ne yapacaksın?” diyor. Ben de “Besmele çekeceğim” diyorum.

21.08.2015 11:46:27

Beyza

Ben aradığımı bulamadım bir dağda bizde vardık bombanın patlayacağını biliyorduk bir sürü bomba dizmişler her yerden bomba patlamaya başladı bizde sakin bir şekilde yürümeye başladık sonra komşularımız ne oldu dedi bizde bomba patladı dedik sonra bombaların patladığı yere doğru bir çocuk yürümeye başladı ve patladı çok garip bir rüyaydı. Lütfen benim rüyamı yorumlar mısınız?

23.09.2015 12:29:10

Eylül

Evimdeydim ablam annem ve ben oturuyorduk. Ablam evimize bomba getirmişti alıp götüreceğim diye. Ama bomba el bombası değil kumandalı bombalardan annem sakın buna basma dedi anında patlar dedi. Baya panik yaptım ve bastım patlamadı ama birkaç saate patlayacak. Bende biz ölmeyelim diye bombayı ve kumandayı alıp karşı sitenin bahçesine attım. Bu eski evimdi, anneme de haber verdiğimde annem baya kötü oldu. Onların yanına geçtiğimde ise oturduğum ev şimdiki evimdi. Gecenin bir vaki annem balkondan bir aşağı kat atlayıp durumu komşuya haber verdi ve yanına indim bana dedi ki aşağı iniyorum gelme. Nasıl inersin ben sana bir şey olmasın diye attım o bombayı aşağı dedim. Ablamda dedi ki bu bomba patlarsa mersin diye bir şey kalmaz. Bende dedim ki sus gerizekâlı aptal kız sen getirdin bu bombayı diyorum... Sonra diyorum anca beraber kanca beraber sen gidiyorsan bende gidiyorum orada da kalıyor uyandığımda çok kötüydüm. Açıklayın lütfen…

31.10.2015 17:43:34


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook