ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Borç Görmek

Rüyada kendinin borçlu olduğunu görmek, iyiye ve hayıra alamet değildir. Bu rüya, zillet ve hakaret ile tabir edilir. Rüyada borçtan kurtulduğunu, borcunu ödediğini görmek, iyilik alametidir ve hayırlı günlerin habercisidir. Bu rüya, din ve dünya işlerinden müşkül olan bir şeyin kolayca neticeleneceğine işarettir. Bazen de hak sahibine hakkı ödemek, yolculuktan dönmenin alametidir. Yine borç ödemek, gam ve gussadan halas olmaya delalet eder. Kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmek dostlarla ilişkilerin iyileşmesine ya da kötüleşmesine işarettir. Borcunuzu ödediğinizi görmek, ayrılıkların sona ereceğine yorulur. Borç vermek, maddi imkanların dar olduğu sırada bir aşk yaşanacağı anlamına gelir. Fakir birisinin dertlerine çare bulmaya ve zor durumdaki insanlara yardım edeceğinize işarettir. Rüyada borç için üzülmek; rüyayı gören kişi borçlu ise beklenmedik bir yerden gelecek para ile borçlarını ödeyeceğine işarettir.

Borç rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

12
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gülcan

Rüyada bana borç ödüyorlar ama para ile değil, para yerine geçen bir kağıtla.

26.07.2013 12:09:26

Banuu

Rüyamda bana borcu olan bir yaşlı amcanın, yemek yerken bana “Sana 70 milyon borcum var. Bunu al” diyordu. Fakat adamın gerçek hayatta da bana borcu var.

10.12.2013 23:57:14

Sinan

Rüyamda dayımın bizim evde olduğunu ve elektrik borcunu ödeyemiyordu. 2000 TL civarında borcu vardı. Ne anlama geliyor? Bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

10.01.2014 15:14:03

Ayşe

Benim rüyamda 2 borcum vardı, kantinciye. Onları annem ödemeye geldiğinde bir tane daha borç gördük ama o borç benim hesabımın üzerine yazılmıştı ve benim öyle bir borcum yoktu. Borçlarla ilgilenen kadın bütün arkadaşlarıma bir şey aldığım için bu borcun çıktığını söylüyor ama aslında öyle bir borcum yok. Ve kimin neden o borcu benim adıma yazdırıyor fikrim yok. Bu ne demek, acilen söyler misiniz?

14.01.2014 08:03:58

Ramazan

Allah’ım hayır getirsin. Rüyamda çok büyük borcum olduğunu gördüm. İnanamadım. Gerçekten inanılacak gibi değil. 5 trilyon lira gibi bir rakam. Gerçekten doğru bu rüya şaka gibi ama gerçek borcum. Sanki kredi kartı borcu gibi. Kredi kartım var ama şu anda 200 lira civarında bir borcum var hepsi o. Ve ben rüyada bu borcu nasıl ödeyeceğim diye düşünüp korkuyorum.

27.02.2014 23:15:27

Aloneanqel

Rüyada benim birisine borcum var ve borcum olan kişi o borcumu ödememi istiyor. Fakat benim bu kişiye gerçek hayatta da borcum var.

10.09.2014 08:13:05

Zeynel A.

9 yıldır borcunu ödemeyen kayınımı ellerinden, bağladığım ipi de bir direğe bağlıyorum. Birde beni şikayet edeceğini söylüyor. Ben de etraftakilere onun yaptıklarını bağırıyorum.

11.03.2015 14:37:00

Vasfi Y.

Borçlarımı ödemekte zorlanmaktayım, vefat eden annemden kalan tarlaları icara verdim rüyamda. Annem köyümüzden birilerine tarlaları icara verdi ama parayı bana vermedi dediği o kişilere parayı vereceğimi söyledim ama paramda yoktu.

25.11.2015 08:04:31


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook