ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Cenaze Yıkamak Görmek

Bakınız: Ölünün Gasli.

Cenaze Yıkamak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Cenaze Yıkamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Cenaze Yıkamak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Hava

Bir taraf yeşillik bir taraf deniz, bir topluluk var tabut görüyorum önce, tabutu açıp saçları simsiyah hafif kilolu erkek birini çıkarıp böyle havuz gibi bir yere oturtuyorum. Orada 4 kişi yıkıyorlar sonra sargı bezi gibi bir şeye doluyorlar ve defnederken ellerinde kibrit var mezara doğru atıyorlar. Ben de deniz kenarının oradan geçerken “İstersen sen yap” diye kibriti bana veriyorlar. Ben “Yok” diyorum. Oradan uzaklaşıp bir yakınımın evine gidiyorum. Neyse masada tam yemek yiyoruz sol yanımda yerde o ölü adamın mezarı duruyor o anda uyandım. Neye işaret anlam veremedim, halen kendime gelemiyorum. Lütfen yorumlayın.

10.06.2014 11:26:32

Zehranur

Ben de böyle rüya gördüm aynısı ve ben de kendime gelemiyorum. Niye acaba hiçbir yerde bulamıyorum anlamını?

15.02.2015 10:57:20

Serkan S.

Rüyamda ölmüş olan babamın cenaze namazına katıldım, devamlı ağlıyordum. Cenaze yıkandı geldi. O esnada anneme cenaze masrafları için “Benim param da haram olabilir. Sen emekli maaşından harca” dedim. O esnada bakkala gittim. Bakkalın hemen yanında bir cinayet işlemiş bir arkadaşım. Hiçbir şey yokmuş gibi ordaydım. Cenaze yıkanıp geldikten sonra bir odada “Cenazenin bacağında şeytan kemiği var, bunu kıralım” denildi. Kemiği kırarken uyandım.

06.11.2014 05:13:17

Güll

Cenaze yıkadığımı görüyorum. Yıkadıktan sonra yatağına yatırıyorum. Bir anlam veremedim. Lütfen yorumlayabilir misiniz?

05.01.2015 20:28:53

Gyulsever

Ben bu akşam rüyamda tanıdığım bir çocuk 20 yaşlarında onu ölmüş ve yıkarken gördüm. Asıl çıplak değildi, göğsü görünüyordu hoca başında yıkarken. Ne anlama gelir?

01.03.2015 08:44:13

mehmet şeker

Rüyamda ninemin cenazesini yıkanırken yanında olup benimle konuştuğunu görmek

 

30.05.2016 15:46:34

Denay

Rüyamda annemin cenazesini yıkadığımı gördüm. Bu ne anlama geliyor?

04.02.2017 15:32:48


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook