ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kadınlık Organı Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyasında zevcesinin iki cinsiyet organı (ferci) olduğunu gören, iki tane işe birden girer. Bir işi başarılı olur. Diğer işi ise başarısızlıkla sonuçlanır. Kendisinde kadın gibi ferci olduğunu gören, küçük düşer.

Böyle bir çift ferce sahip olan kadın tarafından iş görür. Fercinden su aktığını gören kadının çocuğu olur. Fercinin demir ya da başka bir madenden olduğunu gören kadın, kısır olur. Bu rüya hayra delalet etmez.

Zevcesinin fercinin olmadığını veya arkasında olduğunu gören kişinin işleri bozulur. Aşağılık durumlara düşer. Bu organın kesildiğini görmek, düşmanın üstün geleceğine delalettir. Kadının fercinden iğreneceği bir şeyin çıktığını görmesi, hayırsız çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Çıkan iyi bir şey ise çocuk Salihlerden olur. Zevcesinin fercine baktığını gören, şiddet ve mecburiyetten kurtulur. Bir kadın fercinden ateş çıktığını görürse, hükumette büyük mevki elde edecek bir çocuğu olur. Fakat ekmek çıkarsa, tabir iflas etmeye ve yoksulluğa yorulur.

Bir kadının fercinde gördüğü iyi ve kötü her şey kendisine nispet edilir. Kadının fercinden güzel kokular yayılması, onun iffetli birisi olduğuna delalettir. Çirkin kokular dağılması ise, fuhuşla meşgul ahlaksız biri olduğuna işaret eder.

Maruf bir kadının fercini sülük veya başka bir hayvanın emdiğini yahut etrafında dolaştığını görmek, onun günahkâr bir kimse olduğuna delalet eder. Bu kadın tanınmıyorsa, yorum rüya sahibi ile ilgilidir ve hayra alamet değildir.

Kadınlık Organı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Özge

Rüyamda eşimle beraber bir yerde otururken bir kadının memelerini açtığını (dolgun ve iri memelerdi) eşime bakmamasını söylerken bir başka kadının organını açtığını ve elimle eşimin gözlerini kapattığımı gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Kadınları tanımıyorum.

02.02.2015 09:39:39

Nur

İki tane küçük kaplumbağa gördüm.

02.09.2015 14:46:00

Yasemin D.

Rüyamda rahmimden bir şeylerin çıktığını görünce içim temizleniyor diyorum sonra rahmim dışarı çıkmış şaşırıyorum allan elimle tutuyorum düşmesin diye. Bir portakal büyüklüğü şeklindeydi. Yorumlarsanız sevinirim.

01.02.2017 11:26:31


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook