ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bozuk para, bozukluk Görmek

Rüyada bozuk para görmek, başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak demektir. Rüyada bozuk para görmek, aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Rüyada bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Bozuk para, bozukluk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bozuk para, bozukluk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bozuk para, bozukluk rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ayşegül

Ölünün para vermesi ne demektir?

25.07.2013 13:04:24

Yasin Yalınız

Valla ben de anlamadım, sevineyim mi, üzüleyim mi ama para zaten yok, aşk zaten yok. Dün aşkta kaybettim. Bugün parada kazanacağım galiba: D

15.10.2013 08:06:35

M.D.

Rüyamda eski bir arkadaşıma yamaç bayır ve ağaçlık bir yerde ikimiz için bozuk para buluyor ve bir kavanoz içine toplattırıyordum daha sonra ben de toplamaya başladım. Bir boğa gördük, önce ürktük sonra boğa ürktü kaçtı. Bu rüyamı bana yorumlar mısınız?

29.10.2013 08:32:16

Mert

Birisinin bana bozuk para vermesi ne demektir?

02.03.2014 15:57:45

Hasret

Benim rüyalarım hep tersine çıkıyor hamileydim doğum yaptığımı gördüğüm gece bebeğimi kaybetmişim ölen bir yakınımın akrabasının musalla taşın da ölü olarak yattığını gördüm kalktı benimle konuştu yani dirildi ve ben bu rüyaları gördükten sonra en fazla on beş gün sonra gerçekleşiyor bebeğimi on beş gün sonra sancılar içinde hastaneye gittiğimde on beş gün olmuş kanında öleli dediler o rüyayı gördüğüm geceydi çok iyi hatırlıyorum yakınım da ben rüya yı gördükten 4 gün sonra öldü artık rüya görmek istemiyorum gerçek olacağını bildiğim için çok üzülüyorum ve çok yorgun uyanıyorum.

01.11.2014 07:12:13

Canan

Üç arkadaş masa başında çalışıyoruz ve birimizde nohut ve kırmızı mercimek, benim elimde yeşil marul yaprakları var. Daha sonra dışarı çıkıyorum ve bozuk para topluyorum. Ne anlama geliyor acaba?

02.12.2014 14:14:43

Erkan

Rüyamda müşterime elbise satıyordum bir kısmını kağıt, bir kısmını da bozuk para veriyordu. Ben kasaya koyuyordum. Aynı rüya içinde benim bir arkadaşım aynı şekilde bana bir kısmı kağıt, bir kısmını da bozukluk veriyordu. Bu arkadaşım da normalde maddi sıkıntısı çok olan bir arkadaş.

02.12.2014 15:35:50

Ülkü Ö.

Eski işyerimden müdüre ait bozuk paraları görüyorum.

23.02.2015 09:14:57


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook