ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bağırdığını Görmek

Kişinin hayatında farklı dönemlerde olaylar olacağına ve çok yakınında gelişen olaylar örgüsünden farklı durumlar ile karşı karşıya kalınması ile kontrollü ilgi oluşacağına delalettir.

Rüyayı gören kişinin hayatında farklı zaman dilimlerinde farklı olaylar ortaya çıkacağına, olayların farkı şekillerde kişinin hayatına girmesi ile kendi iradesi dışında gelişen olaylardan haberdar olacağına veya arkadan çevrilen olayların bir şekilde karşısına çıkması ile kişinin mutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Bağırdığını Görmek

Rüyasında haksız birinin bağırdığını gören kişi, stresli bir döneme gireceğine ve dönemsel olarak hoş olmayan olayların yaşanacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hoşuna gitmeyeceği, beklemediği anda beklemediği olaylar ile karşılaşarak çok sinirli bir döneme gireceğine, dönemsel olarak sorun çekileceğine ve kişinin kendisini rahat sorunlarından kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında haklı birinin bağırdığını gören kişi, beklemediği tepkiler ile beklemediği durumlar ile karşılaşarak canının sıkılacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına, kişinin işlerinin ters gitmesinden ötürü canının sıkılacağına ve kötü gelişmelere neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada İmdat Diye Bağırdığını Görmek

Rüyasında imdat diye bağırdığını gören erkek, hayırlı bir iş içerisine girileceğine ve ya hayırdan öte yol çizilmeyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin niyetinin dost doğru olduğuna ve niyetine uygun hareket ederek kişinin iş yapmasına vesile olacak durumlar ile karşı karşıya geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.
Rüyasında imdat diye bağırdığını gören kadın, şans konusunda sıkıntısı olan kişinin şansının açılacağına delalettir. Rüyayı gören kişi kendisini çok şanssız olarak ifade etmekte olup, kişinin şansının açılacağına ve kafasında olan durumların gerçekleşmesi ile moral olarak çok iyi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Sana Bağırdığını Görmek

Rüyanda tanıdığın birinin sana bağırdığını görürsen, manevi açıdan iyi günler göreceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin güzel günler göreceğine, iş, aile ve dostluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden güzel günler görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyanda tanımadığın birinin sana bağırdığını görürsen, maddi açıdan rahatlama olacağına ve ferahlanacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin farklı zaman dilimlerinde maddi kaynaklar elde edeceğine, maddi olarak kişilerin farklı yatırımlar içerisine gireceğine ve zor geçen parasız günlerin tersine çok rahatlanacağına ve keyif alınarak mutlu olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Rüyanda tanıdığını sandığın birinin sana bağırdığını görürsen, sağlık sorunu çekeceğine ve sorunlara çare bulunacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin borçlu olduğuna, borçlarından kurtulacağına, sağlık sorunu çeken kişinin hastalıklı günleri geride bırakarak güzel günler göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölünün Bağırdığını Görmek

Hayırlı günler görüleceğine ve kişinin içerisinde olan ya da olabilecek olan tüm sıkıntıların ortadan kalkması ile yüreğinin hafifleyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin farklı nedenler ile belirli dertleri olacağına, dertlerine çare olan kişilerin kişinin hayatında çok önemli yeri olacağına ve durumlara önem verilerek keyif duyulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Babanın Bağırdığını Görmek

Rüyasında babasının bağırdığını gören kadın, emin olacağı bazı gerçekler işiteceğine veya göreceğine delalettir. Rüyayı gören kadının hayat içerisinde yanlış bildiği bazı olaylar olduğuna, yanlış bildiği olayların üzerine giderek kendi gözü, kulağı veya şahit olduğu durumlar ile gittiği şeklinde yorumlanmaktadır.
Rüyasında babasının bağırdığını gören erkek,  hayatta bilmemesi gereken yada bildiği zaman üzüleceği gerçekleri olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin  belirli gerçekleri olacağına, kişinin gerçekleri sayesinde acı çekeceğine ve bilmemesi gereken durumları öğrenmesi ile zor günler geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Bağırdığını rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

0
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook