ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Para Çaldırmak Görmek

Rüyada para çaldırmak, kimsenin bilmemesi gereken bazı şeylerin ortaya döküleceğine, bu yüzden bazı insanların tepkilerine maruz kalınacağına, kötü niyetli bir kişi ile muhatap olunacağına, mutsuz ve sıkıntılı günler geçirileceğine ve bu durumun yaratacağı baskı yüzünden hasta olunacağına işaret eder.

Rüyada para çaldırmak ne anlama gelir, bir dikkatsizlik ya da dalgınlıktan ötürü istenmeyen bir olayın yaşanacağına; bozuk para çaldırmak, sahip olunan saygınlığın kaybedileceğine; cüzdandan para çaldırmak, iş hayatında değer verilen ve örnek alınan bir kişinin göründüğü gibi bir kişi olmadığının anlaşılacağına ve üzüntü duyulacağına yorumlanır.

Rüyada para çaldırmak nedir; aile bireylerinin arasının açılmasına ve uzun bir zaman birbirlerine küs kalmalarına sebep olacak bir kişinin, türlü yalan ve bahanelerle işleri daha kötüye götüreceğine alamettir. Rüyada para çaldırıp geri almak, yapılan hatadan dönüleceğine ve durumun düzeltileceğine yorulur.

Rüyada para çaldırmak ne demek; üzüntü, keder ve pişmanlık anlamına gelir. Özel hayata ait bir unsurun düşman eline geçmesine, dedikodu ve iftira malzemesi olmasına ve rüyayı gören kişinin ruhunun sıkılmasına yol açacak belaların yaşanmasına delalet eder.

Rüyada para çaldırmak tabiri, problemlerin yanlış adımlar atılmasına bağlı olduğu ve güven konusunda daha seçici davranılması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada para çaldırmak İslami rüya tabirleri, rüya sahibi, ailesinden olmayan biri ile dertleşecek, bu dertleşme sonunda kendisini en zayıf hissettiği anda söylememesi gereken şeyler söyleyecek ve bu durum ona alay ve pişmanlık olarak dönecek demektir.

Para Çaldırmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

nun

Rüyamda annem ve arkadaşlarımla umreye gidiyormuşuz cüzdanıma bir sürü dolar koyuyorum miktarını bilmiyorum ama kâğıt dolarlar. Tüm parammış. Sonra uçak bir yerde aktarma yapacakmış katardı galiba biz uçaktan iniyoruz ama eşyalarımızı almıyoruz. Tekrar aynı uçağa binecekmişiz ben nasıl herkes umreye gidiyor hırsızlık olmaz diye cüzdanımı yanıma almıyorum. Uçağa geri biniyoruz kol çantam yokmuş cüzdanımda içinden çalmışlar sonra etrafa bakmaya başlıyoruz uçak henüz kalkmadığı için arkadaşım uçağın dışında yeşilliklerin arasında cüzdanımı buluyor dolarları ve kredi kartlarımı almışlar sadece içinde birkaç kâğıt yüz TL ve bir kaç 20 TL olduğunu görüyorum. Benim için yorumlar mısınız?

22.02.2017 09:03:31

adige55

rüyasında eşimin benim para çaldırdığımı görmesi ne anlama gelir?

26.12.2017 09:18:08


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook