ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Para Toplamak Görmek

Rüyada para toplamak, bolluk ve bereket anlamına gelir. Hane halkına büyük ferahlık getirecek bir durum yaşanacağına ve yakın zamanda girilmiş ya da kısa süre sonra girilecek bir işte beklenenden daha büyük kazançlar elde edileceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişiyi hayırlı bir kısmet bekliyor demektir.

Rüyada para toplamak ne anlama gelir, iş dünyasında yaşanan talihsizliklerin aşılması ile birlikte kişinin kendisini yeni bir ortama sokacak büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada para toplamak nedir; şan, şöhret ve para demektir. Gerek girişilen çalışmadan ve gerekse de oynanan bir şans oyunundan elde edilecek olan kazanç sayesinde hayali kurulan şeylerin gerçeğe dönüştürüleceğine yorumlanır. Rüyada kağıt para toplamak, hane sahibi olunacağı, evlilik yolunda adım atılacağı ve ferah bir hayata sahip olunacağı anlamına gelir.

Rüyada para toplamak ne demek; kişi, sağlığına dikkat etmesi ve kendisine bakması sayesinde uzun bir ömre sahip olacak ve sevdiği bir kişi ile mutlu bir evlilik yapacak demektir. Aynı zamanda, yeni bir hayata adım atılacağına yorulur.  Rüyada bozuk para toplamak, aile işinin başına geçileceğine ve yapılan işin çok daha iyi bir noktaya getirileceğine delalet eder.

Rüyada para toplamak tabiri, yeni bir şehirde daha renkli ve daha güzel bir hayata sahip olunacağına ve daha sıkı ilişkiler içine girileceğine işarettir.

Rüyada para toplamak İslami rüya tabirleri, haksızlıkların ve sıkıntıların sona ereceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda, uzun zaman önce rüya sahibine yapılmış olan bir haksızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesiyle düzeltileceğine ve böylece yapılmış olan haksızlığın aslının ortaya çıkacağına rivayet edilir.

Para Toplamak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

aynur K.

Rüyamda koca bir tarlada kağıt paralar topladım demet demet, kızım ile beraber.

14.12.2017 09:20:56


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook