ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek, rüyayı gören kişinin, kendisine ayak bağı olan birisinden kurtulması sayesinde, zenginliğe, mutluluğa ve rahat bir yaşama kavuşacağına alamet eder. Bolluk bereket içinde geçecek bir ömre işaret eder. Rüyada ölü kara kedi görmek, büyük uğraşlar vererek işlerin aksamasına sebep olan bir kişinin, deyim yerindeyse kendi kurduğu tuzağa düşeceğine ve pişmanlığından ötürü gelip af dileyeceğine yorumlanır.

Rüyada ölü kedi görmek ne anlama gelir, kişinin, şansının döneceğine, attığı her adımın kendisine yeni bir makam kazandıracağına, sevdiği kişinin ilgisine mazhar olacağına, yoksul ve yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatacağına ve yolunun her daim açık olacağına delalet eder.

Rüyada ölü kedi görmek nedir; uzun yıllar başka başka kişilerin işlerinde çalışan rüya sahibinin, bu esaretten kurtulacağı, her zaman düşlediği ve tenceresini kaynatacak kadar kazanç getirecek bir iş kuracağı ve bu işin ona istediğinden çok daha fazla para getireceği anlamına gelir.

Rüyada ölü kedi görmek ne demek; huzur, sevinç ve ferahlık olarak yorumlanır. Epey bir zamandan beri ara verilmiş olan gönül işlerine geri dönmeye, yakın çevreden ahbap olunan bir kişi ile bir ilişkiye başlamaya, aile büyüklerinin iyi dileklerini ve hayır dualarını almaya ve yere daha sağlam basar duruma gelmeye yorulur.

Rüyada ölü kedi görmek tabiri, akılda fiyasko olarak yer eden olayları geride bırakmaya, yeni denizlere yol almaya, içinde bulunulan gafletten ve özgüven eksikliğinden kurtulmaya, para kazanma ve yeni bir hayat kurma konusunda yeni bir yola girmeye işarettir.

Rüyada ölü kedi görmek İslami rüya tabirleri, hastalıkların ve sorunların Allah’ın izniyle geride kalacağına ve uzun bir süreden beri devam eden sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.    

Ölü Kedi rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook