Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Cep telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu ile konuştuğunu görmek, kişinin uzaktan beklediği bir haberi yakın zamanda alacağına delalet eder.

Cep telefonu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Cep telefonu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Cep telefonu rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Esmanur

Rüyamda ben cep telefonumu cebimde taşıyordum ve amcam beni arıyordu.Başka bir rüyamda ise bir yarışmada telefon kullanmak yasakmış ve ben kendi telefonumu kullanırken yakalanıyorum ve telefonuma el koyuyorlar.

20.07.2013 10:40:07

Eray

Gerçek hayatta telefonu yitirmiştim. Rüyamda bulmuş oluyorum, gezerken?

30.07.2013 14:29:46

Burcu1

Ya ben rüyamda insanların elinde kapaklı telefon vardı ve bazıları mesajlaşıp oyun oynuyor bazıları da konuşuyordu. Ben de telefon falan yoktu. Bu ne demek?

09.09.2013 09:18:38

Ases

Rüyada arkadaşımla yolda gezerken klavyeli telefon buluyorduk. Kimin olduğunu soramadan bizim oluyordu. Telefonu anneme falan gösteriyordum.

22.09.2013 14:34:34

Ayşe

Rüyamda akşamdı ve çok güzeldi hava, yıldızlar da vardı, bankta oturuyordum sonra yanıma eski nişanlımın (aramız bozuk) abisi geldi, yanıma oturdu. Benim elimde telefon vardı telefonun her tarafı çok renkli ışıklarla yandı, elimdeyken fakat ben açamadım. “Bak böyle yapacaksın” dedi ve uzun işlem yaparak açtık sanki telefon değil de farklı bir cihaz gibiydi daha sonra beni oturduğum yere kadar bana eşlik etti, daha önce hiç onunla yüz yüze görüşmüş değilim. Gerçek hayatta bir açıklama almalıydım onlardan. Anlam çıkaramadım. Ne demek bu?

02.10.2013 15:26:40

İbrahim

Rüyada cep telefonum düşüyor, ekranı çatlıyor. Telefonda sanki ortadan bölünmüş gibi duruyor. Teşekkür ederim.

26.01.2014 12:25:49

Çigdem

Ya birisi beni aradı ama yanlış aradığını söyledi. Bu ne anlama geliyor?

06.02.2014 19:03:20

Anonim Abi

Ben rüyamda, elimdeki telefonun elimden düşüp ortadan ikiye ayrıldığını gördüm. Anlamı ne olabilir?

31.03.2014 14:02:32


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim