Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ceset Görmek

Bir kimsenin rüyasında herhangi bir ceset görmesi, korku, keder ve üzüntü ile beraber bir ölüm haberi almaya delalet eder. Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir. Rüyasında ceset gören kişi, uzaktan kötü bir haber alır. Rüyanızda bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır. Rüyada cesedi gömmek, belli bir soruna çare bulmaktır. Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur. Eğer rüyada görülen ceset tanıdık bir kişiye ait ise, hayırlı habere, yabancıya aitse bir dostunuzu kaybedeceğinize delalettir.

Ceset rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Demir

Rüyada ben siyaha sarılmış bir cesetle aynı odadayım ve bana onu beklememi söylediler. Ama kimdi, kimlerdi hatırlamıyorum.

03.01.2014 21:19:38

Caner

İkinci kez bir uçurum kenarında hiç bozulmamış şekilde sarışın bir bayan cesedi görüyorum. Bu sefer polise de gidiyorum ama oraya ulaşmadan uyanıyorum. Vücudu pamukla sarılı şekildeydi. Kafama takılmaya başladı, ikinci kez olduğu için. Açıklanırsa sevinirim.

04.02.2014 11:27:37

Asuu

Bende rüyamda ceset gördüm, hem de bir sürü. Çöp konteyner içine doldurmuşlar, ölüleri. Ama evde odanın birinde bu ölüler, içlerinden sadece kocamı tanıyorum. O da ölmüş. Çok korktum. Resmen hepsinin üzeri çıplak, üstlerinde hiçbir şey yoktu. Atmışlar. Çok etkilendim.

15.02.2014 06:26:23

Zülfiye K.

Rüyada babamın ölüsünü ve bir takım elbise giydiğini, mezarının içinde yatarken gördüm. Bunun anlamı nedir?

19.02.2014 19:01:25

Umut

Dün gece rüyamda ceset gördüm. Ceset torbasına sardık hastane ve mezara götürdük. Bugün bir tanıdığımızın intihar haberini aldık. :'(((

19.03.2014 18:54:47


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim