ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çamaşır Görmek

Temiz çamaşırlar kişinin iyi amelleri, ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine, Kirli çamaşırlar biriken ve ihmal edilen işlere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Elbise, Atlet, Külot, Çamaşır Yıkamak.)

Rüyada çamaşır görmek çok arzulanan bir şeye kavuşulacağına işarettir .

Rüyada temiz çamaşır sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Çamaşır almak gizlediğiniz şeylerin başkalarının kulağına gideceğine işarettir. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süredir gizlenen gerçeklerin su yüzüne çıkmasıdır. Çamaşır satmak kısa bir süre sonra ciddi sağlık sorunları yaşayacağınıza işarettir. Çamaşır asmak ev içinde belanın savuşturulmasıdır. Rüyada çamaşır görmek çok istenilen bir şeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada temiz çamaşır sağlık, kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır.

Rüyada çamasir görmek yeniliklerle yorumladir. Rüyada çamasir degistirdigini görmek, evlenmege; çamasir yikadigini görmek, yolculuga çikacagina; bir dükkandan iç çamasirlari satin aldigini görmek, yeni arkadas ve dostlar edinecegine;bahçede bir ipe çamasir astigini görmek, ayriliga isarettir. Salimi'ye göre : Rüyada çamasir görmek, çok istedigi bir ise baslayacagina isarettir. Çamasir yikadigini gören kadinsa, kocasi ile aralarinda küçük bir tartisma çikar. Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyada çamasir yikadigini görmesi, keder ve dertlerden kurtulacagina isarettir.

Rüyada temiz çamaşır sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır asmak evle ilgili bir belanın defedilmesidir.

Rüyada temiz çamaşır sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır asmak evle ilgili bir belanın defedilmesidir.

Çamaşır rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Zeynep

Offf, Uşağın kirli paltarını yuduğumu gördüm.

Of!

29.08.2013 08:33:31

HARUN D.

Ben rüyada kirli iç çamaşırı gördüm.

22.11.2013 17:04:45

Ela

Şimdi iç çamaşırlar yıkanmış ve asılmış, durumdaydı. Anlamını bilenler varsa yorum bekliyorum.

16.02.2014 23:54:47

Deli Kız

Rüyamda çamaşır asarken içeride birisinin kızıma zarar vermek istediğini görüyorum. Hemen koşup o insanın uzaklaştırmaya çalışıyorum kızımdan ama o hala devam edince gözlerine parmaklarımı sokuyorum. Hala bize saldırıyor. Bıçak alıp bıçaklıyorum, boynunu kırıyorum ama o hala yaşıyor... Hiç kan akmıyor. Bu kişi bakıyorum kızım oluyor birden. Su içmeye çalışıyor yerde ki beyaz bir leğen gibi demirden, teknenin içinden eline su döküp içmeye çalışıyor.

24.05.2014 11:08:23

SEMA A.

Rüyamda sutyenimi tuvalete düşürüyorum ama elimi pisliğe sokup alıyorum. O arada da bir bayan arkadaşımın telefon ile görüşmesinde müdür olacağını duyuyorum. Diğer gün de tuvalet taşıyor, ayağım batıyor ama hiç umursamıyorum. Teşekkür ederim. Saygılar.

04.11.2014 07:59:09

Yasemin

Annem beni rüyasında beyaz bir külotu çok kötü kirlettiğimi görmüş. Bu rüya ne anlama gelir? Çok acil yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

03.04.2015 10:49:46

Ali Z.

Ben rüyamda elektrik telleri gibi yüksek bir yerde ip üzerinde duruyordum. Ev benden biraz yüksek ipe çamaşır asıyordum. Zorlanarak çamaşırları astım, arasında bornoz da vardı. Ben bayanım, ona göre yorumlayın.

10.04.2015 10:13:37

Emine

Yıkanmış çamaşırların makinede böceklenmesi ne demektir?

23.10.2015 13:48:13

Stegemen

Rüyamda ütülenecek çamaşırlar ve ütü ile fosseptik sularının taştığını, klozetlerin ve banyonun bu sularla dolduğunu gördüm.

24.03.2017 19:01:08

Mehmet

Rüyamda kendi isteği ile ilişkiyi bitirdiğimiz sevgilimi bahçe içinde yeşillik ve ağaçlarında olduğu bir evin önünde yıkanmış temiz çamaşırları ipe asıyordu. Bende ona bakıyorum. Çamaşırların çoğu beyazdı. Çoğunlukla çarşaftan oluşuyordu. Biri kırmızıydı.

29.05.2017 21:18:32


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook