Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çıplaklık Görmek

Töhmet altında olan kimse için bundan kurtulmaya, Üzüntü ve sıkıntıda olan için ferah ve sevince, İbadet ehlinin çıplak görünmesi amellerinin güzelliğine, Ayıp yerleri görünerek bundan utanan kimse için pişmanlık verecek bir şeye, Hastanın kırımızı, siyaah yahut sarı renk elbisesini çıkararak çıplak kalkası hastalıktan kurtulmasına, Kadının siyah elbiseden soyunması kederden sonra sevinç ve aydınlığa, Erkeğin soyunması hacca gitmeye, Soyunmak bazen yeni elbise giymeye, Hastanın elbisesinin zorla üzerinden çıkarılması vefatına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Soyunmak.)

Rüyada kişi kendisini çıplak olarak görürse her türlü dert ve tasadan kurtulacağına işarettir .

Rüyada kişi kendisinin çıplak olduğunu görürse sıkıntılara düşeceksiniz demektir. Mantıksız davranışlarınız nedeniyle bazı kötü olaylara karışacaksınız demektir. Başka insanların çıplak olduğunu görmek ise, insanlardan size kötülük geleceği anlamına gelir.

Mantıksız davranışlarınızdan dolayı birtakım skandallara karışacağınız anlamına gelir

Rüyada elbiselerim çikardigini gören kimse, görünüste dost görünen ve düsmanligini gizleyen bir düsmani oldugunu anlar. Rüyada bir mecliste çiplak oldugunu gören kimsenin rezil ve rüsvay olmasina isarettir. Rüyada çiplak oldugunu, halktan da utandigini ve kendisini örtecek bir sey aradigini ancak bir sey bulamadigini gören kimse, zarara ugrar ve fakiriesir. Halkin kendisinin avret mahalline baktiklarim gören kimse, devlet hizmetinde bulunuyorsa, rütbe ve makamindan aynlir. Hasta olan kimse, san renkli bir elbisesini çikardigini görse, o kimsenin iyilesmesine isarettir. Kirmizi ve siyah elbiseden soyunmanin tabiri de böyledir. Bazi tabirciler, çiplak olmayi ithamdan kurtulmak seklinde yorumladilar. Rüyada yalniz avret mahalli örtülü oldugu halde görülen ölü sahis, dünyadan sevabsiz gittigi halde cennetin nimetleriyle nimetlenecegine isarettir. Üzüntülü bir kimse, rüyada çiplak görülse, o kimse üzüntü ve kederinden kurtulur. ibadet ehli olan zatlar için rüyada çiplak olmak onlann dindarligina ve çok hayir yapmalarina isarettir.

Rüyada çıplak olduğunuzu görürseniz, bu, mantıksız davranışlarınızdan dolayı birtakım skandallara karışacağınız anlamına gelir. Başka insanların çıplak olduğunu görmek ise, insanların size kötülük yapacağı anlamına gelir.

Çıplaklık rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

12
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mustafa

Kerhane gibi bir yerseydim. Bu neye işaret?

25.07.2013 13:56:07

Müge B.

Plajda sadece alt tarafın çıplak olduğunu fark ettim. Kimse görmeden giyindim. Yorum yapar mısınız, ne anlama geliyor?

14.08.2013 09:23:39

Mehmet Reşit K.

Mekke’ye gidiyordum. Bir aile yanına gittim ama elimi kendime muharem ediyordum. Sonra yürüdük. Yeşil bir arazi içinde yürüyorduk sonra bir baktım, Arafat dağı görüldü. Ben dedim ki “Hemen gidelim. Şeytanı taşlayalım.” Bizde hacı oluyoruz. Sonra duydum. Benim sevdiğim bir mola var dedi ki “O belinde rahatsız olmuş” dedi. Öyle benim rüyam bitti. Bunu bana açıklar mısın? Selamünaleyküm.

16.11.2013 10:07:16

Emel

Ben evli bir bayanım. Annem beni rüyasında görmüş. Gördüğü akşam eşimle annemlerdeydik. Sonra amcamlara geçtik, biz. Rüyasında teyzemlerle ben annemin evine gelmişiz. Ben anadan doğma çıplakmışım. Eşimle kavga ettiğim için teyzemlerle anneme gelmişim. Annem bana kızmış. “Tamam. Kavga etmiş olabilirsin ama neden çıplak geliyorsun?” diye kızmış. Rüya bu. Amcamlara gittiğimizde de amcamı acile götürdük, biz. Buna işaret olabilir mi? cevaplarsanız sevinirim.

18.12.2013 12:21:55

Melis

Ben değil başkası çıplaktı ve utandı, örtünmek istedi.

04.02.2014 11:15:03

Halil

Rüyamda yeğenimi çıplak gördüm. Hiç de rahatsız değildi. Sanki giyinikmiş gibi hareket ediyordu.

26.03.2014 08:43:35

YASEMEN

Rüyamda tanımadığım birisinin evinin banyosunda kendimi yıkanırken gördüm çıplak olarak. Kıyafetlerimi şuan bana çok zarar veren, düşman olan kadın çalıyordu. Cüzdanım cep telim ve kıyafetlerimi ve ben kıyafetlerimi çalanı da gördüm. İstediğim halde alamadım sonra ne oldu hatırlamıyorum. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

13.04.2014 03:01:32


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim