Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Eczane Görmek

Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için yanlış suçlamaya uğrayacak demektir. Genç bir kadın için, yabancı erkeklerle dostluk etmenin zararlı olduğuna, daha yaşlı kadınlar için hafif bir rahatsızlıktan sonra iyi olacağına işarettir. Daha yaşlı kadınlar için sağlığın hafif hastalıklardan sonra düzeleceğine yorulur.

Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. Eczane ve eczacının durumuna göre yorum yapılır. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak da yorumlanır.

Salimi'ye göre: Rüyada eczane görmek sağlıkla ilgili bir durum ile yorumlanır. Rüyada bir eczaneye girip ilaç aldığınızı görmek, hastanızın iyileşeceğine; aradığınız ilacı bulamadığınızı görmek, hastalığın devamına, bir eczaneye girince eczacının orada olmadığını görmek, hastanızın ağırlaşacağına, eczanenin kapalı olduğunu görmek, hastanızın öleceğine, ilacı yapmak için eczacının de sizinle birlikte evinize geldiğini görmek, hastanızın iyileşeceğine delildir. Bir başka rivayete göre de: eczane görmek, ilaç alma durumu olmuş ise, sağlık, sıhhat ve afiyete işarettir demişlerdir.

Eczanede ilaç yerine kitap görmek kitabevine, ilim neşreden kuruluşlara delalet eder.

Rüyada eczanede doktora muayene olduğunuzu görmek bünyenizin psikolojinizin kötü durumda olmasından dolayı zayıflayacağının habercisidir.

Rüyada eczanede tansiyon ölçtürmek yorgunluklarınızın, kırgınlıklarınızın ve aile sorunlarınızın dengenizi bozacağı şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada eczanede iğne olmak hastalığınıza çok kolay bir şekilde şifa bulacağınız, ilaç ya da terapi ya da fizik tedavi gibi bir yöntemin sonuç vereceğinin işaretidir.

Rüyada eczane dolaplarında ilaç yerine şekerler olduğunu görmek hastalığınızın sebebinin tamamen psikolojik olduğuna bunun için gerekirse bir psikolog veya psikiyatra gitmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyanızda eczacı olduğunuzu görmek kendi hastalığınıza şifa bulduğunuz yöntemi başka insanlara da anlatarak onların da sağlıklarına kavuşmalarını sağlayacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada eczane açmak, kalbinizin iyilik yapmanızı sağlayacak şekilde temizleneceğinin ve mutluluğunuz için yardım yapmaya gücünüz olacağına işaret eder.

Rüyanızda eczanenin önünde beklediğinizi görmek bir yakınınızın sağlığı için endişe duyacağınıza ve ona yardım edebilmek için her an teyakkuzda olacağınıza işaret eder.

 

Eczane rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Andrea

Rüyamda, eczanede yıllardır konuşmadığım, dargın olduğum bir arkadaşımı gördüm. Güya kendisi eczacıymış ve kapanmasına az kalmış. Kepenkler yarıya kadar kapalı ama ben girmiyorum, karşılaşmayayım diye. Arkadaşımı gönderiyordum. Ne anlama gelmektedir?

18.11.2013 10:46:07

Uzaylı

Sanırım hastasınız, tedavi olmanız gerekiyor.

17.12.2013 03:43:23


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim