ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Eczane Görmek

Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için yanlış suçlamaya uğrayacak demektir. Genç bir kadın için, yabancı erkeklerle dostluk etmenin zararlı olduğuna, daha yaşlı kadınlar için hafif bir rahatsızlıktan sonra iyi olacağına işarettir. Daha yaşlı kadınlar için sağlığın hafif hastalıklardan sonra düzeleceğine yorulur.

Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. Eczane ve eczacının durumuna göre yorum yapılır. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak da yorumlanır.

Salimi'ye göre: Rüyada eczane görmek sağlıkla ilgili bir durum ile yorumlanır. Rüyada bir eczaneye girip ilaç aldığınızı görmek, hastanızın iyileşeceğine; aradığınız ilacı bulamadığınızı görmek, hastalığın devamına, bir eczaneye girince eczacının orada olmadığını görmek, hastanızın ağırlaşacağına, eczanenin kapalı olduğunu görmek, hastanızın öleceğine, ilacı yapmak için eczacının de sizinle birlikte evinize geldiğini görmek, hastanızın iyileşeceğine delildir. Bir başka rivayete göre de: eczane görmek, ilaç alma durumu olmuş ise, sağlık, sıhhat ve afiyete işarettir demişlerdir.

Eczanede ilaç yerine kitap görmek kitabevine, ilim neşreden kuruluşlara delalet eder.

Rüyada eczanede doktora muayene olduğunuzu görmek bünyenizin psikolojinizin kötü durumda olmasından dolayı zayıflayacağının habercisidir.

Rüyada eczanede tansiyon ölçtürmek yorgunluklarınızın, kırgınlıklarınızın ve aile sorunlarınızın dengenizi bozacağı şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada eczanede iğne olmak hastalığınıza çok kolay bir şekilde şifa bulacağınız, ilaç ya da terapi ya da fizik tedavi gibi bir yöntemin sonuç vereceğinin işaretidir.

Rüyada eczane dolaplarında ilaç yerine şekerler olduğunu görmek hastalığınızın sebebinin tamamen psikolojik olduğuna bunun için gerekirse bir psikolog veya psikiyatra gitmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyanızda eczacı olduğunuzu görmek kendi hastalığınıza şifa bulduğunuz yöntemi başka insanlara da anlatarak onların da sağlıklarına kavuşmalarını sağlayacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada eczane açmak, kalbinizin iyilik yapmanızı sağlayacak şekilde temizleneceğinin ve mutluluğunuz için yardım yapmaya gücünüz olacağına işaret eder.

Rüyanızda eczanenin önünde beklediğinizi görmek bir yakınınızın sağlığı için endişe duyacağınıza ve ona yardım edebilmek için her an teyakkuzda olacağınıza işaret eder.

 

Eczane rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Andrea

Rüyamda, eczanede yıllardır konuşmadığım, dargın olduğum bir arkadaşımı gördüm. Güya kendisi eczacıymış ve kapanmasına az kalmış. Kepenkler yarıya kadar kapalı ama ben girmiyorum, karşılaşmayayım diye. Arkadaşımı gönderiyordum. Ne anlama gelmektedir?

18.11.2013 10:46:07

Nurullah Ç.

Sevgili Andrea. Rüyalarda görülen kişiler sadece birer semboldür. Dargın olduğunuz arkadaşınız da, size yardımı dokunabilecek birini temsil ediyor. Bu kişi, sizin ulaşmakta zorlandığınız biri olabilir ya da gerçekten muhatap olmak istemediğiniz biri de. Ancak zamanınız az. Biraz daha oyalanırsanız, kepenkler kapanacak ve iş işten geçecek. Arkadaşınızı eczaneye göndermeniz ise, o kişiye ulaşmak için araya bir aracı koyduğunuz anlamına geliyor. Eğer bir işte ya da devlet dairesinde çalışıyorsanız ve terfi almak ya da pozisyon değiştirmek istiyorsanız, araya adam koyuyorsunuz demektir. Çalışmıyorsanız, özelde bir işinizi halletmek için araya bir adam koyduğunuzu gösterir. Gerçi siz bu mesajı yazalı 1 yıl geçmiş. Olanlar çoktan olmuştur herhalde. Ama yazdıklarımın doğru olup olmadığını da bana bildirmenizi rica ederim. Saygı ve selamlarımla.

10.12.2014 08:36:41

Uzaylı

Sanırım hastasınız, tedavi olmanız gerekiyor.

17.12.2013 03:43:23


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook