Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Evden taşınmak Görmek

Rüya tabirleri açısından rüyada taşınmak güvenliği, huzuru, düşmanlardan korunmayı, rahatı, dertlerden uzaklaşmayı temsil eder. Detaylı anlatımımızı aşağıda bulabilirsiniz. Taşınma ve ev rüyalarına çok dikkat etmek ve onları çok dikkatli yorumlamak gerekir. Rüyada taşınmak ile ilgili rüya tabirleri rüyada tahtadan ve kerpiçten bir eve taşınmak mütevazı hayatınıza şükredip var olan ile güzel ve huzurlu bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada daha kötü bir evden daha iyi bir eve taşındığını görmek malca, mevkice ya da itibarca daha iyi bir konuma geleceğiniz anlamına gelir. Rüyada kendini hiç taşınma olmadan başka bir evde yaşadığını görmek hayatınızda yepyeni bir sayfa açılacağı anlamına gelir. Rüyada evi taşımak için temizlik yapmak yeni girişeceğiniz işe veya evliliğe istekli ve hazırlık olduğunuzun göstergesidir.

İslami rüya tabirlerine göre rüyada taşınmak; Kirmani’ye göre; rüyada taşınmak iyi bir evden kötü bir eve taşınmak kişinin şükredip malından zekât veya sadaka vereceğine, kötü bir evden iyi bir eve taşınmak bir kişinin kendine hayrının dokunacağına ve mal, mülk veya mevkice durumunun iyileşeceğine işaret eder.

Abdulgani Nablusî’ye göre; Rüyada taşınmak bir yeni bir işe girişileceğine ya da ev halkında veya ev düzeninde bazı köklü değişiklikler yapılacağı şeklinde tabir olunur.

Evden taşınmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

15
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

derya P.

Rüyada ev bulmadan evdeki eşyaları toplamak ve ondan sonra ev aramaya başlamak ne anlama gelir?

13.07.2013 15:30:16

Zilola R.

Yorumlar çok iyi.

21.10.2013 05:57:46

Nergiz

Rüyamda yeni bir eve taşınıp evin içinde, kafası kesilmeden karnına kadar yüzülmüş, kurbanlık ve bir cesedin elini görmek. Ve tekrar eski eve taşınıp yeni eve taşınmak.

01.11.2013 14:26:42

Özlem Kız

Çok güzel bir eve taşınmadan o evde aileni ve eski evdeki eşyalarını görmek ve o evde mevlit yapıldığını görmek, ne demek acaba?

30.01.2014 20:39:04

Buglem G.

Ben evli değilim ama nişanlımla aynı evde yaşıyorum ve ailemin haberi yok. Ama rüyamda bir erkek çocuğumun olduğunu ve yeni büyük bir eve taşındığımızı gördüm. Annem de bize gelmişti. Ailemin de durumumuzdan haberi vardı. Hiç kimseden gizli saklımız yoktu. Herkes her şeyi biliyordu ve çok rahattım. Bunun anlamı ne? Yorumlarsanız sevinirim.

02.02.2014 12:38:13

Sevval

Rüyamda haberim olmadan eşim başka bir ev kiralamış. Toplanıyoruz, eşyaların yarısını taşıyoruz. Taşındığımız evin perdeleri var. Güzel ve büyük bir ev ama banyosu çok kötü görünüyor, inşaat halinde. Eşime kızıyorum ve eski oturduğum eve geri dönüyorum. Bunların anlamı nedir? Bana yazarsanız sevinirim.

08.02.2014 13:20:48

Sehnaz

Rüyamda doğup büyüdüğüm ve halen de yaşamakta olduğum evimizden taşınıyorduk. Annem başka bir eve gitmemizi istiyor fakat ben evimi çok sevdiğim için çok ağlıyor, bir daha burada oturamayacağım diye çok üzülüyorum. Anneme kızıyordum.

03.03.2014 17:53:30

Bir_kul

Kardeşler evden taşındığımı gördüm. Tuhaftı çünkü ailem yanımdaydı ve çok mutluydum. Yanımda eski kız arkadaşım vardı sanki evlenmişiz gibi tuhaf bir dalga yani. Bir fikri olan var mı acaba?

11.04.2014 04:20:04


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim