ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Fırtına Görmek

Ayrıca bakınız; Rüzgar.

Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz. Bunlar pek çok şeyin değişeceğini haber verirler. Bu değişiklikler kaçınılmazdır. Rüyada ortalığı altüst eden bir fırtına görmek hayatın tamamen değişeceğini açıklar. Rüyada fırtına büyük değişiklik olarak yorumlanır. Böyle bir fırtınada kaldığını gören kimse, kendisine yepyeni bir yol çizecektir. Fırtınadan evi uçan biri taşınır. Fırtınada her şeyin yerle bir olduğunu gören biri adeta yeniden doğar.

Rüyada fırtına sonrası kurtulup normal güne tanık olan kişi hastalığından veya başarısızlığından kurtulur. Rüyada bulunduğu yerde bir fırtına koptuğunu görmek ve bu fırtınadan zarar görmek, bir tartışmanın çok kötü sonuçlanacağına; fırtınadan evinin çatısının uçtuğunu görmek, ev halkından birisinin ölümü ile yorumlanır. Rüyada fırtına sonrası canlıların telef olduğunu görmek, büyük bir değişikliğin etraftaki insanlara zarar vereceğini gösterir. Rüyada fırtınadan bir canlı kurtardığını görmek bir insanın hayatındaki büyük bir değişiklik esnasında o bir yerlerden bir yerlere savrulup kararsız kalırken ona destek olacaksınız, onu kurtaracaksınız demektir. Rüyada fırtınada bir yerlere tutunduğunu ve savrulduğunu görmek eğer kollarıyla tutunduğu yerden ayrılmadan sabit kalabiliyorsa iş veya aile hayatında ciddi bir mücadelenin içine gireceği ve bu mücadeleden galip geleceği anlamını taşır. Ancak rüyada fırtınada savrulmamak için tutunduğu yerde kalamıyorsa gireceği bu ciddi mücadelede onu zor günlerin beklediğinin habercisidir.

Rüyada fırtınadan evlerin, ağaçların, arabaların havada olduğunu görmek yaşanılan değişimle beraber eş, dost ve akrabanın göç edeceğine delalet eder. Rüyada fırtınada sadece hayvanların zarar gördüğünü insanlara bir şey olmadığını görmek yalanan değişimde olumsuz olarak etkilenenleri güçsüzler olacağının, güçlülerin ise bu durumdan olumsuz etkilenmeyeceğinin işaretidir.

Rüyada dışarda fırtına varken evinde huzurlu bir şekilde oturduğunu görmek ve fırtınadan hiç bir şekilde etkilenmemek gerçek hayatta ciddi bir badirenin farkında olarak o soruna karşı önlem alacağının ve durumdan hiç bir zarara uğramadan kurtulacağının işaretidir.

Rüyada fırtına haberi aldığınızı ve bu durumla başedebilmek için tedbirler aldığınızı görmeniz hayatınıza girecek büyük değişime hazır olduğunuzu gösterir.

Rüyada fırtınadan kaçarken doluya tutulduğunu gören kişi küçük bir değişim beklerken ve içten içe bundan korkarken daha ciddi bir değişim ile karşılaşır ve bu durum karşısında ne yapacağını şaşırır.

Fırtına rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Fatoş

Rüyamda oturduğum mahallede bir fırtına çıkıyordu. Eski erkek arkadaşım da ordaydı. Ben de yanımdakilerle birlikte işe gidecektim ama birden hortum çıktı ve herkes evlerine dağıldı. Bu arada eski erkek arkadaşım olan kişi bir eve atletiyle birlikte girdi. Bu rüyamın anlamını bana yorumlar mısınız?

01.07.2013 10:54:16

Rüya yorumu

Sevgili Fatoş, rüyada fırtına görmek çok büyük değişiklikler ile karşılaşacağının işaretidir. İşe giderken fırtına ile karşılaşmak iş ile ilgili ciddi bir değişiklik olacak demektir. Ancak rüyada fırtınadan zarar görmemek için eve sığınmanız yani nihai olarak fırtınadan zarar görmemiş olmanız iş konusunda olacak bu değişiklikten endişe duymamanız gerektiğine işarettir. Rüyada aynı zamanda eski erkek arkadaşınızı görmeniz gönül işlerinizde de bir değişiklik olacağının habercisidir. Ancak konu eski erkek arkadaşınızla ilgiliyse ve o başka bir eve girdiyse bunun iki yorumu vardır birincisi siz onu kalbinizden çıkarmışsınız demektir. İkincisi de onun başka bir haneye girmesi başka bir gönül işinin habercisidir. Ancak onu atlet gibi çok uygun olmayan bir kıyafetle görmeniz sizin onu hayatınızdan çıkarmış olduğunuz ihtimalini artırmaktadır. Kimsenin fırtınadan etkilenmemek için önlem almış olması bu gerçekleşecek olan değişikliklerden kimsenin olumsuz etkilenmeyeceğinin göstergesidir. Hayır olsun inşallah.

01.07.2013 14:53:54

müge K.

Rüyamda, rüya görüyordum. Evin üst kat odasında annem ve babamın yattığı sırada bir köşede hortum çıktı. Annem hortumdan kurtuldu ama babam direniyordu. annem babamı kurtarmaya çalışıyordu. Sonrasında ben de gayret ettim ve babam ''bırakın beni siz kaçın" dedi ve rüyamdan kalktığımda karşımda arkadaşım duruyordu. Ona anlattığımda bana "baban çok kısa bir sürede hapise gireceğini söyledi. Rüyam sonlandı. Rica etsem bu rüyamı yorumlar mısınız ?

11.07.2013 09:01:36

Saitcan

Gördüğüm şey fırtına değildi, aslında. Bir şehir var ve şehir normalde deniz kıyısı ama denizin etrafı çıkılabilir büyük kayalıklar ile kapalı. Bir gün o kayalıklardan arkadaşlarla denize bakarken birden yerden bir hareket oluyor, su yükseliyor, biz zoraki şekilde kurtuluyoruz. Ev ile irtibatım kesiliyor ama sonunda ulaşıyorum. Şehir darmadağın oluyor ve bu denizin kaynayıp şehri mahvetmesi defalarca oluyor ama ilki gibi değil. Müthiş korkarak uyandım ve rüya olduğuna şükrettim! Bu rüyanın tabiri nedir?

29.08.2013 05:29:14

Adar Ö.

Selam, ben Vanlıyım. Rüyamda iş yerinde oturuyorduk birden bir gürültü başladı, camlar kırıldı tavandan beton düşüyordu. Önce deprem sandık kaçtık dışarı. Büyük bir fırtınaydı, her yer zarar görüyordu ama fazla uzun sürmedi, bir 10 ya da 15 saniye. Sonra uyandım. Rica etsem yorumlar mısınız?

06.06.2014 17:16:53

Aytülin

Rüyamda eski nişanlım evimize benimle barışmak için gelmiş. Ailemle görüşüyordu. Ben de işten eve geldim baktım o var evde, tekrar evden çıktım. Tam karşıdan karşıya geçerken bir fırtına kopuyor. Ağaçların kökünü görüyorum. Ben de uçacak gibi olurken işyerime girip fırtınadan kurtuluyorum. Rüyamda eski nişanlımı görmem beni çok şaşırttı. Çünkü 2 yıldan beri onu ilk defa bu rüyamda gördüm.

16.10.2014 21:06:36


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook