ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri




 

Rüyada Gülmek Görmek

Uykudan sabahleyin gülerek uyanmak bol para ve saadetin gelecceğini müjdeler. Bir şakaya gülmek sevince, mala ve zenginliğe kavuşacaktır.

Kahkahalarla güldüğünüzü gördüyseniz, birçok yeni arkadaş sahibi olacaksınız ve uğraştığınız her işin başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir. Alaycı gülmek, sağlığın bozulmasına işaret eder.

Rüyada kahkahalarla güldüğünüzü gördüyseniz, birçok yeni arkadaşınız olacak ve elinizi attığınız her işte başarılı olacaksınız

Gülmek, tam tersi gözyaşı demektir.

Rüyada güldügünü görmek, gam ve kedere yo-rumlanir. Eger kahkaha ile olur ise keder daha büyük olur. Kirmaniye göre; rüyada tebessüm ederek güldügünü görmek murat müjdesidir. Caferi Sadika göre; uykuda, rüya aleminde tebes-sümle güldügünü görmek, bir erkek evlat ile, eger bekar ise iyi bir kizla evlenecegine ve her durum da bu rüyasinin hayirli olduguna müjdedir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kahkahasiz gülmek ferahlik ve sevince isaret eder. Kahkaha ile gülmek ise, aglamaya isaret eder. Rüyada yapilan bir sakadan dolayi gülünürse, saka yapan kimsenin uyanikken insaniyetsizligine isaret eder. Bir seyi taklid etmekten dolayi gülmenin tabiri de böyledir. Rüyada gülmek üzüntüdür. Bazi tabirciler, rüyada güldügünü gören kimse, erkek bir çocukla müjdelenir, dediler. Tebessüm ettigini görse, iyilik ve sevince isaret eder. Bazen de bu rüya gördügü gibi çikar. Bir kimse rüyada bir yerde güldügünü görse, orada ucuzluk ve bolluk olur. Rüyada ölmüs bir kimseyi gülüyor görse, o kimsenin ahirette durumunun iyi olduguna isaret eder. Rüyada gülmek, hafiflik ve ahmakliktir, özellikle bu rüyayi görenler, selahiyetli kimse iseler, bunlarin görevlerinden alinmalarina isaret eder.

Kahkahalarla güldüğünüzü gördüyseniz, birçok yeni arkadaşlar edinecek ve elinizi attığınız her işte başarı kazanacaksınız. Alaycı bir şekilde gülmek, hastalığın işaretidir.

Kahkahalarla güldüğünüzü gördüyseniz, birçok yeni arkadaşlar edinecek ve elinizi attığınız her işte başarı kazanacaksınız. Alaycı bir şekilde gülmek, hastalığın işaretidir.

Gülmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

18
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Songul

Rüyamda gülüyordum.

28.06.2013 23:22:37

Elif

Hiçbir şey anlamadım bu rüya tabirinden!

19.08.2013 20:13:42

Yorumcu xD

Rüyada gülmek, ağlamaktır.

25.08.2013 11:32:49

Burçin E.

Rüyamda en yakın arkadaşımla birlikte gülüyorduk, ben çok içten gülüyordum. Uyandığımda ise korktum, bu gerçek mi oldu, diye.

24.10.2013 13:37:05

Dolunay

Rüyamda bir sürü kişi bana gülüyordu. Ben de sinirlenip ne “Gülüyorsunuz, komik bir şey mi var?” diyordum. Bu ne demek, yorumlar mısınız?

04.01.2014 16:10:28

Hakan

Aysel isminde bir arkadaşım rüyasında bir düğünde bütün çevresi ile beraber ve bu düğün bir ırmak kenarında oluyor. Benim samimi arkadaşımla ben Aysel’in karşısında çok gülüyormuşuz. Bu rüyanın açılımı nedir acaba? Lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

29.04.2014 10:57:20

Veysel G.

Rüyada tanıdık, orta yaşlı kadın bana bakarak kahkaha atıyor.

12.12.2014 22:43:45

Sıla

Rüyamda düşmanımla gülüşüyorduk sonra o birden durdu. Buradan hiçbir şey anlamadım ya.

03.02.2015 15:44:16

Tgba

Rüyamda sevmediğim arkasından dedikodusunu ettiğim bir arkadaşımla sınıfta kahkaha atıyorduk.

02.06.2015 09:48:49

Hasan Ç.

Gülerek uyandım uyandığımda gülmeye devam ediyordum ama neye güldüğümü hatırlamıyorum...

25.09.2015 10:06:35

İsmail

Ben oğlumu katıla katıla gülerken gördüm. Bu rüya yorumu rüyayı gören bana mı yoksa rüya da gülerken gördüğüm oğluma mı uyarlanacak. Kime göre yani?

29.05.2017 11:01:03


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook