Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada İp Görmek

Rüyada ip almak veya ip görmek, hayatinizin bundan sonra intizam içinde ve varlikli geçecegine delalet eder. Iple bir sey bagladiginizi veya ipi yumak haline getirdiginizi görmek, gelecek için yaptiginiz projeleri basari ile uygulayacaginiza isarettir. Bir ipligi makaradan çözdügünü veya bir yumak ipligi açip da-gittigini görmek, hakkinda mahkemede süren bir davasi varsa, kendi menfaatine olarak çözülecegine; bir makaraya iplik sardigini veya bir ipligi yumak haline getirdigini görmesi ise, bu rüyanin aksi ile yorumlanir. Bir kadinin iplik egirdigini görmek ev halkinin kendisi hakkinda saygili olduklarina; egirdigi ipligi yumak haline getirdigini görmek, evde birlik ve beraberlik olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada ip, ahd ve misaktir. Gökten sarkitilan ip, Kur'an'dir. ip görmek, izzet ve mevkidir, ipler hiledir, ip, sihire de isaret eder. ip, dindir. Bundan dolayi bir ipe tutundugunu gören, Allah'in ipi olan hak di ne yapismis kimsedir. ip büktügünü gören kimse yolculuga çikar, tp büküp birisinin boynuna atsa evlenmeye isaret eder. ipi kendisi için büktügünü görse, yolculukla beraber bir vilayete vali olur. Rüyada sakalini yolup ip yaptigini gören kimse yalan yere sahitlik yaparak rüsvet alir. Bazi tabircilere, rüyasinda ip gören yolculuk yapar dediler. Eger ip boynunda, omuzunda, arkasinda yahut bdinde olursa, nikah, belge, adak, borç, ortaklik veya emanet sebebiyle üzerine yapilacak bir sözlesmeye isaret eder. Bazen de ip bükmek islere, sirkete ve nikah için son derece israr etmeye isarettir.

İp rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

avni

Öncelikle iyi günler, rüyamda ağzımın içinden midemden doğru ip cıkartıyodum ama cok fazla ip urgan gibi. Ne anlama geliyor, yardımcı olur musunuz?

11.07.2013 08:13:55

Rüya Tabiri

Avni merhaba, Rüyada midenizden ip çıkardığınızı görmek söylemeye niyetlendiğiniz ama bir türlü söyleyemediğiniz bir çok şeyi hiç çekinmeden söyleyeceğiniz bir zamana geldiğinize işaret eder. İpin urgan şeklinde kalın olması da bu söyleyeceğiniz sözlerin etrafınızdaki bir çok kişiyi etkileyeceğinin ve bağlayacağının işaretidir.

16.07.2013 11:29:27

Filiz

Rüyamda bekarken oturduğum evin bahçesindeyim. Giriş kapısındaki vestiyerin üzerinde iki tane tabut var. Biri büyük tabut, biri de çocuk tabutu. Çocuk tabutu tam düşerken ben havada yakalıyorum. Ama ölüler kim bilmiyorum. Sonra tanımadığım adamlar benden tabutları bağlamak için ip istiyorlar. Ben de top halinde sarılı koli ipi veriyorum onlara. Bu arada ip turuncu renkti. Yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

01.11.2013 11:34:40


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim