ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada İçki Görmek

Şarap vs. gibi içkileri , onları içmeden sadece görmek , asil bir kadına delalet eder.

Rüyada şerbet, şurup gibi alkolsüz içkiler genel olarak hayra yorumlanır. Ancak alkollü içkiler iyiye yorulmazlar.

Alkolsüz içkiler berrak ve temizse daima neşe, sevinç, mutluluk ve huzurdur.

Rüyada bir gazinoda içki içtiginizi görmek yeni islerinizde basarili olacaginiza; sarhos oldugunuzu görmek, fazla açilip israfa girmemeniz gerektigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada içki görmek, mesakkatsiz meydana gelen haram maldir, içki içtigini gören kimse büyük günah isler ve genis rizka kavusur, içki kadehi ile içki Içtigini gören kimsenin eline haram mal geçer. Bazilari helal mal geçer demistir. içki akan bir nehri görse, o kimseye dünyada bir fitne isabet eder. içki nehrine girdigini görse, o nehirden nail oldugu miktarca bir fitneye düser. Evlenmeyi ve ortakligi arzu eden kimsenin rüyada içki görmesi, iyi geçinmeye dair olan anlasmadir. Memurun rüyada içki içmesi, isinden alinmasidir. Rüyada su ile kanstinimis içki içmek, bazisi helal, bazisi haram maldir. Bazi tabirciler, bu ortaklik malidir bazilari da, bir kadindan mal alir ve bu mal ile fitneye düser, dediler. Bir kimse içki yapmak için üzüm siktigini görse, devlet hizmetinde büyük islerde bulunur. Meze bulunan içki meclisine davet edildigini gören kimse, cihada ve sehitlik rütbesini kazanmaya davet edilir. Rüyada görülen içki, fitne, ser, düsmanlik ve kizginliga, bazen dert ve hastaliktan sifa bulmaya, Bazen de, delilik ve kendisini hissetmek ve düsünmekten alikoyan bir üzüntü ve keder sebebiyle aklin gitmesine isaret eder içki içtigini gören kimse issiz ise bir hizmette istihdam edilir. Yahut fakir ise zengin olur. Bekar ise evlenir. Hasta ise hastaligindan kurtulur. içki, yalan, hezeyan, makbul olmayan söz, sim ifsa ve zinaya isaret eder. Bazen de içki, zina eden kadina isaret eder. Rüyada içki görmek anne babaya asi olmaya veya emlaktan bir sey satmaya yahut borçlanmaya yahut mal ve mülkün gitmesine isaret eder. Rüyada içki içmek, içenin ahmaklik ve cehaletine isaret eder. ölmüs salih bir kimsenin rüyada içki içtigi görülse, o ölü ahirette nimet içerisindedir. Ancak, hayatta iken içki içen bir ölünün rüyada içki içmesi hayirli degildir. O ölünün günahkar ve azap içinde bulunduguna isaret eder. içki görmek, evlenmek isteyen kimse için hayra delildir.

Rüyada şerbet, şurup gibi içkiler daima hayırlı sayılırlar. Berrak ve güzel renkli olmaları koşuluyla iyidir. Buna karşılık içinde alkol olanlar iyiye yorulmazlar.

Rüyada şerbet, şurup gibi içkiler daima hayırlı sayılırlar. Berrak ve güzel renkli olmaları koşuluyla iyidir. Buna karşılık içinde alkol olanlar iyiye yorulmazlar.

İçki rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

15
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Büşra D.

Rüyada içki almak.

06.07.2013 22:09:44

Kafamkarşık

Rüyamda bize birileri geliyormuş, yanlarında da içki getiriyorlarmış. Annem çok kızıyormuş ama bişey diyemiyormuş. Birlikte yemek yiyormuşuz sonra ben şarap ve çok az kalan birayı gizlice içmek istiyormuşum. Şarabı şişesiyle dikiyorum ama içemiyorum bir türlü ağzıma bulaşıyor falan bırakıyorum. Kimse görmesin diye annem geliyor ağzımı falan siliyorum kırmızı olmuş anlamıyor ama yorumlarsanız çok sevinirim bu aralar tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum. Hepsi kötü daha mı kötü olacağım kötüyüm zaten.

06.08.2013 15:32:11

Guluzar

Başkası sana içki verirse.

18.08.2013 11:32:25

Selman

Aynısını ben de gördüm.

19.05.2014 08:19:25

Sudem

Rüyada içki görmek haram mal yediğinize işaret eder.

26.08.2013 19:26:51

Magnum

Rüyamda babamla içki içtim. Arkadaşımı TV de gördüm ve kar yedim. Ne anlama geliyor.

11.11.2013 11:07:22

Ömer

Ben rüyamda tam olarak içki içmedim. Birisi bana içki veriyordu. Kuzenlerimle masaya oturuyordum. Tam içkiyi içecekken vazgeçiyordum. Bunun anlamı nedir, bir fikriniz var mı?

26.11.2013 09:06:02

Merve

Rüyada kazan içinde içki görmek ama onu içmemek neye işarettir?

23.01.2014 18:20:46

Elif Ç.

Rüyamda gezi parkına karşı olduğum halde, gezi parkı eylemlerinin içindeydim. Tanıdığım ünlüler ve yakın arkadaşlarım içki içiyordu, hem de çok fazla. Ben içmedim ama korktum.

27.01.2014 11:07:54

Fırat

Rüyamda efesi ağzıma aldım içiyordum ama ağzıma alıp bana güzel gelmiyordu. Yine ağzımdan atıyordum yani içmiyordum. İlk seferinde ağzıma aldığım zaman içip içmediğimi hatırlamıyorum ama efesi alıyordum. Bana hiç güzel gelmiyordu yine tükürüyordum, atıyordum ağzımdan. Bu rüya tabirini cevaplarsanız çok sevinirim. Saygılar, teşekkürler.

16.10.2014 17:06:44

Mehmet A.

Rüyamda yaşlı, ölü bir amcaya içki vermek ne anlama gelir?

31.01.2015 17:01:26

Mustafa

Rüyamda eniştemi ramazan ayında içki içerken gördüm kendisi orucunu hiç bırakmayan birisidir. Cevap yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

21.06.2015 12:56:39

buse

Ben rüyamda arkadaşımın biri bana sanırsam şarap veriyor rengi koyu sarı bende o şarabı döküyorum sonra da bana içtin mi diye soruyor ben de he içtim diyorum ama bana veren arkadaşımı hiç sevdiğim bir arkadaş değil 

10.06.2016 13:08:23


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook