ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Karanfil Görmek

Anlamı renge göre değişir. Kırmızı karanfil yoğun bir aşka; beyaz karanfil temizlik ve saflığa; alacalı karanfil mutluluğa ve güzel günlere; sarı karanfil, keder ve sağlık problemlerine yorumlanır.

Anlamı renge göre değişir. Kırmızı karanfil yoğun bir aşka; beyaz karanfil temizlik ve saflığa; alacalı karanfil mutluluğa ve güzel günlere; sarı karanfil, keder ve sağlık problemlerine yorumlanır.

Ateşli aşk, derin duygudur. Rengine göre aşk hakkında yorumlanır.

Rüyada karanfil görmek asagidaki yedi sekle göre yorumlanir: Kirmizi renklisi askta siddet ifade eder; Beyaz karanfil iffet ve bekaret anlamina gelir. Alaca karanfil, mutlu günlere ve sevince isarettir. San karanfil, hüzün, hastalik ve ayrilik ifade eder. Rüyada saç üzerine takili karanfil görmek, hafiflige laubalilige delalet eder. Karanfili tarlada görmek mutluluk, nese sevinç ve bolluga yorumlanir. Bir rivayete göre; rüyada karanfil görmek adinin iyilikle anilacagina yorumlanir. Yaninda bir çok karanfil olup ondan herkese dagittigini görenin o yerde adi hayir ve iyilikle anilir. Karanfilden kimseye bir sey vermedigini gören, mazarrata ugrar. Bir baska rivayete görede: Rüyada karanfil görmek, iffetli ve terbiyeli bir hanima isarettir. Rüyada karanfil aldigini gören kimse, akrabasi çok zengin, güzel ve görgülü bir hanim alir.

Rüyada karanfil aşkı ve derin duyguları anlatır. Rüyasında karanfil alan koklayan kimse aşık olur.

Karanfil rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Nehir

Rüyada abimle bir şehirde geziyoruz. Akşam hava çok güzeldi. Şehri bir kaleden seyrediyor, geziyoruz. Ansızın elime biri bardakta sıcak bir karanfil çayı ikram ediyor. Yüzünü görmüyorum çayı içiyorum, bir yudumda çok hoşuma gidiyor. Biraz ilerliyoruz kendimizi bir çay dükkânında görüyorum. Çaylara bakıyorum çok şirin küçük gümüşten objelere konulmuş çaylar görüyorum hemen çeşitlerine bakıyorum kızıma almak için sonra karşı duvarda sıra sıra dizili çay paketlerine bakmak için yüzümü dönüyorum karşımda çay değil de geniş bir koltukta oturan oranın üç beş çalışanını görüyor ben de oturuyorum o koltuğa ama hoşuma gitmiyor. Koltuk kalkıp çaylara tekrar bakmak istiyorum fakat çayların hepsi tükenmiş sağa sola bakınıyorum hiç olmazsa son kalan çayı almak için. 

27.11.2015 12:13:33

Nehir

Kayınbabam gerçek yaşamda küçük baş hayvan besiciliği yapıyor. Rüyamda kayınbabamın ahırına giriyorum yanımda babam var sanki ona daha öncesinde ahırı ikiye bölmesini istemişim bir tarafına bahçe yapıp keçilerin hep orda beslenmesi için geri kalan diğer bolümde de sanki ben oturacakmışım, babam çok güzel bir duvar yapmış ve yerde sera halinde sebzeler dikmiş hepsi yeşillenmiş ve keçiler burada bunları yiyerek otlanacak sebzeler her büyüdükçe.

27.11.2015 12:18:52


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook