ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kavak ağacı Görmek

Rüyada kavak agaci görmek, uzun boylu, kötü huylu, konusmasi tatsiz, eksi yüzlü, bir rivayete göre de, hastalikli ve hayirsiz bir adamla yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kavak agaci görmek, sert, meshur ve kendisinde hayir bulunmayan bir adama isarettir. Rüyada kavak agaci kestigini gören kimsenin hanimi vefat eder. Kavak agacinin kurudugunu görse orda bulunan hasta ölür. Kavak agaci diktigini gören kimsenin bir çocugu olur.

Kavak ağacı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kavak ağacı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kavak ağacı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Günül H.

Rüyamda bir ağaç dallarında lavanta çiçeği, zambak çiçeği, dallarda oldukça fazla idi. Ayrıca o kadar uzun bir kavak ağacı sarılarak meyvesini dökmeye çalışıyordum ve çok fazla yağmur yağıyordu.

23.05.2014 09:13:13

Eceşan

Rüyamda kavak ağacı gördüm bir tanesi kocaman, 2 tanesi ufaktı. Yeni uzamaya başlamıştı. Sonra da bir tane erkek bebeğin büyük tuvaletini yaptırıyordum. Ne demek açıklar mısınız?

10.12.2014 11:46:46

Hasan

Rüyamda memleketteki bahçemizde dolaşıyordum. Oldukça sert rüzgar çıktı, oldukça büyük yapılı kavak (Selvi denilen cins) ağacı devirdi. Devrilen o ağaç yatay şekilde diğer büyük ağaçları parçalamaya başladı. Daha sonra rüzgardan devrilen ağaç bizim eve doğru gitmeye başladı. Eve koşarak geldim, kapı çalındı, pencereden korkuyla baktığımda yaşı 90ın üzerinde olan halam 2 tane güzel yüzlü, oldukça beyaz, 2 bayanla bizim eve geldi. Her ikisi halamın kollarına girmişti.

03.01.2015 10:55:38

Selma

Ormanın içinde kucağımda bir maymun yavrusuyla bir şeyden kaçıyorum ama ne bilmiyorum. Sonra başka maymunlar görüyorum, onlar bizi görmüyor, başka bir maymunu parçalıyorlar. Derken birisi bizi fark ediyor ve ben kucağımdaki maymunla kaçıyorum. Sanki benim her dediğimi anlayan bir yavru maymun. Çok korkuyorum onu öldürecekler diye. Kaçarken kucağımdaki yavru maymuna “Sen benden daha hızlı kaçabilirsin. Hemen ağaçlara çık” diyorum. Sonra ben devam ediyorum. Birden toprak bitiyor ve bir boşluk, önümde bir kavak ağacı var, kurtulabilmek için ona atlıyorum, sarılarak aşağı kayıyorum. Arkama baktığımda büyük maymun oradan bana bakıyor ve uyanıyorum. İlk kez bu kadar ilginç bir rüya gördüm. O maymunu koruma içgüdüm ve bu kadar korkmam. Açıklayabilirseniz çok mutlu olurum.

07.03.2015 13:27:12

Mustafa

Merhaba. Ben bir fabrika bahçesinde kavak ağacı gördüm ve kavak ağacında aşılanmış dut vardı çok tatlıydı yedim birde aynı şekilde kayısı vardı onu da yedim. Fabrikanın ortasından da ufak bir nehir akıyordu. Bir bütün olarak değerlendirir misiniz?

20.09.2015 09:50:34


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook