ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kayınvalide Görmek

Kayınvalide, güzel bir haberle büyük miktarda para kazanmaya

Rüyada kaynananizi görmek, size yardim edecek ve faydasi dokunacak dost ve arkadaslarinizi ihmal ederek size faydasi olmayan bir takim kisilerle çene çaldiginiza ve bu kimselerle manasiz samimiyetler kurdugunuza bu yüzden de islerinizin aksadigina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kaynana görmek, fakir ise zenginlige, zengin ise sikintiya düsmeye isarettir.

Kayınvalide kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kayınvalide görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kayınvalide rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Sercan6741

Merhabalar ben rüyamda bir yeni transit araba kullanıyorum, yanımda eşim ve kayınvalidem var. Ormanlık alana gidiyoruz ve çok güzel havası bol bir yerde durup köyden çalışan tanıdık aileyi görüyoruz. Ancak benim kayınvalidem de ben de İstanbul’da oturuyoruz. Kayınvalidem de köye hiç gelmedi ve oraları hiç bilmiyor. Sizce yorum ne olabilir?

01.10.2013 20:06:31

Şencan

Rüyamda ayrıldığım eşimin annesini gördüm. Bir sürü iftira atıyor, konuşmaları canımı sıkıyordu. Sonra söylediklerini oğluna söyledim. O da masum masum beni dinledi. “Gel bize gidelim. Yeni eşimle tanıştırayım seni” dedi. Ben “Seninle ne umutlarla evlenmiştim. Hayır, olmaz” dedim ve oradan ayrıldım. Eski eş için giderken “Bu nasıl bu kadar değişmiş? Sakin biri olmuş” derken uyandım.

22.05.2014 09:16:38

Makaveli

Merhaba, arkadaşım rüyasında benim kayınvalidemi görmüş. Saçları iki örgü yapılmış. Ben elini öpüyormuşum. Bir taraftan da evin içine yastık yerleştiriyormuşum. Yorumlar mısınız?

05.11.2014 00:12:27

Aliye

Kayınvalidem sofrada yemek yerken kucağıma başı örtülü bir kız bebeği ağlıyor, bir bebek veriyor. Sofrada kayınpederim ve eşim var.

09.11.2014 23:50:07

Yusufcuk

Rüyamda eşimle annesini gördüm. Eşimin annesi “Yine hayvanın evine girip çıkabiliyoruz Emine’nin evine kimse rahat giremiyormuş” deyince ben de, “Ben akrabalıkla değer veririm” dedim. Bunun tabirini merak ediyorum.

24.11.2014 10:49:03

Zehra

Selam, rüyamın bir bölümünde kayınvalidemi hamile ve onu sedye ile doğuma götürürken gördüm. Birde her yer ıslaktı. Teşekkürler.

17.12.2014 10:42:21

ZEYNEP

Rüyamda kayınvalidem konuşmadığım eltimle telefonla hakkımda konuşuyorlardı. Eltim hakkımda saçma sapan bir şey söylerken kayınvalidem de “Onun zaten sıkıntısı var. Daha kız yeni düzeliyor. Üzerine gitme bu kadar” diye ona hayıflanıyordu. Rüyam ne anlama geliyor?

20.02.2015 12:33:14

Hasan hüseyin

Rüyamda çarşıda geziyordum, ölmüş kayın validenim geldiğini gördüm elini öptüm hoş geldin anlamında.

08.06.2015 16:47:52


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook