ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kurabiye Görmek

Tatlı, güzel, hoşa gidecek sözdür.

Kurabiye kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kurabiye görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kurabiye rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ebru

Rüyamda bir arkadaşımın benden kurabiye istediğini gördüm. Yalnız kurabiye görmedim bana kurabiye yap diyordu. Daha önce de sarma yap demişti rüyamda :) sordum canın mı çekiyor diye yok dedi. Anlamı ne olabilir araştırdım ama bulamadım yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

30.06.2013 17:03:43

Ayşe

Rüyamda komşunun evinde, kurabiye alıp gidiyorum. Bunun anlamı ne olabilir?

04.12.2013 11:16:19

Ceren A.

Rüyamda bir okuldaydık ve orda tuzlu ve tuzsuz kurabiye, pasta vardı. Ben bir leğen kurabiye alıyordum eve götürüyordum. Birkaç bayan ve erkek benden almaya çalışıyordu. Ben de onları kandırıyordum yalandan “Gidin yukarı orada bir sürü var” diyordum ve onlar da inanıyorlardı, gidiyorlardı.

15.04.2014 13:01:02

Deniz

Rüyamda kurabiye gördüm. “Bunların yapımında margarin kullanılmamış, rahatça yiyebilirim” deyip bir tane alıyordum. Margarinin içinde domuz katkısı olabilir ama bu yüzden yemiyorum. Rüyamda da bunu düşünerek margarin yok rahatça yiyebilirim diyerek aldım.

21.10.2014 21:11:11


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook