ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Lav Görmek

Rüyasında yanardağdan akan lav gören kişi, büyük bir aşk macerası yaşayacak demektir. Ancak çok dikkatli olması gerekir.

Rüyada yanardağdan akan lav görmek , büyük bir aşk macerası yaşamak anlamındadır. Bu aşka çok dikkat etmeniz gerekir.

Yaklaşan büyük kısmettir. Güç, mevki, üstünlük, ün, onur olarak yükselmektir.

Rüyada bir yanardagin saçtigi lavlari görmek, büyük bir macera geçireceginize ve bir kimse ile tanisip sonunda onunla evleneceginize; eger evli iseniz, esinizle aranizda önemli bir mesele olacagina delalet eder. Atesin lav çikardigini görmek, bir sinirinizin açiga vurulacagina. bundan dolayi çok zor bir durumda kalacaginiza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir yanardagin lavlar saçtigini görmek, bir macera île tanisacaginiz birisiyle evlenceginize isarettir. Atesin kivilcim ve lavlar saçtigini görmenizle, bir sirrinizin açiga çikacagi seklinde tabir edilir.

Rüyada yanardağdan akan lav görmek; Rüyayı görenin büyük bir aşk yaşayacağına, dikkatli olmadığı taktirde üzüleceğine işarettir.

Lav rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Zeki D.

Rüyamda lavların içinde kendimi buluyordum. Lav üstüme doğru gelmeye başladı. Ben lavlardan kaçmaya başladım ama lav beni içine aldı ve ben şehadetimi getiriyordum sonra ölüyordum. Rüyamın anlamını söyler misiniz?

28.10.2014 10:46:59

Melis

Hiç güzel değil.

15.04.2015 10:26:02

Barış Altun

Ben üç kez aynı rüyayı gördüm. Su içinde yüzerken birden arkamdan lav dalgası bana doğru geliyordu. Birinde kaçarken bir kayaya çarpıp lava yakalanmıştım, diğer ikisinde kaçmayı başarmıştım. Peki, bu neye işarettir?

18.08.2016 19:35:50

Yavuz.

Kolay gelsin. Rüyamda bir eve giriyorum üç oda var birinin içinde 2 tane sepet var. İkisinde de birer tane gri parlak yılan diğer odada da aynı son odada 1 sepet 1 yılan ama yılan diğerlerinin 2 katı sonra beyaz uzun elbiseli içinde bir adam arkası dönük şekilde aynı arap elbiseleri gibi elbisesi var.Adam geliyor ve tek tek yılanları sepete sokuyor en büyük yılanı soktuktan sonra kendimi dışarıda buldum. Üşümüştüm kalktım eve gittim ve içerde 2 kişi vardı. Elinde silah var silahı adama yöneltip tetiği çekiyor ama patlamıyor. Sonra havaya yöneltip sıktığında patlıyor içerisi tamamen buzlu ve soğuk birden kendimi 2 metre kadar beton bir duvarın üstünde buluyorum. Karşımda dev bacalı tuğla fabrikalar var ve bir kız bisiklet sürerek yoldan giderken durdu ve şarkı söyleyerek bana gel dedi duvardan atladım bisikletin arkasına bindim kız hala şarkı söyleyerek bisikleti kaldırım taşlı yoldan sürerek ve şarkı söyleyerek devam etti. Sonra uyandım.

13.06.2017 23:42:08


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook