ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Lider Görmek

Bakınız; Sultan, Yönetici.

İyi bir fırsat olarak yorumlanır.

Rüyada bir partinin veya bir kurulusun liderini, öncüsünü görmek, yapacaginiz islerde, alacaginiz kararlarda mutlaka baska birinin fikrini almak ihtiyacini duydugunuza, kendi inisiyatifiniz ile hiç bir is yapamadiginiza ve bundan dolayi herkesin tenkidine ugradiginiza delalet eder.

Lider kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Lider görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Lider rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Emin

Rüyamda MHP genel başkanı devlet bahçeliyi bir belediye otobüsünün şoförü olarak gördüm. Ben de onun yanındaki yolcu koltuğundaydım ve sohbet ediyorduk.

07.05.2014 10:28:29

Servet S.

Rüyada bir işyerinde çalışmaya başlıyordum. Bu işyerinin sahibi beni hep kontrol altına alıyordu ve oradaki çalışanları bir araya topluyordu. Daha sonra ben boş kaldığım zamanlarda çalıştığım işyerinin aletlerini siliyor ve o işyerinin kendi işyerim olarak hareket ediyordum. Yine bir gün boş kaldığım esnada “Boş duracağıma oradaki aletleri temizliyeyim” diyerek temizlik yaparken o işyeri sahibi ile yeni staj yapan ve misafirleri ile çalıştığımız işyerini gezdikleri zaman. Bana, liderlik nedir ve ne anlama geldiğini sordu, Ben de “Liderlik, Hz. Ömer’in adaleti, yanında çalıştırdıkları kişilerin haklarına dikkat eden adaletten ayrılmayan adalet çerçevesinde çalışanlara yaklaşan, mütevazı olan” diye cevap veriyordum. Acaba bu gördüklerim ne anlama geliyor? (Not: O işyerine gizliden lider arıyormuş.)

22.05.2015 10:51:08

Bahattin

Rüyamda Atatürk’ü gördüm sanki bir yere gitmişte gelmiş gibi sağ ve esen şekilde. Bize şaka yani sorular soruyor ve sohbet ediyoruz, geziniyoruz ve çok alçak gönüllü. Cevap bekliyorum.

15.06.2015 12:45:05

Mert M.

Morg odasına girip Che Guevara’yı gördüm rüyada yarım kefenli anlamı ne olabilir?

02.09.2016 12:36:50

Eda S.

Rüyamda Kemal Atatürk’ü gördüm. Eşim kendisine asker selamı veriyor. Oda yerinden kalkıp eşime asker selamı veriyor. Bir sokaktayız ben de onları izliyorum.

17.02.2017 21:47:09


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook