ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Nara atmak Görmek

Rüyada nara atmak, aile içinde çok tedirgin bir halde oldugunuza ve esinizle aranizda siddetli geçimsizlik bulunduguna alamettir. Kabahati kendinizde aramalisiniz. Biraz müsfik, biraz sevecen, biraz da sabirli olursaniz her seyin yoluna girecegini bilmelisiniz.

Nara atmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nara atmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Nara atmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Hakany

Rüyamda ilk başta belimde kurusıkı bir tabanca vardı. Karşıda kuzenimin de olduğu kalabalık bir grup vardı, oraya doğru “Allah Allah” diyerek koştum. Herkeste silah vardı hepsi kurusıkı. Herkes sanki bir zafer kutlar gibi ben de dahil havaya ateş açtık ama benim silahım herkesinkinden daha alçak sesliydi. Daha sonra bu rüyam bitti. Hiç uyanmadan bir başka mekana gittim ve bunlar olurken her uyku ile uyanıklık arasındaydım. Azda olsa rüyamı kontrol edebiliyordum. Neyse, sonra kurban bayramı zamanıymış ve ben kanal yolu gibi dar bir yoldan geçiyorum. Yolda biraz kanlar var ama birikinti şeklinde değil, yere sürtülmüş gibi. Yürüyorum ve bir ahırın önüne geliyorum. İçi bembeyaz ve çok güzel atlarla dolu fakat atlar kurban bayramı olduğu için kesilmeyi bekliyor. Ben atların kesildiğini görmüyorum ama atları bir ağız sesimle kapıya ben çağırıyorum. En son iki at kalıyor ve ben atı çağırıyorum bu gizli, koşup üstüme doğru geliyor kapıyı kapatıyorum. At sanki kapıyı aç, benden zarar yok der gibi başını kapıya hafif hafif sürtüyor. Ben kapıyı açıyorum ve at gidiyor. Sonra yine hiç uyanmadan başka bir mekana gidiyorum. Yanımda annem var, teyzeme gelmişiz ama bir Arap ülkesindeyiz aslında ve uçan taksiler ve uçan dolmuşlar görüyorum. Annem biranda gidiyor, ben de biranda teyzemin yanında buluyorum kendimi, bahçe insan dolu. Teyzemin elini öpüyorum fakat teyzem bir erkek koluna sahip yani bizimki gibi kalın kıllı bir erkek kolu. Sonra yine uyanmadan kendi odamda buluyorum kendimi, abim başımda ve beni uyandırmaya çalışıyor. Sonra ben rüya olduğunu anlıyorum ve uyanıyorum fakat hala rüyamdayım. Sonra biraz etrafıma baktıktan sonra gerçekten uyanıyorum yani rüyamın içinde rüya gördüğümü görüyorum en son. Biran önce rüyamı yorumlarsanız sevinirim çünkü çok merak ediyorum ve hayatım için çok zor bir süreçteyim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

16.07.2015 05:58:59


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook