ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Nişanlanmak Görmek

Rüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak, iyi bir haberle karşılaşacağınızı gösterir. Nişan bozulması ise rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz.

Rüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak, güzel bir haber alacağınıza işarettir. Nişanın atılması pek iyiye yorulmaz.Rüyada bir nişana giden kişi yeni şeyler öğrenecek, yeni insanlarla tanışacak demektir. Rüyada nişanlandığını görmek beklediği fırsatın geleceğine yorumlanır.

Rüyada tanimadiginiz birisiyle nisanlanmak, iyi bir haberle karsilasacaginizi gösterir. Nisan bozulmasi ise rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz.

Rüyada tanıdık biri ile nişanlanmak; sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza, tanımadığın biri ile nişanlanmak; bir tehlike ile karşı karşıya kalacağınıza, tanımadığınız iki insanın nişanlandığını görmek; mutlu ve huzurlu olunacağına işarettir.

Nişanlanmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

12
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

MEHMET

Ben rüyamda istemeden nişanlanıyorum. Daha doğrusu bana nişan tarihi veriyorlar. “Ocak 1 de nişanlanacaksın” diyorlar. Ben “Olmaz” diyorum sonra kendim de isteyerek kabul ediyorum ve ağlıyorum. Bu rüyanın yorumunu alabilir miyim?

02.08.2013 17:49:21

Semy

Rüyamda sevgilim varken başka birisiyle nişanlanıyordum ama sonra da nişanladığım kişiden hoşnut kaldım ve aşık oldum. Bu rüya neye işarettir?

05.12.2013 09:17:45

Tekın E.

Kardeşler, abiler, öncelikle benim rüyamı bilen kişi yorum yapsın. Önceden nişanlanıp, ayrıldım. O evlenip gitti. Rüyamda onunla tekrar nişanlanıyorum. Bir tane parkta buluşuyoruz ve sarılıp yanaklarını öpüyorum. O da güler yüzlü oluyor. Az sonra bir yere gidiyor. Hemen yanımızda 5.10 metre yaşlı çift oturuyor, bizi izliyordu. O yanımdan gidince yaşlı çifte anlattım. Ben bu durumda ne yapayım?” diye. Cevap olarak kendi yaşadıklarından anlattı. Sonra hiç ayrılmadan yaşlı çiftlerle bir anda bizim evde buluyorum, kendimi. Yemek yiyoruz. Sonra da uyanıyorum.

04.02.2014 03:48:28

Funda

Rüyamda nişanlım kapıyı çalıyor. Açıyorum fakat çok ciddi duruyor. Konuşmuyor, adam gülümsemiyor bile. İzin almak için yanına yanaşıyorum, bana mısın demiyor. (Tabi gerçek hayatta bekarım buda bir parantez olsun yorum için.) Sonra yaptıklarından dolayı gıcık oluyorum. Çıkıp gidiyorum. Dönmem için mimik işareti yapıyor ama çekip gidiyorum. Sonunda zafer benim oluyor... :)

05.03.2014 17:39:21

Ahmet

Rüyada mahallede bir nişan töreni yapılmakta, ben o sırada oradan geçip gidiyorum bir iki saat sonra tekrar aynı yerlerden geçerken tebrik etmek üzere yaklaştığımda nişanın bozulduğunu bir kısım insanı üzüntülü ve ağlamaklı görüyorum. Komşuyu çıkartamıyorum? Bu rüyanın yorumunu rica edebilir miyim?

18.05.2015 13:11:34

Ecebru

Rüyamda tanımadığım biriyle nişanlanacağımı öğreniyorum. Büyüklerimden biri, sanırım 15 sene önce vefat eden babamdı, elinde altın bir tepsinin içinde altın yüzük, kurdele ve altın bir makasla önüme gelip bana uzatıyor. Benimse haberim yok, görünce çok şaşırıyorum. Yorum alabilir miyim lütfen?

10.06.2015 14:24:36

Ayşegül K.

Ben rüyamda sevgilimle nişanlanıyordum ama ben sevgilimin ailesi değil bir tek sevgilim gelip istiyordu. Ailem de beni veriyordu. Sevgilim benim telefonumu değil de annemin telefonunu arıyordu. Bende cevap vermeyince bana küsüyordu ve günlerce konuşmuyordu. Bu rüya neye işarettir?

12.12.2015 14:43:11

Melisa

Merhabalar ve de hayırlı ramazanlar. Rüyama dair yazılara baktım ancak nedense sindiremedim ve anlayamadım. Bana yardımcı olur musunuz? Rüyamda kendi evimdeydim anlamadığım şekilde evim kalabalıklaştı bana bir ütüsüz elbise giydirdiler(normalde asla elbise giymem nefret ederim) içeri girdim birinin yanındaydım ve yüzü bulanıktı görünmüyordu. Yüzük çıkarıldı ve hayretteydim. Babama baktım ancak o yoktu. Bağırmaya başladım babam nerede diye meğerse babamın haberi yokmuş kendi odama gelip elbiseyi çıkardım ve direk evden çıkarak babamın işyerine gittim. Orada uyanmışım zaten. Lütfen bunu yorumlayabilir misiniz?

22.06.2017 17:19:18


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook