ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Nişanlı Görmek

Nişanlısını güleryüzlü görmek sevinçli haber ve gelişmelere, onu asık çehreli görmek - evli ve bekar kimseler için- üzüntü ve kedere delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Nişan.)

Nişanlı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nişanlı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Nişanlı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Burcu

Tanıdığım bir erkeğin yüzük takması veya nişanlanması.

25.07.2013 09:43:35

Nihal

Rüyamda nişanlanıyorum. İlk önce istiyorum ama daha sonra ailesinin ve onun davranışlarını görünce vazgeçiyorum. Ama son pişmanlık fayda etmiyor. Beyaz bir gelinlik giyiyorum ama nişan olduğunun farkına varınca, “Neden renkli bir gelinlik giymedim?” diye söyleniyorum. Ve sarı renkli olmasını istiyorum. Bu arada akşam olmuş. Kuaföre gitmek istiyorum ama gidemiyorum sonra ağlayarak yukarı çıkıyorum. Düğünün ertesi günü bir yere gitmek istiyorum izin alıyorum ama vermiyor. Bunun üstüne sinirlenip arkamı dönüp gidiyorum. İlk defa böyle bir şey gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkürler. :)

04.03.2014 18:02:27

Denizci

Ayrıldığım nişanlımın kız kardeşi yanıma gelip ablasının benimle barışmak istediğini söylüyor. Ben de “Tamam olur” diyorum. Sonra eski nişanlım geliyor güler yüzlü ama sanki içinde bir kötülük varmış gibi görünüyor. Sonra bana bir kâğıt uzatıyor. Kağıdın içinde seni istemiyorum yazıyor. Lütfen cevap gönderin. Çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

06.04.2014 22:38:00

Fatma

Rüyamda nişanlımın öldüğünü görüyorum. Mezar taşını ya da ölüm raporunu görüyorum ama ruh olarak mı bilmiyorum ama öldüğünü gördüğüm halde onunla konuşuyorum. Bana hep gülümsüyor. Aynı rüyamda hayır olduğunu ve kahve dağıttığımı gördüm.

11.05.2014 10:36:00

Hasan31

Eski sevgilimi ve ondan sonraki nişanlımı rüyamda gördüm. İlk olarak ki sevdiğim kızın karşısında oturuyorum. Eve gittiğimde sevgilimin evi boş ve aramızdan geçen yolu yeşil otlarla gördüm ama kendisini görmedim. Sonra da eski nişanlımı gördüm. Ve sonrasında uyandım. Bu rüyanın anlamı ne merak ediyorum?

06.01.2015 00:56:45

Esra

Nişanlanmışım yüzük arkası için ablasıyla birlikte alışveriş gidiyoruz. Bir şeyler giyiyorum sonra almaktan vazgeçiyorum. “Yok, içime sinen bir şey yok” diyorum. Oğlan kendi üstüne birkaç şeyler alıyor, çıkıyor. Ablası bana eğiliyor diyor ki: “Bekle, başka mağazalara uğrayacağız. Oradan bakarız” diyor. Sonra oğlan bana yürürken sarılıyor, el ele tutuyoruz. Ama rüyamdaki oğlanı normal hayatımda tanımıyorum. İlginç bir rüyaydı. :)

27.02.2015 11:29:36

Emrah

Rüyamda nişanlımın namaz kıldığını görüyordum.

28.03.2015 07:28:27

Sarıkız

Nişanlıydım ayrıldı benden, rüyamda barışmışız. Yalnız 2 tane yılan vardı yanımızda. Çok korkmuştum. Ne demektir? Teşekkür ederim.

01.07.2015 11:57:34

Murat

Rüyamda nişanlımla tartışıyordum bunun sebebiyeti nedir?

09.08.2015 11:57:05


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook