Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Nişanlı Görmek

Nişanlısını güleryüzlü görmek sevinçli haber ve gelişmelere, onu asık çehreli görmek - evli ve bekar kimseler için- üzüntü ve kedere delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Nişan.)

Nişanlı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nişanlı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Nişanlı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Burcu

Tanıdığım bir erkeğin yüzük takması veya nişanlanması.

25.07.2013 09:43:35

Nihal

Rüyamda nişanlanıyorum. İlk önce istiyorum ama daha sonra ailesinin ve onun davranışlarını görünce vazgeçiyorum. Ama son pişmanlık fayda etmiyor. Beyaz bir gelinlik giyiyorum ama nişan olduğunun farkına varınca, “Neden renkli bir gelinlik giymedim?” diye söyleniyorum. Ve sarı renkli olmasını istiyorum. Bu arada akşam olmuş. Kuaföre gitmek istiyorum ama gidemiyorum sonra ağlayarak yukarı çıkıyorum. Düğünün ertesi günü bir yere gitmek istiyorum izin alıyorum ama vermiyor. Bunun üstüne sinirlenip arkamı dönüp gidiyorum. İlk defa böyle bir şey gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkürler. :)

04.03.2014 18:02:27

Denizci

Ayrıldığım nişanlımın kız kardeşi yanıma gelip ablasının benimle barışmak istediğini söylüyor. Ben de “Tamam olur” diyorum. Sonra eski nişanlım geliyor güler yüzlü ama sanki içinde bir kötülük varmış gibi görünüyor. Sonra bana bir kâğıt uzatıyor. Kağıdın içinde seni istemiyorum yazıyor. Lütfen cevap gönderin. Çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

06.04.2014 22:38:00


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim