ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölü gömmek Görmek

Rüyada ölü gömmek, hapislik, fakirlik, sikinti ve islerin bozulmasina isarettir.

Ölü gömmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ölü gömmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Ölü gömmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

16
60
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

nihal

Önce bir yerdeyim sanki oraya alışveriş yapmamız için götürülmüşüz ve isteksiz isteksiz dolaşıyorum. Ev gibi eski eşyalar var. Bir yerde biblolar şapka modeli dikkatimi çekiyor sonra kadın karşıma çıkıyor hamile. Bak diyorlar karnı şapka gibi, seviyoruz karnını. Karnı hakikaten şapka gibi muhabbetinden sonra, ben ölü çocuk gördüm, sarıp poşette elime verdiler fakat çok üzüntülü olan ben hala taşın üzerinde yatan çocuğun ağladığını duydum. Sanki öldüğüne veya taşımak zorunda olduğuma mecburmuşum düşüncesiyle affet beni diye söylenerek yürüdüm. Sonra dini kişiler bunu duydu ne diyor dediler benim için affet diyor dediler. Lütfen yorum yaparmısınız?

04.07.2013 10:31:17

Vildan

Ölü görmek, ölünün saçı evimizde bırakmak. Çok etkisinde kaldım. Bana açıklama yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

17.09.2013 14:19:11

İsmail

Amcamın ölümünü gördüm. Kuzenim ve benden başka kimse yoktu, cenazeyi birlikte taşıyorduk. Sonra dere gibi bir yerden geçmemiz gerekti. Çok derindi ve soğuktu. Salıncak gibi ağaca ip bağlayıp diğer tarafa sallayıp diğer taraftan birimiz tuttuk sonra taşımaya devam ettik. Bir ev gibi tek katlı boş bir binanın üstüne defnettik. Nasıl yorumlanır? Bir anlam bulamadım. Bilen birisi bana yardımcı olabilir mi?

03.12.2013 21:33:33

Bahar

Rüyamda bir evde oturmuşum. Rahmetli babamı gördüm, elimi sıkı tutmuş, çok güzel.

06.02.2014 16:44:23

Duygu İ.

Ölmüş birinin siyah elbise giymiş olması ne demek?

06.03.2014 23:25:42

Ayla

Rahmetli dayımı gördüm. Kapıyı çaldı. Belinde çuval erzak getirdi iş başında. Ben de dedim. “Ne zahmet ettin” ama çok yorulmuştum. Nedir yorumu lütfen?

18.03.2014 17:25:06

Zeynep G.

Ben 40 gün önce oğlumu trafik kazasında kaybettim. Bu sabah da oğlumu rüyamda gördüm ve yattığı yerde yangın çıkmış, ateşi görmedim ama duman gördüm. Gittim yanına yatakta oturuyordu, hiç konuşmadı. Aldım kucağıma dışarı çıktım ve sağ tarafında yangından dolayı bir şey yapışıktı. Öptüm oğlumu ve gözlerimin içine baktı. Orda uyandım. Neden acaba bu rüyanın anlamı ne olabilir?

25.06.2014 13:26:41

Gülşen

Halamı gördüm eşya verdi, iç çamaşırı.

07.07.2014 15:06:35

Zeynep

Rüyamda mezardan ölü çıkardım, geri gömmeye çalıştım. Anlamı nedir?

09.11.2014 12:37:24

RUYA

Selam. Benim babam iki ay önce oldu teyzem onu rüyasında görmüş. Babam bir araba içinde bizim evin önünde dolanıyor, teyzem söylemiş “Söyle o kapıyı kapatsınlar” diye. Bana cevap yazarsanız sevinirim.

15.12.2014 20:08:07


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook