ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölmek Görmek

Rüyada öldüğünü görmek; uzun ömürlü olmaya işarettir.

Ölmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ölmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Ölmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

25
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Esenyurtlu

Komutanın silahıyla ateş edip, seken kurşunla vurulup, öldüğümü gördüm. Silah bana emanet verilmişti.

21.07.2013 10:48:39

Yasemin C.

Rüyamda birisi o gün öleceğimi söyledi. Üzüldüm ağladım ve tüm gün korkuyla ölmeyi bekledim sonra ölürken “Anne vakti geldi, her yer kararıyor” dedim ve sanırım öldüm. Sonra geri geldim ama televizyondakiler gibi bağırdım ama kimse sesimi duymadı... Bu rüyayı TV den izlediğim için etkilenip görmüş olabileceğimi düşündüm ama bu tarz dizi film ve programları hiç izlemem.

16.08.2013 08:52:05

Şerif

Rüyamda öldüğümü öğrendim. Rüyamda rüyamı yorumladım. Ben daha yeni yaşıyordum diye.

25.08.2013 19:12:31

Aziz C.

Ben rüyada mezardaydım kendimi ölmeyi gördüm.

22.11.2014 15:11:15

Sait

Rüyamda boğaz köprüsünün yanında teleferikle Asya’dan Avrupa’ya geçerken öldüm. Ben aslında binmek istemedim ama annem zorladı, bindim. Giderken teleferiğin ipi koptu ve öldüm. Ölmeden önce şahadet getirdim, öldüğüm an uyandım.

08.09.2013 17:07:37

Tuğçe

Rüyamda halam benim üstümde kalbimi avuçlarıyla alıyordu ama görünmüyordu. 1-2 saat sonra ben ölmüştüm ve cennete gitmiştim. İlk söylediğim şey “Allah’ım sen bana yüzünü göster “ oldu ki uyandım. Allah’ım ne olur güzel bir şey olsun ya rabbim. (Amin.)

13.09.2013 13:56:24

Nurcan

Merhaba rüyamda öleceğimi gördüm. Öleceğimi biliyormuşum ve ona göre hazırlanıyormuşum. Duş almaya giderken gördüm kendimi. Yorum yapabilirseniz sevinirim.

07.11.2013 23:13:21

GİZLİ

Rüyamda annem “Seni almaya gelecekler. Sen artık öldün!” dedi. Beni bazen görmediğini söyledi. Ben de ağlıyordum. Tam olarak ne demek bu?

08.12.2013 11:09:59

Saniye

Rüyamı yorumlarsanız memnun olurum. Ölmüşüm, rahmetli dedem ve babaannem bana bakıyorlar, çok üzgünler, hiç konuşmuyorlar. Dedem yanmış, simsiyah yatıyor sonra düzeliyor. Babaannemse başında oturuyor. Onların bana bembeyaz bir yatak hazırlanmış. Ben de diyorum ki, “Ahiret burası mı, başka kimse yok mu, burada? Bir ses bana “Daha dur! Bekle” diyor. Ama ben çok rahatım. Saçlarım uzun, gür, rengi çok güzel canlı ve parlak. Kız kardeşime diyorum ki “(O ölmemiş.) Altınlarım senin olsun” 3-4 bilezik, camdan ferahlık bir alana bakıyorum.

29.01.2014 08:33:52

Rana

O gün ben ilimizin köyünde bir yer var, oraya yatmıştım ama eve değil dışarda bir yerde. Yattığım yerin üstü ağaçlık ve yeşillikti ve oradan köpekler geçiyordu.2 köpeklerdi ve 2si yanıma geldi ve şöyle dedi: Dedi. Ben de endişe ve panik yaptım. İlk olarak beni öldüreceklerdi. Ben o 2 köpeği oyalamak istedim. Oyalamak istediğim şeyde “Burnum tıkalı “demek oldu. Oradan kaçmak istedim ama o iş zor olacaktı. Ayağa kalktım ve hemen bayılmış yani ölmüş taklidi yaptım. Onlar da biraz endişe yaptılar. Çünkü ilimizin köyünde herkes gezer, tozar, oynar ve eğlenirler. Köpekler kaçtı ve ben ise uyanıp kaçtım. Arkadaşlarımın yanına. Arkadaşlarım sordu: Diye. Ben şöyle yanıtladım.

16.02.2014 08:22:26

Ramazan

Rüyamda biri beni tabancayla kurşunluyordu. Ben ona yetişmeye çalışırken, en son mermiyi kafama sıkıp, öldürüyordu. Ve ben öldüğümü gördüm. Ancak yeni bir hayata başlayıp ve aynı zamanda genç biri oluvermiştim ve yine de öldüğümü hatırlıyordum.

17.02.2014 06:22:10

Özgür

Rüyamda ölümü resmen yaşadım. Beni yıkadıklarını, sardıklarını, cenaze törenimi, toprağa indirilişimi, gömüldüğümü aynen yaşadım.

27.05.2014 14:39:46

Hasan Y.

Rüyamda ömrümün 40 sene kaldığını söylüyorum karşıdaki arkadaşa “Ama seninki de az kalmış” diyorum.

08.07.2014 18:17:20

Tuğçe A.

4 gündür ölüm görüyorum birinde dostlarım ölüyor, birinde ben ve dün gece de annemi ölü gördüm ama annem kazayla ölmüştü, ben ve dostlarımın ölümü ise bir cinayet toplu bir cinayet.

20.08.2014 11:33:33

Gizli

Rüyamda komşumu gördüm benim evimin yanında otoban varmış. Orada bir tıra binmiş amatör, römorkla kamyonetin arasındaymış onu da şoför ittirdi ve düştü. Ben hemen indim evimden koştum ambulans gelmiş. Sordum “Öldü mü?” diye “Evet” öldü dediler.

19.10.2014 18:09:42

Can Y.

Rüyada motorla kamyonun altında kalıp kafam kopmuştu ve bir anda kafam dikilmiş ve kendi ölümü mü izliyordum.

05.12.2014 00:40:27

Buse

Rüyamda ben, kardeşim ve görmediğim bir kadın koşuyordu önümüzde de yüzü gizli bir adam koşuyordu. Sonra kardeşim birden kirli su kusmaya başladı sonra ben yanına gidince de kustum ve kendi ölümümü dışardan gördüm gibi bir şey oldu. Sonra tanımadığım bir evde oturuyoruz. Kardeşime “Ama sen öldün” diyorum. O ise bana bir şey diyor şimdi hatırlamıyorum. Anneme o şeyin ne olduğunu soruyorum. Annem cevap vermiyor sonra kardeşim “Yalan söylüyorsun” diyor ve ben uyanıyorum. Kendimi yatağımda kan ter içinde buluyorum.

05.12.2014 09:41:17


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook