ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek genel tabiriyle üzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa işaret eder dediler. Rüyada elinizdeki parayı birileriyle paylaştığınızı görmek dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine delalet eder. Rüyada gümüş para yutup abdest bozarken para çıkardığını görmek zındıklığa delalettir. Rüyada altın para yutup para çıkardığını görmek, imandan sonra küfre düşmeye delalet eder. Rüyada sarık yahut şapkası içinde para görmek abdest bozacağınızın habercisidir. Rüyada üzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur'an'a tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Para Cüzdanı, Darphane, Paralı Kimse.)

Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servetin habercisidir. Rüyada para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına bu sayede refaha ereceğine işaret eder. Rüyada para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve endişelere işarettir ama bu sıkıntılar küçük kuruntulardan ileriye gitmeyecektir. Rüyada para saymaksa, kişinin umduğundan daha çok başarılı olacağına bir işe işarettir. Rüyada bakır para görmek güzel, uğurlu bir iş ile taçlandırılacağınıza işarettir. Rüyada küçük değerde bir madeni para bulduğunu ve bunu sakladığını uğur parası yaptığını gören ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacak anlamına gelir. Parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda birçok güzel değişiklikler olacak. Rüyada kağıt para görmek kişinin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi sonucunda alacağı paradır.

Rüyada çok paranız olduğunu ve onları saymakla bitiremediğinizi görmek, yapmak istediğiniz bir işi tamamlayamayacağınıza, yahut çalıştığınız yerde bazı ihmallerinizden dolayı zarara uğradığınıza delalet eder. Yolda giderken yerde büyük miktarda bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Bir kimse rüyada Allah (C.C.)'in ismi yazılı birtakım paralar görse, Kur'an-i Kerîm yerine sema ayini ve şiir söylemeyi kendisi için daha hoş görür. Paraya rastladığını gören kimse için, meşakkat ve usançlıktır. Rüyada para çalmak; istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize delalet eder. Rüyada paranızı çaldırmak; herkesten saklamaya özen gösterdiğiniz bir işin açığa çıkacağına. Rüyada para basmak; gizli saklı bir teşebbüste bulunulacağına delalettir. Rüyada kendinizi para yırtarken görmek ise; önceden başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye işarettir.

Rüyada değerli paraları yaktığınız ve onların alev saçtığını gördüyseniz geçici süre ile çevrenizde itibar kazanacağınıza delalettir. Rüyada birisine borç para verdiğinizi görmek bir yakınınızın kalbini kırdığınız, birisinden borç para almanız ise hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Rüyada tomar tomar para saymak hakkınızda dedikodu yapıldığına, paraları sayarken bir türlü kafanız karışıyor ise başladığınız bir işten vazgeçeceğini anlamına gelir.

Rüyada çocuklara para dağıttığınızı görmek etrafınızda kendinizden yaşça ve deneyimce küçük olan kişilere ilim ve irfanınızdan dağıtacaksınız demektir. Rüyada kendinden büyük kişilere para dağıtmak büyüklerin yardımını göreceksiniz ve sonunda onlara teşekkür edeceğinize işaret eder. Rüyada bir insana canı karşılığı para ödediğini gören kişi büyük bir şeyden feragat ederek daha büyük bir şeye sahip olacak demektir. Rüyada para biriktirdiği halde hiç parası olmadığını görmek beyhude bir çaba ile çok fazla zaman harcayacak demektir. Rüyada parasız kaldığını gören kişi para kazanmak için iş değiştirecek veya ek bir iş yapmaya başlayacak demektir. Rüyada para ile oynadığını gören kişinin gözünü para bürür tehlikeli bir yolar girer. Rüyada paraları bir küpe koyup bir yere gömdüğünü gören kişinin eline az emek sonucu yüklüce bir miktar para geçer ve etrafındaki insanlardan bunu saklamak için büyük bir çaba harcamak zorunda kalır. Rüyada paraları bir su içinde görmek dilek üstüne dilek dileyeceğine ve bu dileklerinin sıra ile kabul olacağı şeklinde yorumlanır.

 

Para rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

539
66
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

sabret

Karmaşık bir rüya yorumu.

28.06.2013 11:03:14

ruyatabirleri.gen.tr

Rüya tabirleri çeşitli yorumcuların tabirlerinden derleme olduğu için bazı tekrarlar olabilmektedir ancak her biri tek tek düzeltilmekte ve rüya tabiri uzmanları tarafından incelenerek güncellenmektedir. Bu sürece katkıda bulunup bizi uyardığınız için teşekkür ederiz.

16.08.2013 12:52:47

nurco

Rüyamda kızımla beraber bir okula gidiyoruz. Orda bir sınıfa giriyoruz. Orda yardım dağıtıyorlarmış kızımın adını söylüyorlar. Ona kapalı bir zarf veriyorlar 2 zarfta bana veriyorlar sonra kızım diyor ki benim zarfta 350 TL var anne diyor ama ben zarflarımı açmıyorum sonra okulun bahçesine iniyoruz. Orada da bayağı bir kalabalık var tanıdıklar falan orda yerlere döşenmiş kare taşlar var. Çekiç yardımıyla onları söküyorum hatta bir tanesini kaç parçaya bölüyorum sonra okulun giriş kapısına gidiyorum. Orda eski bir komşumuzu görüyorum nasılsın diyorum oda bana eski bir komşumuzun kızının çocuğuyla beraber durumun ağır olduğunu söylüyor.

14.07.2013 13:33:56

ayşe

Rüyamda maddi sıkıntılarım olduğu için bana yardım olmak amacıyla arkadaşlarım aralarında para toplayıp verdiler. Acaba bunun anlamı nedir?

15.07.2013 11:45:38

Refref K.

Rüyamda bir dede bana önce kucakla para sonra çuvalla para getirdi, verdi.

14.01.2014 17:14:08

Mehmet

Rüyamda kaynanamın bana saat ve para vermesi  ne anlam taşıyor? Ben eşimden ayrıldım.

23.07.2013 14:36:55

Fatihcan

Kayınvaliden gününü sana hiçte iyi olmayan fikirleri ile geçiriyor. Sana düşen ise sabırlı olmak ve sabah erken vakitte bildiğin kadarıyla Kur'an okumak.

28.05.2014 03:32:03

Mls

Rüyamda elimde 100 TL vardı ama paranın uç kısmı hafif yanık. “Bunu dağıt diye” eşim bana parayı verdi ama parayı dağıtmadım.

26.07.2013 10:35:13

Fatihcan

En doğrusunu Allah bilir. Eşin bir sıkıntının giderilmesi hakkında fikir vermiş sen değerlendirmemişsin.

28.05.2014 03:38:44

İlyas

Rüyamda kağıt 10 TL verdim. Nedir bunun alameti?

30.07.2013 13:02:08

Güliz

İlyas, bunun anlamı parlak şans ve servettir. :)

11.04.2014 11:57:03

Knyksl2912

Rüyamda annem yeğenime avuç dolu bozuk para veriyor. Yeğenim de alıyor (madeni 1 liralıklar.) Ne anlama geliyor?

30.07.2013 17:41:43

Knyksl2912

Rüyamda kardeşimle meclisin yemek hanesine gitmişiz. Bir sarışın bayan “Milletvekili değilsiniz buraya giremezsiniz” diyor ama bir adam benim puanımın yüksek olduğunu ve girebileceğimi söylüyor sonra o adamın bacakları ve vücudu ayrılıyor. Bir tarafta bacakları, bir tarafta da vücudu duruyor. Ne anlama geliyor?

30.07.2013 17:47:20

Özgür B.

İstediğim cevabı tam olarak alamadım. Ben rüyamda kısaca bir miktar kağıt para görüyorum. O kadar çok harcamama rağmen hiç azalmıyor, bitmiyor. Elimi cebime atıp paramı bir şey almak, harcamak için çıkardığımda bir sürü para var ve hiç azalmıyor. Bir yorum yapabilirseniz sevinirim...

07.08.2013 03:27:34

Berkay

Ben rüyamda para gördüm ama gerçek değildi.

06.09.2013 17:33:47

Dilan

Ben rüyada bozuk para gördüğümde ya hastalanıyorum ya da bir şey duyup moralim bozuluyor.

12.09.2013 09:47:14

Leyla

Merhaba rüyamda bir evden çıktık, yakın gitmek için otobüse bindik. Bir baktım, ön koltuğun cep bölümünde bir sürü kağıt yüksek meblağda paralar, onları çantama doldurdum. Bu sırada kardeşim gördü, ona da birazını verdim. O parayla üç ev alabiliyormuşum ve borçlarımı ödeyebilecek kadar paraymış ama paraları epey çanta da taşıdığımı gördüm.

26.09.2013 16:15:49

NALAN Ş.

Rüyada ölmüş birinden yüklü bir miktar para almak, ne demektir?

30.09.2013 11:58:50

Dilara

Ben rüyamda kağıt ve demir para topladım. Paralar bitince sonda bir not buldum. Bu notta şöyle yazıyordu, “İhtiyacın varsa al.” Acaba bu ne demek oluyor?

16.10.2013 15:14:56

Tarttar

Tomarla para gördüm, elimde taşırken bile zorlanıyorum. Zar zor birilerinden kaçıyorum ve çok telaşlıyım. Amcamın evine gidip tüm paraları ona veriyorum ve kaçıyorum, kaçarken kaçtığım adamlar beni görüyor. Bir Ata binip kaçmaya çalışıyorum ama at tan iniyorum, ortalık çamur olduğu için yürürken bile zorlanıyorum.

19.10.2013 20:11:11

Özge A.

Rüyada birisi bozuk para verdi, ben alınca paralar toplu iğne oldu.

03.11.2013 10:19:14

Kenan E.

Alacaklı olduğum kişiden para aldım.

11.11.2013 08:53:48

Efrail E.

Rüyada başbakanın ihtiyacı olanlara dağıtmak üzere para vermesini, nasıl yorumlayabiliriz?

30.11.2013 20:52:49

Mustafa S.

Rüyamda bir bavul dolusu para bulan bir yakınımdan “Senin ihtiyacın yok” deyip alıyorum. O paranın bir miktarıyla ev alıyorum. Bunun anlamı nedir?

10.12.2013 12:52:45

Necla

Merhabalar ben rüyamda arkadaşlarla kafeye gitmiştik. Sonra da hesabı ödeme zamanına geldik. Ben de ödeyeceğim diye tutturdum. Bir elimde bozuk paralar vardı, bir elimde de kağıt para vardı. Hesabı ödemek için bozuk paralar yetti ve bozuk paraların hepsini hesaba ödedik. Ve rüyamdan uyandım. Ne demek acaba? Merak ettim.

11.12.2013 23:42:01

Nadir R.

Rüyamda boyuma yakın bir kütle yığını yepyeni para gördüm. Bunlar desteler halindeydi fakat 2 tane özel tim giysili polisin birine beş altı deste kadar haraç verdim, sanki. O da paraları şeffaf bir naylon torbaya koydu.(Şu kuru temizleyicilerin elbise astıkları naylon torbalara beziyordu.) O arada polislerin şefi geldi. Ben rüşvet verdiğimi ispatlamak için ona paraları göstermek istedim. Bir naylon kapaklı çöp kovasına “Sizi görünce bıraktı” diyerek çöpü karıştırdım. Çöpte para torbası yoktu. Sanki üzerindeki yelek gibi bir şeyin içine sokmuş gibi hissettim. Uyandım. Hayır olsun, inşallah.

12.12.2013 05:53:09

Betül

Rüyamda kâğıt parayı yırtıyordum ve sonra bant arıyorum. Buluyorum bandı ama bantlamıyorum. Bunun anlamı ne demek acaba?

20.12.2013 18:51:45

Nezo

Annemin cebince bir sürü dolar görüyorum.

26.12.2013 08:43:50

Efe

Rüyamda bir arkadaşım bana bir deste ama yarıdan katlanmış şeklinde para veriyordu. Sonra bir deste daha verdi sonra bir deste daha. Hatırladığım kadarıyla 3-4 deste ya da tomar para verdi, bana. “Bu senin payın ya da hakkın” dedi. Tam hatırlamıyorum. Rüyanın yorumu için şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

31.12.2013 03:04:08

Meloş

Rüyamda 6 adet renkli sayılar gördüm. Daha sonra para kazandım. Bu rakamlar söylendi. “97-79.” anlamı nedir?

12.01.2014 20:57:55

Fatma

Selam. Ben rüyamda 1 küp buldum içi altın sikke dolu ama ben bir ya da iki avuç aldım.

15.01.2014 21:14:07

Cansu

Rüya tabiriniz çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

10.02.2014 09:14:40

Elif

Rüyamda az miktar parayla çerez alırken, param yetmedi ama sonradan cebimden 10 TL çıktı. Ve ben de çerezciye 10 TL em olduğunu söyleyemedim. Bu çerezciyi tanıyorum. Sizlerden bu rüyamın sevgilerimle ne anlama geldiğini diliyorum.

15.02.2014 07:32:40

E.Y.

Rüyada para hakkında konuşmak.

15.02.2014 12:17:36

Gülşen

Çok eski bir tanıdık ölmüştü ve rüyamda bana 20 TL verdi. “Bana süt, yumurta, peçete al. Unutma sakın, muhakkak al” dedi.

21.02.2014 10:02:43

Can C.

Dondurma alacağım. Cebimden bir tomar kağıt para çıkarıyorum esnafa uzatıyorum. Fakat uzattığım kağıt para, tedavülden kalkmış. Esnafta gülerek onu almıyor. Elimdeki tomardan, şu an tedavülde olanı çekiyor gülerek. Elimdeki tomarda birkaç tane daha şu an kullanılmayan paramız var.

24.02.2014 08:00:55

Naz

Rüyanızın hiçbir anlamı yoktur. Sadece bir olayın etkisi altında kalmışsınız.

02.03.2014 17:53:55

Tanem

Arkadaşlarınızla kavuşacağınıza ve sıkıntıya girip sıkıntıdan sonra rahata geleceğiniz anlamındadır.

02.03.2014 17:46:36

Erol

Ailenizden en son ölen kişinin, sizden hayır istediğine delalettir.

02.03.2014 17:51:40

Ebru A.

Rüyamda dışarıdayım ve bir arkadaşımla beraberim. Birden sokakta bir sürü kağıt para buluyorum ama o kadar çok. Her gördüğümü alıyorum ve cebime koyuyorum. Ama paralar sanki elinin içinde buruşturulup atılmış gibi düzgün değiller. Anlamını açıklayabilir misin? Teşekkür ederim.

04.03.2014 14:38:20

Beklemekte

Bir deniz kıyısında bornozla dururken aniden koşup denize dalıyorum ve dibine kadar inip tekrar yüzeye çıkıyorum. Hatta denizden yukarı doğru biraz uçup, yükselip sonra bir daha denize daldım. Yüze yüze denizin sonuna gidiyorum ve de bittiği yerde ir vakfa ait paraları buluyorum ama hepsini bir yere toplayıp bana ait olmadığı için almadım ama başkaları gelip onları çaldı.

09.03.2014 11:37:26

Adsız

Arkadaşım rüyasında beni bozuk para toplarken görmüş. Ben o paraları almak istiyormuşum ısrarla. Ve “Bak ne kadar çok param var” diyormuşum. Beni bir çocuğun içten içe takip ettiğini görmüş. Bunun anlamı ne olabilir sizce?

15.03.2014 16:09:41

Selin

Rüyada sadece paranın lafı geçiyor ve bir hizmet karşılığı vereceğim para ile ilgili küçük bir pazarlık yaptım. Bu ne demektir caba?

17.03.2014 12:13:41

NLNNLN

Rüyamda ölmüş olan babam bankamatikten para çekmiş ama kağıt paraların bir yüzleri bembeyaz. Anlamı nedir acaba?

22.05.2014 22:10:16

Fatihcan

En doğrusunu Allah bilir... Babanız için sadaka vermeyi ihmal etmeyin ve sabah akşam Fatiha okumayı unutmayın.

28.05.2014 03:47:52

Selime D.

Rüyamda para gördüm. Ve bu yorum doğru.

23.05.2014 09:29:58

Pelin

Rüyamda bir telefoncu dükkanına giriyorum. Satıcıya 50 TL veriyorum. Para sayma makinasına koyuyor. Makinada para sahte yazıyor ama o para üzerini veriyor. Ben de diyorum ki “Para sahteymiş niye üzerini veriyorsunuz ki? Hem ben öğretmenim, böyle şeylerle işim olmaz. Bana inanmıyorsanız okul internet sitesine girin resmimi görürsünüz.” Esnafla böyle tartışıyoruz sonra adam ikna oluyor.

09.06.2014 07:55:37

Yusuf

Bankamatikten para çekmeye gittim, 20 lira gibi çektim. Önümde ki şişman bir adam da o esnada çekti ve param onun parasına karıştı. Paramı aldı, ben de peşinden gittim paramı aldım. Lütfen acil yorum istiyorum.

09.06.2014 12:35:56

Ata

Halanın oğluna babanın dediğini anlat. Borç falan almış mı diye sor.

23.06.2014 20:40:59

Bilal

Selamünaleyküm. Ben rüyamda vefat etmiş olan babamı gördüm ve bana dedi ki “Git halanın oğlunda benim 200 Euro’m var. Onu al bana getir” Bu ne demektir? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar, Bilal K.

13.06.2014 21:29:53

Yazgulu

Rüyamda bir tavuk fabrikasına benzer garip bir yerdeydim ve sıralanmış tavuklar vardı kesilmiş, soyulmuş, beyaz etli tavuklardı. Cebimden çıkardığım eski bakır üstünde garip yazılar bulunan paraları tek tek tavukların arasına koyup saklıyordum. Aklıma takıldı acaba ne anlama geliyor bu rüyam? Saygılarımla.

14.06.2014 01:39:37

Ayhan

Rüyada kağıt paralar görmek ama sahte gibi bir deste para ve kalabalık yemekli bir misafirlikte olmak ve kız çocuğu görmek nedir?

20.06.2014 12:27:01

Enginn

Rüyamda tomar tomar paralar gördüm ve bayağı da dağıtıyordum...

22.06.2014 03:22:19

HEREN03

Merhaba, ben rüyamda çok değer verdiğim, benim için çok kıymetli birinden bir miktar kağıt para veriyor ve bana “Aferin sana” diyor. Bunun anlamı nedir acaba? Bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

29.06.2014 08:52:49

Esryld

Aynısını gördüm bende. :(

30.09.2014 08:56:52

Hulya U.

Rüyamda annemin evinde ve elinde mavi renkte bir kutunun içinde bir demet kağıt para vardı. Bana “Sen de de varsa ver aynı kutuda olsun. Temelli Türkiye’ye kesin dönüş yaparız” dedi.

06.07.2014 20:46:17

Salih

Rüyamda bir bisiklet buluyorum sonra şuan küs olduğum bir arkadaşımla yolculuk ediyorum. Derken bisiklet yolda bozuluyor sonra mahalleme dönüyorum. Ne alakaysa bizim mahallede tostçu bir dayı bisikleti ona 350 TL ‘ye satıyorum. Hemen bisikleti tamir ediyor. Ben de bu kadar basit miydi diye daha para istiyorum. O da bana sanki değersiz 3 tane demir para veriyor, ben de onu kabul etmeyip geri veriyorum.

07.07.2014 14:40:54

İbrahim

Rüyamda para gördüm biri veriyor ama onu bilmiyorum. Dağıtmam için bana tomarla para veriliyor. Kadının bir tanesi geliyor “Ne kadar ihtiyacın var?” diye soruyorum. “200 milyon yeter” diyor. Ben çıkarıyorum 500 milyon veriyorum. O kadar çok ki para dağıt dağıt bitmiyor. Bu ne anlama geliyor?

08.07.2014 09:12:50

...

Bozuk para görmek neye işaret eder?

11.07.2014 12:22:24

Nurten

Rüyamda, oğlumun üzerinde kağıt paralarla sarılı bir şekilde yanıma geldiğini gördüm, deste şeklinde değildi tek tek idi. Fakat çok fazla sarılıydı kat kat sarılmıştı. “Paralara bak, bunlar para” deyip burnuma sürtüyordu. “Hiç para görmedin mi?” diyordu. Bu arada rüyamda ben oğlumun geldiği anda uykudaydım, o beni o şekilde uyandırıyor. Cevaplarınız için teşekkürler.

11.07.2014 14:46:07

Ayşe

Rüyamda bir yerde altın gömülü olduğunu biliyorum ve bazı insanlardan kaçarak bu altınları bulup babamın evine getiriyorum. Altınları bir yere saklıyoruz kimse duymasın diye. Sonra tekrar baktığımda altınlar paraya dönüşmüş oluyor. Bir kısmını babamlara verip çoğunu alıp bankaya götürüyorum ve 45000,00 TL kadar tuttuğunu görüyorum.

29.07.2014 09:34:52

Nazan

Rüyamda eski sevgilimin evine gitmişim (eski sevgilim şuan evli) ve karısıyla beraber çamaşır yıkıyorduk. Kızının ve karısının çamaşırları kırmızı bir leğende ve çamaşırlar hep yünlü idi hırka vs. ama evleri o kadar dağınık ve o kadar pisti ki ve hiçbir şeyleri yoktu. Ben de içimden sen bu kadınla nasıl evlenmişsin diyordum. (çünkü eski sevgilim çok havalıydı ve çok kendini beğenmiş biriydi) Ve evlerini görünce hayretler içinde kalmıştım sonra kadın bütün çamaşırı bana bıraktı hem yıkıyorum hem de biran önce eski sevgilim gelmeden gitmek istiyordum evinde beni görüp kızar diye sonrasını hatırlamıyorum. Uzun zamandır eski sevgilimle ilgili rüya görmüyordum yorumlarsanız sevinirim. (Ben onu çok sevmiştim 5 yıl beraberdik sonra başkasıyla evlenmişti ve ben çok çok üzülmüştüm. Allah’a havale etmekten başka çarem yoktu.)

19.09.2014 11:04:06

Sevay

Rüyada yerde bolca eski ve buruşuk kağıt para görmek.

26.09.2014 14:35:57

Gökhan

Rüyamda yerde para buluyordum ama paraların üstünde suratlar vardı. Örneğin; gülen, kızgın, üzgün vs. rüyanın tabirini çok aradım ama bulamadım bir yerde. Yardımcı olursanız sevinirim. Daha önce birkaç defada görmüştüm bu rüyayı.

12.10.2014 12:26:49

Tugba

Bir kişiye hayır yapmak için evine gittim fakat durumunun çok iyi olduğunu görünce ona vereceğim miktarı teslim etmedim. Para hala evimde fakat gece o paranın cüzdanımla birlikte çalındığını gördüm. Sabaha kadar rüyamda çalan kişinin arkasından koştum. Bu ne anlama geliyor, ben yanlış mı yaptım parayı vermekten vazgeçmekle?

12.10.2014 17:14:28

Aslan

Bana bankadan bol miktarda para verdiler. Ben de bankada hesap açıp bankaya yatırdım. Çok sevinçliyim. Banka çalışanlarına ben de bahşiş vermek için şubede kaç kişi çalışıyor diye sordum. 140 bayan 40 erkek dediler. Birde araba almaya çalıştım orada uyandım.

13.10.2014 22:02:48

Birsen

Rüyada arkadaşımın yatağında yatıyorum. Arkadaşım da kalıyormuşum. Sabah uyandığımda arkadaşımın yatağının yanında yığınla para varmış dağınık bir şekilde. Arkadaşıma soruyorum “Bu para nedir?” diye. “O senin hakkın senin paran” diyor, pencereyle yatak arasındaki boşlukta.

19.10.2014 22:18:39

Ertan

Rüyamda hiç tanımadığım bir insanda para gördüm. Sizce nedir cevabı değerli dostlarım? Bu rüyayı da yani anlatmakla buluyorum çareyi. Yardımcı olur musunuz? Bu rüyayı da dün gördüm. Cevaplarınızı bekliyorum.

24.10.2014 21:40:22

Hayriye

Yırtık para görmek nedir?

30.10.2014 12:00:35

Ayşegül

Rüyamda İstanbul’a gidip bir Kur’an kursu yurdunda işe başlıyorum. Aylığım tomarla para veriyorlar, geliyorum tüm aileme dağıtıyorum ama bitmiyor. Tekrar yine çalışmaya gidiyorum bu kez de bir tomar para veriyorlar ama bir dolabın üzerinde bir tomar daha vardı ben onu da aldım eve geldim. Sonra yine gittim yine çalışmaya başladım sonra rüyam bitti ve uyandım. Ne anlama geliyor? Lütfen yardımcı olun bana.

03.11.2014 10:35:50

Yusta35

Annem rüyasında elimde bir deste kağıt para tutarken görmüş beni fakat bu paralar kağıt peçete büyüklüğünde banknotlarmış. Araba alacağımı söylemişim ama biraz eksiğim olduğunu söylemişim. Annem de teyzeme “Elimde biraz Euro var. Acaba versem üstünü tamamla desem bana kızar mı, yanlış anlar mı?” demiş ve uyanmış. Acaba bu neye işarettir?

03.11.2014 13:37:59

Fatih

Rüyamda eskiden staj yaptığım yerdeki mühendisi ziyarete gittiğimde, bana tedavülden kalkmış kağıt 20 milyon veriyor. Bunu anlamı nedir?

06.11.2014 07:59:06

ÖZLEM S.

Rüyamda 20 TL mi yere düşürmüştüm. Onu almak için yol boyu yürüyorum. İki adımda bir 20 TL buluyorum. İlk adımda bir 20 TL buluyorum. Bunları cüzdanıma koyuyorum. “Neyse paramı bir sayayım” diyorum. Kendi paramdan çok para var cüzdanımda. Aa şaşırıyorum. Sonra bir evin önünde dere gibi bir yer ama su çok temiz. Paramın biri ya da birkaçı oraya düşüyor. Ne anlama geliyor rüyam, yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

06.11.2014 11:37:11

Melek

Rüyamda 3 yıl önce ölen annem bana para veriyordu. Bunun anlamı nedir acaba?

06.11.2014 12:41:48

Bilal

Rüyada abim bana bir para verdi. Bu ne demektir?

13.11.2014 10:07:42

CANAN

Rüyamda evde bir kedim var. Gece uyanıyorum, bakıyorum cam açık. Camı kapatmak için koşuyorum ve kedi de koşuyor camdan aşağıya düşüyor. Sonrasında bir yerden elime para geçiyor, para sayıyorum. Bunun tabiri nedir sizce?

13.11.2014 12:56:48

Habanis

Rüyada eski evimizin önünde kazık yerden eski sikkelerden çok vardı, topladıkça bitmiyordu her yerden birer ikişer çıkıyordu. Bu rüya ne anlama geliyor, öğrenebilir miyim? Tam açıklaması yok. Ayrıca bir cebimde yeni 3 tane 50 TL si diğer cebimde yepyeni 2 adet 100 TL si ne anlama geliyor, açıklarsanız sevinirim.

24.11.2014 09:17:11

Mustafas Ş.

Rüyamda elimdeki bir tomar parayı bir yere saklıyorum. Bunun anlamını öğrenmek istiyorum.

24.11.2014 15:56:00

Fatma

Rüyada ölmüş bir kişiye para vermek.

26.11.2014 12:06:28

Seven sever

Rüyamda miktarını bilmiyorum yüzünü bile görmediğim biriyle 3,5 dakika konuştuktan sonra para veriyorum daha sonra arkama bakmadan bir binanın merdivenlerinden inerken her basımda 100 lük kağıt para toplaya toplaya iniyorum. Topladığım paraları saymadan cebime koyuyorum. Acaba ne anlama geliyor?

26.11.2014 20:04:05

Gülten..

Merhaba, ben rüyamda bir imamın bana toplu kağıt para verdiğini ve paranın en üsttekinin dolar olduğunu diğerlerinin Türk parası olduğunu, ben de bu paraları kızıma verdiğimi gördüm. Kızıma “Bu paraları al, borçlarını öde” dedim. Tabirini çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

01.12.2014 11:37:49

Tubısh

Ben de rüyamda para gördüm yorumlayacak bilgili birine ihtiyacım var. Rüyamda yol ortasında çevreye saçılmış bol miktarda kağıt banknot buluyordum ve sevinçle ceplerime dolduruyordum. Paraların yanında da bir sürü cep telefonu ve bilgisayar vardı bunlar da saçılmıştı etrafa kimse görmeden hepsinden alıp paraları da cebime doldurup gitmeye uğraşıyordum. Acaba nedir hikmeti? Kötü bir şey değildir umarım. Yardım edin birkaç zamandır rüyalarım çıkıyor, korkmaya başladım. Teşekkürler.

11.12.2014 12:47:42

Esra

Rüyada paranın miktarını ve başkasına sayarak vermek ne demektir, açıklar mısınız?

12.12.2014 10:44:06

Berrinay

Ölmüş bir yakınımıza trilyon para saymak ve ondan para almak, onun için ev almak ne demektir? Birde ayrıldığımız bir kişiye meyve nar dolu bir tabak ve tüm meyveleri sunmak ne demektir?

13.12.2014 12:58:43

Cihan

Rüyada birinden para aldım veya verdim. Bu neye işarettir acaba?

13.12.2014 16:25:17

Kintibic

Rüyamda kalabalık bir ortamda bir oyun makinesi gibi bir şeye para atıyordum o da altın veriyordu. 5-6 tane cumhuriyet altını aldığımı gördüm. Sonra bir deste para da makinenin üstünde duruyordu. Sizce neye yormalıyım? Teşekkürler.

16.12.2014 08:48:54


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook