Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Pislik Görmek

Bakınız; Necaset.

Haram yollardan para kazanacağınıza yorumlanır. Pislikle oynadığını görmek, vaktinizi yararsız işlerle geçiriyorsunuz demektir.

Haram yollardan para kazanacağınıza yorumlanır. Pislikle oynadığını görmek, vaktinizi yararsız işlerle geçiriyorsunuz demektir.

İnsan pisliği toplu paradır. Kişinin üstüne pislik yapışırsa zengin olur. Hayvan pisliği de aynı anlama gelir.

Rüyada pislik görmek, pislikle oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçecegine; at veya diger hayvan pislikleri görmek, kisa bir yolculuga çikacaginiza; pisligin bir yerinize bulastigini görmek, manasiz ve faydasiz islerle zaman harcadiginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada pislik görmek, mal ve temizlige isarettir.

Rüyada pislik görmek; temizliğe, pis bir insan görmek; fakir için küçük bir yükselmeye, fakir için gerilemeye işarettir.

Pislik rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gulnaz

İnsan pisliği rüyada görmek kesinlikle zenginlik değil, çok büyük sıkıntı demek. Bunu kendimden ve bazı arkadaşlardan biliyorum. Ben at pisliği hayvan pislikleri gördüm ve onları hortumla temizledim. Aydınlatırsanız çok sevinirim ve bana dünür geleceklermiş, evliyim kendim 44 yaşındayım. Seviniyorum rüyamda bana kısmet var, gelecekler diye. Lütfen cevabı verin teşekkürler.

14.08.2013 14:00:41

Miroğlu

Rüyamda bir arazideyim. Çayırlık bir yerdi, orda tuvaletim gelir ve hemen oraya bir yere yaparım.  Sonra peçete ile temizlemek isterim ama elimde peçete yok ve elime kendi pisliğim bulaşır. Ben hemen temizlemek için suya giderim. Suyla yıkadıkça elimden çıkmaz, yıkadıkça çıkmaz. Sonra uyanırım. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür.

02.02.2014 19:11:17


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim