ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Rakam Görmek

Bakınız; Saymak.

Rüyada rakam gören kişinin işleri açılacak, çok para kazanacak demektir.

Rüyada rakam gören kişinin işleri açılacak, çok para kazanacak demektir.

Rüyanizda her hangi bir yere yazilmis bir takim rakamlar görmeniz, islerinizde bazi pürüzler oldugunu ve bundan sonra isinizi zararla kapatacaginizi gösterir. Rakamlarin her sayisinin baska bir yorumu oldugu için bunlari kitabinizin sayi bahsinde ayrica açikça izah etmekteyiz.

Rakam kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Rakam görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rakam rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
157
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Haydar A.

Ya ben rüyamda dijital bir tabelada 131 sayısını gördüm yeşil renkte.

31.03.2014 13:56:34

Nilgün K.

Rüyamda 18 rakamı ve yanında Arapça yazılar yazan bir kağıt verildi bana sonra bu kağıdı annem alıyor ve tüm yazılar siliniyor.

19.10.2014 11:25:15

DERYA E.

297 numaralı mavi otobüs yolda giderken sağından mavi dolmuş çarparak iki aracın ucu birleşti ve arkadan gelen bir araç da çarparak çarpmanın etkisi ile döndü. Bir üçgen oluştu, ben bu üçgenin içinde kaldım. Panikten düştüm, ayaklarım otobüsün altına girdi ama araç yüksek olduğu için bana hiçbir şey olmadı, ayağa kalktım. Ne demek merak ediyorum.

03.12.2014 16:40:21

Pakize

Rüyamda tanıdık bir kız çocuğu kucağımda oturtuyorum 3-3,5 yaşında başına da eşarp örtüyorum. Daha sonra erkek arkadaşımla gerçek hayatta küstüm ama birisi bizi barıştırmak için telefon konuşması yapıyor, bir 7 rakamı geçiyor. Daha sonra masada tanıdıklar kebap yiyorlar ama beni davet etmiyorlar, ben de yanlarında oluyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

14.05.2015 09:18:04

Yaşar

7+1 sadece bu şekilde gördüm. Bu ne anlama gelir?

23.02.2015 02:42:59

Gül Y.

İnşaat halinde bir bina ve asansör dışarda. Asansörün tablasının üzerine çıkıyorum ve 11. katta inmem gerektiğini söylüyorum. Görevli kişi “Bu asansöre binin. 9. kata çıkar ama oradan 11. kata çıkabilirsiniz” diyor.

06.03.2015 08:22:08

Rabia

Rüyamda 925 sayısını gördüm kağıt üzerinde. Ne anlama geliyor? Teşekkürler.

23.03.2015 13:57:36

Kader Ş.

Rüyada 50 TL tabiri.

06.05.2015 13:12:02

Ramazan

Selam. Rüyamda semaya yazılmış sıralı rakamlar gördüm alt alta. Yazılmış çift haneli rakamlar en son 90 rakamı onun üstünde ise 16 rakamı sanki birinin geleceği zamanı söyler gibi. Açıklar mısınız?

27.07.2015 19:32:57


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook