Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Rüya tabircisi Görmek

Rüyada, rüya tabircisinl görmek, mahzun kimselerin sevinecegine ferahlik içinde olanlarin mahzun olmalarina, kapali bir seyin meydana çikmasini ümit ve arzu eden kimsenin, istek ve arzusunun yerine gelmesine, kaybolmus birisinden haber bekleyen kimse için de, o kimse tarafindan ona haber getiren bir adamin gelmesine isarettir. Bazen de tabirci görmek, rumuzlu seyleri bilmeyi, müskül seyleri çözmeye, gizli seyleri çikarmaya, hikaye ve olay nakledicisine ve dinî bilgileri bilen alim bir kimseye isarettir. Tabirci, bazen çevresine ögüt veren insana da sirn gizlemeyen kimseye isarettir. Tabirci, hakim, hukukçu ve doktor gibi halkin iyi veya kötü islerinde müracaat ettikleri kimseye isarettir. Bazen tabirci camiye ve Kur'an okuyucuya isarettir. Çünkü tabirci hem müjdeleylci hem de korkutucudur. Bazen de tabirci sarrafa, ayar ve tarti île ugrasan kimseye isarettir. Tabirci görmek, bazen de çamasirciya, bez aticiya, yün ve kil kirkiciya, üzüntü, keder ve matem zamanlarinda halki teselli eden bir büyüge isarettir. Bazen tabirci kitap, risale ve geçmis meliklerin sicillerini okuyan bilirkisiye isarettir. Rüyada tabirci oldugunu gören kimse, hakimlige egilse hakim olur. ilim ve Kur'an okumayi talep ediyorsa Kur'an-i ezberler, yazici olmak Istiyorsa, buna nail olur. Tip ögrenmek istiyorsa, onu ögrenir. Bunlarin hiçbirisini istemiyorsa, o kimse sarraf veya kurutemizleyicisi olur. Bazen de tabirci hakim tarafindan bir hususun kesfedilmesine memur edilen kesif heyetine isarettir.

Rüya tabircisi rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gülsu

Bir mutfakta kafes içinde 2 muhabbet kuşu, 3 yavru kartal var. Yavru kartalları daha önce bir arkadaş bırakmış o eve kafeste. Biz o eve tekrar gittiğimizde görüyorum ki kartal yavruları biraz büyümüş diğer kuşlara zarar vermesinden korkuyorum. Mutfakta yemek hazırlıyorum, çekmecede kuruyemiş paketi buluyorum daha önce biz bırakmışız açıp içinden yiyorum. Kuzene “Bunu bölüşelim diyorum.” Yerde küp şeker dolu torba gördüm bem beyazdı. Kartallar kuşlara zarar veriyor iki kartalı camdan dışarı fırlatıyorum ama bir yavru kartallardan biri kafesin içinde kanatlarından bağlı gibi duruyor. Hala rüyalarımda kendimi sürekli mutfakta görüyorum zaten ve sürekli bir kuzenim var hep onunla oluyorum. Rüya yorumumu ve bu şekilde görülen rüyalar ne anlama gelir açıklama yapabilir misiniz? Teşekkür ederim.

27.07.2013 13:05:21

Ayse

Rüyamda iki yılan akvaryumda gördüm, biri siyah, biri sarı. Sarı çok korkutuyordu siyahı. Siyah da onu yedi. Daha fazla zarar vermesin diye sonra ben siyahı sevdim. Bana işaretler veriyordu. O siyah yılandan insan çıktı, bir de konuştu, benimle ama kim olduğunu bilmiyorum. Nedir bu rüyanın anlamı?

30.10.2013 11:21:58

Gökhan

Selamünaleyküm. Ben gördüğüm rüyanın tabirini bulamadım. Sizlerden tabir etmenizi istiyorum. Ben rüyamda alışveriş mağazasındaydım. Sonra çocuklu bir kadının çocuğuna (çocuğu için) raftan oyuncak çaldığını gördüm. Yeleğinin içine soktu. Ben bunu yaparken onu gördüm. O da beni gördü. Fakat kimseye söylemeyeceğimi hissettirdim. Daha sonra göğsümde küçük bir delik açıldı sonra çok genişledi. Önümden arkam görünüyordu. Organlarım kaybolmuştu. Dev gibi bir delik oluştu, bedenimde. Sonra bir ses şöyle dedi; ”Ruhlar tek bir et parçasına verilir.” Bunun anlamı sizce nedir, nasıl tabir edersiniz? Merak ediyorum, lütfen e-postama yazın! Teşekkürler.

22.01.2014 13:32:36


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim