Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Saat Görmek

Vakitleri gösteren saatin, gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek altın veya gümüş paraya, sözü yerine getirmeye, Saat bazen dakik olmaya, zamanın kıymetini bilmeye, 'anın vacipleri'ni yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyenn kimseye delalet eder.( Ayrıca Bakınız; Zaman.)

Rüyada saat görmek , tatsız haberlere; saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir.

Rüyada saat görmek, kötü haberler almaya işaret eder.; Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır. Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.

Çevrenizde birtakım düşmanların varolduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.

Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.

Rüyada saat görmek, sikinti ile yorumlanir. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada saat görmek, çocuk ve ortaga isarettir. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir.

Saat rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

vildan

Masa saatinin ölmüş bir teyzeye ait olması ve rüyada onun evinde iken o saatin düşerek kırılması ne anlama gelir?

05.07.2013 08:22:43

Mine

Rüyada saat hediye verildi. Ben beğenmedim. Dekar kolumda altın, kayışı altın camı yeşil kıymetli bir taşa küçük pırlantayla süslendi.

15.07.2013 05:49:01

Nil

Kırık kol saati, ne anlama gelir?

08.10.2013 09:31:46

Yasin

Abim beni rüyasında saat almışım, hediye ediyormuşum abime. Anlamı nedir, acaba? Teşekkürler.

11.10.2013 01:40:45

Kochan

Rüyamda bir tarlanın kenarından geçerken, beyaz bir bezin içinde kıvrılmış, küçük bir şempanze ama yüzü sanki goril, bezin içinden kıvrılarak çözüldü, hoş olmayan bir koku, bayat, eksi gibi. Bana iki adet antika kol saati uzattı sonra yine bezin içine kıvrıldı. Rüya bana çok canlıymış gibi geldi. Bütün gün tesirinde kaldım.

25.10.2013 01:55:44

UZARİS

Rüyamda duvar kenarında büyük, geniş ekran, kaliteli bir kol saati buluyorum. Rengi mavi, yalnız ayar pimi kopmuş. Ne yapsam diyorum sahibini mi sorsam, yoksa sahibini nasıl bulayım? bende mi, kalsın diyorum. Rüyanın bu kadarını hatırlıyorum. Nasıl tabir olunur? Teşekkürler.

11.11.2013 09:18:02

Pınar

Rüyamda eski eşimin hem bana, hem kızıma, lacivert çok güzel bir kol saati hediye aldığını bize kutusunda hediye ettiğini gördüm. Yorumlamanızı rica ediyorum.

04.12.2013 13:45:01

Ayşe

Rüyamda altın köstekli bir saat gördüm, güzeldi. Sonra bir yaşlı teyze, güya caminin içinde burasının güneşli dede türbesi olduğunu söyledi. Ameliyat sırasında gördüm, yeni çıktım. Beyin ameliyatı oldum. Çok etkilendim, rüyamdan. Lütfen yorumlarsanız çok memnun olurum.

17.12.2013 22:55:40

Ömer E.

Rüyamda babamın arkadaşı, benimle konuştuklarını babama söylüyor. 2 tane siyah kol saati. İkisi de kırık. Acaba ne anlama gelir? Teşekkür ederim şimdiden.

22.02.2014 11:30:12

Fatma T.

Rüyamda duvardaki saat hep ikiyi gösteriyor. Ne anlama geliyor? Hep de aynı rüyayı görüyorum.

05.03.2014 08:53:03

Turan

Rüyamda kol saatimin parçalanması.

07.03.2014 10:21:43


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim